'Real Madrid verbaast met wintertransfer van 40 miljoen'

door
'Real Madrid verbaast met wintertransfer van 40 miljoen'

Komende zaterdag zullen wereldwijd vele ogen gericht zijn op het Olympisch Stadion in Montjuïc, want dat zal dan het strijdtoneel zijn voor de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. De Koninklijke verdedigt tegen zijn aartsrivaal zijn leidersplaats in La Liga, want ze hebben slechts één punt voorsprong op Barça en Girona staat zelfs op gelijke punten.

Maar eigenlijk kunnen ze bij Real best wel tevreden zijn over hun prestaties tot dusver, zeker omdat ze een woelige zomer kenden. Daarin zagen ze niet alleen aanvoerder en Gouden Bal Karim Benzema verrassend transfervrij vertrekken naar het Saudische Al-Ittihad, ze verloren ook nog eens Thibaut Courtois en Eder Militão met zware blessures.

LEES OOK: Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

Real Madrid bereid bod van 40 miljoen voor

De twee sterkhouders in het defensieve compartiment staan nog maandenlang aan de kant. Om de blessure van Courtois op te vangen werd nog snel Kepa gehuurd van Chelsea, maar voor Militão werd geen vervanger gehaald. Dat zou in januari echter alsnog gaan gebeuren.

Volgens Fichajes zou Real Madrid namelijk een bod voorbereiden van 40 miljoen euro voor Robin Le Normand. De 26-jarige verdediger is al jarenlang een sterkhouder bij Real Sociedad, dat zich de voorbije seizoenen in de subtop van La Liga nestelde. Dit seizoen spelen de Basken zelfs Champions League.

Spaanse international als vervanger Militão

Die sterke prestaties zorgden er ook voor dat Le Normand in juni mocht debuteren bij La Roja, vrijwel meteen nadat de in Frankrijk geboren verdediger zijn Spaans paspoort verkregen had. Sindsdien is hij niet meer weg te denken uit het Spaanse elftal en hij verzamelde intussen al zes caps.

Bij Real zou Le Normand Carlo Ancelotti een een welgekomen extra optie in de defensie moeten bezorgen. Door het uitvallen van Militão blijven enkel nog Alaba en Rüdiger over als mogelijke titularissen. Hun enige doublure is de ervaren Nacho, maar die wordt al langer niet meer als basisspeler gezien en moet bovendien ook soms depanneren op de flank.

Zou dat een goede transfer zijn van Real?

Meest recent

Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

2
2
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

61
61
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

44
44
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

151
151
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

135
135
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

105
105
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

178
178
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

151
151
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

654
654
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

187
187
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

145
145
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

759
759
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

419
419
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

149
149
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

249
249
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

863
863
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

365
365
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

227
227
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

66
66
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

38
38
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

266
266
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

97
97
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

577
577
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

208
208
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

201
201

Meer sportnieuws