Twee lichtpuntjes & twee dissonanten bij matig Antwerp

133 stemmen
Twee lichtpuntjes & twee dissonanten bij matig Antwerp

Antwerp leek Porto relatief eenvoudig in bedwang te houden, tot de Portugezen hun duivels na de rust alsnog ontbonden. Een nieuwe inzinking dus voor de Great Old, wat zich ook laat voelen in de punten die door de kranten werden uitgedeeld.

Omwille van de matige prestatie deelt Het Nieuwsblad heel wat zesjes uit, met vier uitzonderingen. Zo kregen Arbnor Muja en Jurgen Ekkelenkamp allebei slechts een vijf. "Aan werklust geen gebrek, maar heeft helaas te vaak oogkleppen op", klinkt het over de winger.

LEES OOK: 'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Yusuf & Alderweireld

"Trok veel gaten en liep de ziel uit zijn lief, maar in balbezit te weinig gezien", valt Ekkelenkamp qua inzet eveneens weinig te verwijten. Op het middenveld kreeg hij zoals verwacht het gezelschap van Alhassan Yusuf als vervanger van Mandela Keita, die prompt raak trof.

Samen met aanvoerder Toby Alderweireld, zoals steeds de rots in de branding, krijgt de Nigeriaan dan ook als enige een zeven. "Hield als een van de weinigen het hoofd boven water na de pauze", verwijst de krant daarvoor weliswaar niet alleen naar zijn fraai doelpunt.

Janssen &  Wijndal

Het Laatste Nieuws is iets strenger en houdt het grotendeels op vijfjes, waarbij Alderweireld en Yusuf opnieuw een puntje meer verdienen. Al krijgen hier ook Vincent Janssen en invaller Owen Wijndal nog een zes. De overige invallers vielen te laat in voor een beoordeling.

Wijndal moet zondag starten tegen Club Brugge

Meest recent

'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

7
7
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

77
77
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

20
20
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

165
165
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

90
90
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

72
72
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

552
552
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

56
56
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

118
118
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

142
142
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

863
863
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

62
62
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

566
566
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

392
392
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

761
761
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

741
741
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

435
435
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

741
741
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

362
362
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

200
200
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

224
224
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

207
207
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

360
360
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

947
947

Meer sportnieuws