Twee lichtpuntjes & twee dissonanten bij matig Antwerp

door
Twee lichtpuntjes & twee dissonanten bij matig Antwerp

Antwerp leek Porto relatief eenvoudig in bedwang te houden, tot de Portugezen hun duivels na de rust alsnog ontbonden. Een nieuwe inzinking dus voor de Great Old, wat zich ook laat voelen in de punten die door de kranten werden uitgedeeld.

Omwille van de matige prestatie deelt Het Nieuwsblad heel wat zesjes uit, met vier uitzonderingen. Zo kregen Arbnor Muja en Jurgen Ekkelenkamp allebei slechts een vijf. "Aan werklust geen gebrek, maar heeft helaas te vaak oogkleppen op", klinkt het over de winger.

LEES OOK: Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Yusuf & Alderweireld

"Trok veel gaten en liep de ziel uit zijn lief, maar in balbezit te weinig gezien", valt Ekkelenkamp qua inzet eveneens weinig te verwijten. Op het middenveld kreeg hij zoals verwacht het gezelschap van Alhassan Yusuf als vervanger van Mandela Keita, die prompt raak trof.

Samen met aanvoerder Toby Alderweireld, zoals steeds de rots in de branding, krijgt de Nigeriaan dan ook als enige een zeven. "Hield als een van de weinigen het hoofd boven water na de pauze", verwijst de krant daarvoor weliswaar niet alleen naar zijn fraai doelpunt.

Janssen &  Wijndal

Het Laatste Nieuws is iets strenger en houdt het grotendeels op vijfjes, waarbij Alderweireld en Yusuf opnieuw een puntje meer verdienen. Al krijgen hier ook Vincent Janssen en invaller Owen Wijndal nog een zes. De overige invallers vielen te laat in voor een beoordeling.

Wijndal moet zondag starten tegen Club Brugge

Meest recent

'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

4
4
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

28
28
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

27
27
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

87
87
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

94
94
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

49
49
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

52
52
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

128
128
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

172
172
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

116
116
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

154
154
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

142
142
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

321
321
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

423
423
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

331
331
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

141
141
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

214
214
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

464
464
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

118
118
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

299
299
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

221
221

Meer sportnieuws