Messi wrijft zich in de handen: nieuwe reünie in de maak

119
Messi wrijft zich in de handen: nieuwe reünie in de maak

Lionel Messi zwaaide afgelopen zomer het Europese voetbal uit. Op zijn 36ste paste hij voor een contractverlenging bij PSG of een terugkeer naar FC Barcelona en gaf hij de voorkeur aan een avontuur in de Verenigde Staten. Daar stond Inter Miami hem met open armen en een lucratief contract op te wachten.

De club van eigenaar David Beckham deed er bovendien alles aan om Messi ook op sportief vlak op zijn wenken te bedienen. Zo werd na zijn komst snel ook Tata Martino, ex-coach van Barça en de Argentijnse nationale ploeg, aangesteld als nieuwe trainer. Daarnaast streken met Sergio Busquets en Jordi Alba ook nog twee boezemvrienden van Messi neer in Miami.

Inter Miami gaat vol voor Suarez

En nu mag Messi zich wellicht ook snel aan een nieuwe reünie verwachten. Meer dan ooit lijkt de deur immers open te staan voor de komst van Luis Suarez bij Miami. Eerder raakte al bekend dat de 36-jarige Uruguayaanse spits op het einde van het kalenderjaar zal vertrekken bij het Braziliaanse Gremio.

Inter Miami had bij monde van trainer Martino al zijn interesse kenbaar gemaakt en nu heeft de club een nieuwe belangrijke stap gezet. Ze kondigden immers aan dat ze afscheid nemen van Josef Martinez. De Venezolaanse spits krijgt geen nieuw contract en vertrekt dus op het einde van het jaar.

Inter Miami maakt weg helemaal vrij voor Suarez

Dat is belangrijk nieuws, want op die manier komt er bij Miami een plaatsje vrij voor een extra Designated Player, die vrijgesteld is van het salarisplafond dat in de Amerikaanse MLS gehanteerd wordt. Op die manier heeft de club de handen dus vrij om aan de financiële eisen van Suarez te voldoen.

Daar zal Messi blij mee zijn, want tussen 2014 en 2020 speelde hij al zeer succesvol bij Barça samen met Suarez. Meer dan 250 keer stonden ze samen op het veld. Hun connectie op het veld zette zich bovendien ook door naast het veld, waar de twee zeer goede vrienden werden.

Zullen Suarez en Messi samen potten breken in de MLS?

Meest recent

Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

2
2
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

43
43
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

19
19
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

139
139
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

203
203
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

73
73
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

75
75
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

164
164
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

67
67
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

226
226
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

311
311
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

44
44
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

418
418
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

326
326
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

113
113
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

191
191
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

26
26
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

49
49
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

115
115
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33

Meer sportnieuws