'Real Madrid verbaast met wintertransfer van 40 miljoen'

door
'Real Madrid verbaast met wintertransfer van 40 miljoen'

Komende zaterdag zullen wereldwijd vele ogen gericht zijn op het Olympisch Stadion in Montjuïc, want dat zal dan het strijdtoneel zijn voor de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. De Koninklijke verdedigt tegen zijn aartsrivaal zijn leidersplaats in La Liga, want ze hebben slechts één punt voorsprong op Barça en Girona staat zelfs op gelijke punten.

Maar eigenlijk kunnen ze bij Real best wel tevreden zijn over hun prestaties tot dusver, zeker omdat ze een woelige zomer kenden. Daarin zagen ze niet alleen aanvoerder en Gouden Bal Karim Benzema verrassend transfervrij vertrekken naar het Saudische Al-Ittihad, ze verloren ook nog eens Thibaut Courtois en Eder Militão met zware blessures.

LEES OOK: ‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Real Madrid bereid bod van 40 miljoen voor

De twee sterkhouders in het defensieve compartiment staan nog maandenlang aan de kant. Om de blessure van Courtois op te vangen werd nog snel Kepa gehuurd van Chelsea, maar voor Militão werd geen vervanger gehaald. Dat zou in januari echter alsnog gaan gebeuren.

Volgens Fichajes zou Real Madrid namelijk een bod voorbereiden van 40 miljoen euro voor Robin Le Normand. De 26-jarige verdediger is al jarenlang een sterkhouder bij Real Sociedad, dat zich de voorbije seizoenen in de subtop van La Liga nestelde. Dit seizoen spelen de Basken zelfs Champions League.

Spaanse international als vervanger Militão

Die sterke prestaties zorgden er ook voor dat Le Normand in juni mocht debuteren bij La Roja, vrijwel meteen nadat de in Frankrijk geboren verdediger zijn Spaans paspoort verkregen had. Sindsdien is hij niet meer weg te denken uit het Spaanse elftal en hij verzamelde intussen al zes caps.

Bij Real zou Le Normand Carlo Ancelotti een een welgekomen extra optie in de defensie moeten bezorgen. Door het uitvallen van Militão blijven enkel nog Alaba en Rüdiger over als mogelijke titularissen. Hun enige doublure is de ervaren Nacho, maar die wordt al langer niet meer als basisspeler gezien en moet bovendien ook soms depanneren op de flank.

Zou dat een goede transfer zijn van Real?

Meest recent

‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

16
16
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

9
9
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

9
9
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

57
57
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

76
76
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

271
271
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

59
59
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

161
161
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

32
32
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

109
109
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

136
136
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

128
128
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

286
286
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

109
109
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

80
80
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

345
345
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

139
139
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

151
151
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

326
326
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

412
412
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

140
140
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

119
119
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

142
142
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

502
502

Meer sportnieuws