Anciens zetten Antwerpse zondebok uit de wind

door
Anciens zetten Antwerpse zondebok uit de wind

Net zoals tegen Shakhtar Donetsk was de tweede helft tegen Porto er teveel aan voor Antwerp, dat haar goede uitgangspositie al na een veertigtal verspeelde. Daarbij was Arthur Vermeeren zowaar de gebeten hond.

Hoewel de Great Old vervolgens collectief volledig kopje onder ging luidde zijn onnodig balverlies niet alleen de gelijkmaker in, de Portugezen kregen op die manier meteen hoop om erop en erover te gaan. Wat nadien helaas ook gebeurde.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Alderweireld vloekt

Een herhaling van het scenario tegen Shakhtar dus, toen Jean Butez in de fout ging. "Door een stommiteit kom je op 1-1 en dan voel je het weer uit de vingers glippen", gaf ook Toby Alderweireld achteraf toe voor de camera's van VTM.

"Misschien is het een stukje onervarenheid, maar zulke fouten betaal je cash op dit niveau. Op zich stond het goed en gaven we weinig weg. Zonde dus dat we op die manier de gelijkmaker en 1-2 incasseren", aldus de aanvoerder nog.

Geen verwijt aan Vermeeren

Toch wijst niemand Vermeeren met de vinger. "Arthur maakt nu een foutje dat meteen wordt afgestraft, maar hij is wel al weken de beste. Wie kan hem dan iets kwalijk nemen?", neemt Jelle Bataille zijn jonge ploegmaat in bescherming.

"Zelf voelt hij zich enorm schuldig, maar dat hoeft niet. De hele groep staat achter hem en steunt hem. Iedereen maakt fouten", vertelt de polyvalente back verder nog. De knop nu zo snel mogelijk omdraaien is dan ook de boodschap.

Vermeeren legt te veel risico in zijn spel

Meest recent

Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

30
30
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

74
74
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

156
156
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

167
167
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

36
36
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

49
49
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

87
87
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

149
149
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

54
54
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

182
182
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

348
348
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

290
290
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

153
153
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

86
86
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

673
673
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

115
115
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

124
124
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

183
183
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

294
294
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

161
161
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

146
146
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

484
484
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

143
143
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

305
305
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

519
519

Meer sportnieuws