Twee lichtpuntjes & twee dissonanten bij matig Antwerp

133 stemmen
Twee lichtpuntjes & twee dissonanten bij matig Antwerp

Antwerp leek Porto relatief eenvoudig in bedwang te houden, tot de Portugezen hun duivels na de rust alsnog ontbonden. Een nieuwe inzinking dus voor de Great Old, wat zich ook laat voelen in de punten die door de kranten werden uitgedeeld.

Omwille van de matige prestatie deelt Het Nieuwsblad heel wat zesjes uit, met vier uitzonderingen. Zo kregen Arbnor Muja en Jurgen Ekkelenkamp allebei slechts een vijf. "Aan werklust geen gebrek, maar heeft helaas te vaak oogkleppen op", klinkt het over de winger.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Yusuf & Alderweireld

"Trok veel gaten en liep de ziel uit zijn lief, maar in balbezit te weinig gezien", valt Ekkelenkamp qua inzet eveneens weinig te verwijten. Op het middenveld kreeg hij zoals verwacht het gezelschap van Alhassan Yusuf als vervanger van Mandela Keita, die prompt raak trof.

Samen met aanvoerder Toby Alderweireld, zoals steeds de rots in de branding, krijgt de Nigeriaan dan ook als enige een zeven. "Hield als een van de weinigen het hoofd boven water na de pauze", verwijst de krant daarvoor weliswaar niet alleen naar zijn fraai doelpunt.

Janssen &  Wijndal

Het Laatste Nieuws is iets strenger en houdt het grotendeels op vijfjes, waarbij Alderweireld en Yusuf opnieuw een puntje meer verdienen. Al krijgen hier ook Vincent Janssen en invaller Owen Wijndal nog een zes. De overige invallers vielen te laat in voor een beoordeling.

Wijndal moet zondag starten tegen Club Brugge

Meest recent

Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

0
0
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

3
3
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

158
158
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

149
149
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

70
70
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

254
254
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

461
461
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

408
408
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

305
305
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

454
454
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

127
127
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

152
152
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

89
89
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

93
93
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

193
193
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

305
305
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

660
660
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

162
162
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

89
89
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

285
285
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

304
304
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

117
117

Meer sportnieuws