'Club Brugge-fans zetten boel op stelten in Zwitserland'

door
'Club Brugge-fans zetten boel op stelten in Zwitserland'

Club Brugge moet donderdagavond opnieuw aan de bak in de Conference League. Blauw-Zwart krijgt deze keer Lugano voorgeschoteld, dat gedeeld leider is in de groep van de Bruggelingen. Voor de wedstrijd kwam het al tot rellen.

Dat schrijft Het Laatste Nieuws. De krant weet dat er in de nacht van woensdag op donderdag ongeregeldheden waren tussen fans van Club en FC Zürich. Het ging naar verluidt om een beperkt deel van de harde kern van Blauw-Zwart.

De krant kreeg beelden te pakken waarop te zien is hoe er met vuurpijlen gegooid wordt. De confrontatie was naar verluidt gepland, waardoor de politie snel kon ingrijpen.

LEES OOK: 'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

De fans van Club Brugge roeren zich opnieuw

De fans van Club Brugge roeren zich zo opnieuw, nadat ze na de nederlaag op het veld van KV Kortrijk al een uitleg eisten van de spelers. De spanning lijkt zo toe te nemen in de Breydelstad.

De druk neemt toe op Ronny Deila

De druk op coach Ronny Deila en de spelers van Club neemt zo onvermijdelijk toe. Daar was de Noor zich ook van bewust op zijn persbabbel daags voor het duel tegen Lugano.

Enkel goede resultaten lijken de boel nu wat te kunnen sussen bij Club, dat met wedstrijden tegen Antwerp, Union en Cercle Brugge voor enkele zware weken staat in de competitie. Wordt dat drieluik tot een goed einde gebracht?

Zal Club winnen in Lugano?

Meest recent

Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

9
9
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

185
185
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

189
189
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

59
59
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

67
67
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

85
85
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

89
89
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

148
148
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

333
333
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

154
154
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

340
340
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

164
164
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

97
97
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

77
77
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

548
548
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

212
212
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

74
74
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

126
126
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

129
129
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

157
157
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

203
203
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

99
99
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

101
101
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

79
79
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

184
184

Meer sportnieuws