'Deila op de wip: Club Brugge-coach krijgt ultimatum'

780
'Deila op de wip: Club Brugge-coach krijgt ultimatum'

Na een teleurstellende 16 op 33 wankelt de stoel van Ronny Deila bij Club Brugge. Voorlopig behoudt het bestuur nog het vertrouwen in de coach, al zijn Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert niet van plan om zomaar lijdzaam toe te kijken.

Zo weet Het Laatste Nieuws dat Deila aangemaand wordt om het eens over een andere boeg te werpen, zowel wat zijn veldbezetting als de invulling van de namen betreft. Zeker op defensief gebied heeft Blauw-Zwart dringend nood aan meer stabiliteit.

Druk van Verhaeghe

Te beginnen donderdag in Lugano, waar Club mits een zege een stevige stap kan zetten richting de knock-outfase van de Conference League. Na twee competitienederlagen op rij komt aanstaande zondag Antwerp dan weer op bezoek in Jan Breydel.

Money time dus voor Deila, te meer daar het schema er nadien niet bepaald milder op wordt. Bovendien wordt de druk ook intern stilaan opgevoerd. Zo zou Verhaeghe meer tijd in het Belfius Basecamp doorbrengen om een oogje in het zeil te houden.

Deila ter dicussie

"Op dit moment zit Deila niet op de wip, maar hij staat wel ter discussie", aldus HLN, dat opmerkt dat de Brugse bobo's niet twijfelen aan de kwaliteit in de kleedkamer. En dus wordt de oorzaak voor de crisis toch maar andermaal bij de trainer gezocht.

"Ze verwachten dat Deila de goeie knoppen indrukt vooraleer Club nog dieper in het sukkelstraatje afgezonderd geraakt. En er aan een nieuw ontslag geen ontkomen meer is", heeft de krant een onheilspellende waarschuwing voor de Noor in petto.

Denkt u dat Deila het probleem is bij Club?

Meest recent

Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

9
9
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

37
37
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

52
52
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

43
43
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

25
25
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

128
128
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

83
83
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

230
230
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

121
121
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

101
101
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

332
332
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

65
65
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

350
350
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

196
196
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119

Meer sportnieuws