'Real Madrid verbaast met wintertransfer van 40 miljoen'

door
'Real Madrid verbaast met wintertransfer van 40 miljoen'

Komende zaterdag zullen wereldwijd vele ogen gericht zijn op het Olympisch Stadion in Montjuïc, want dat zal dan het strijdtoneel zijn voor de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. De Koninklijke verdedigt tegen zijn aartsrivaal zijn leidersplaats in La Liga, want ze hebben slechts één punt voorsprong op Barça en Girona staat zelfs op gelijke punten.

Maar eigenlijk kunnen ze bij Real best wel tevreden zijn over hun prestaties tot dusver, zeker omdat ze een woelige zomer kenden. Daarin zagen ze niet alleen aanvoerder en Gouden Bal Karim Benzema verrassend transfervrij vertrekken naar het Saudische Al-Ittihad, ze verloren ook nog eens Thibaut Courtois en Eder Militão met zware blessures.

LEES OOK: Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid bereid bod van 40 miljoen voor

De twee sterkhouders in het defensieve compartiment staan nog maandenlang aan de kant. Om de blessure van Courtois op te vangen werd nog snel Kepa gehuurd van Chelsea, maar voor Militão werd geen vervanger gehaald. Dat zou in januari echter alsnog gaan gebeuren.

Volgens Fichajes zou Real Madrid namelijk een bod voorbereiden van 40 miljoen euro voor Robin Le Normand. De 26-jarige verdediger is al jarenlang een sterkhouder bij Real Sociedad, dat zich de voorbije seizoenen in de subtop van La Liga nestelde. Dit seizoen spelen de Basken zelfs Champions League.

Spaanse international als vervanger Militão

Die sterke prestaties zorgden er ook voor dat Le Normand in juni mocht debuteren bij La Roja, vrijwel meteen nadat de in Frankrijk geboren verdediger zijn Spaans paspoort verkregen had. Sindsdien is hij niet meer weg te denken uit het Spaanse elftal en hij verzamelde intussen al zes caps.

Bij Real zou Le Normand Carlo Ancelotti een een welgekomen extra optie in de defensie moeten bezorgen. Door het uitvallen van Militão blijven enkel nog Alaba en Rüdiger over als mogelijke titularissen. Hun enige doublure is de ervaren Nacho, maar die wordt al langer niet meer als basisspeler gezien en moet bovendien ook soms depanneren op de flank.

Zou dat een goede transfer zijn van Real?

Meest recent

Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

10
10
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

40
40
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

344
344
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

54
54
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

192
192
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

233
233
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

445
445
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

686
686
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

608
608
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

308
308
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

141
141
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

260
260
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

497
497
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

310
310
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

168
168
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

240
240
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

347
347
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

696
696
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

208
208
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

374
374
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2311
2311
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

264
264
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

355
355
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

680
680

Meer sportnieuws