Goots doet bijzonder pijnlijke vaststelling over Antwerp

door
Goots doet bijzonder pijnlijke vaststelling over Antwerp

De Champions League wordt stilaan een traumatische ervaring voor Antwerp. De Great Old is na drie speeldagen nog steeds puntenloos en vooral op de Bosuil beleefde het telkens een pijnlijke avond. Na de dramatische 2-3 tegen Shakhtar Donetsk liep het nu ook tegen FC Porto helemaal fout.

Het scenario van tegen de Oekraïners herhaalde zich min of meer. Antwerp ging namelijk rusten met een voorsprong, want halfweg stond het 1-0 dankzij een goal van Yusuf. Maar opnieuw ging het in de tweede helft fout door individuele fouten. Deze keer was Arthur Vermeeren de schlemiel, want zijn balverlies leidde al in de openingsminuut de gelijkmaker in.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Antwerp het kneusje van de Champions League

Daarna verloor Antwerp de pedalen helemaal en uiteindelijk moest het nog een 1-4 slikken. De teller staat daarmee al op twaalf tegendoelpunten in drie matchen, een gemiddelde van vier goals per wedstrijd dus. Dat zijn bijzonder zware cijfers en daarmee is Antwerp voorlopig het kneusje van de Champions League.

Dat stelt ook clubicoon Patrick Goots vast in zijn column in Gazet van Antwerpen. "Het gaat voor Antwerp in deze Champions League niet één, niet twee, maar drie stappen sneller, en vaak gewoon té snel", is zijn harde conclusie. "Die vele tegengoals zijn ongezien voor Antwerp. Dit elftal mag niet het zwakke broertje van het Kampioenenbal blijven."

Antwerp mist kwaliteit

De komende wedstrijden zal Antwerp echter moeten blijven roeien met de riemen die het heeft. Op termijn lijkt er maar één manier waarop ze een rol van betekenis kunnen gaan spelen op dit niveau: investeren. Vooral in het offensieve compartiment lijkt Antwerp nog schromelijk tekort te komen.

Vooral de flanken blijken al langer een pijnpunt voor de Great Old. Zowel voorin als achterin lijkt Antwerp daar toch wat kwaliteit te missen. Het was veelbetekenend dat woensdag de 34-jarige De Laet de voorkeur kreeg op Wijndal, terwijl hoger op het veld Balikwisha en Muja er onvoldoende in slagen om het verschil te maken.

🚀

Zal Antwerp nog punten pakken in deze Champions League?

Meest recent

Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

13
13
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt verdict

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

127
127
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

49
49
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

48
48
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

224
224
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

87
87
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

159
159
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

118
118
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

34
34
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

75
75
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

85
85
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

55
55
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

293
293
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

190
190
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

276
276
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

73
73
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

252
252
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

590
590
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

394
394
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

480
480
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

462
462
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

105
105
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

135
135

Meer sportnieuws