Extra opdoffer voor Antwerp: ernstige blessure dreigt

door
Extra opdoffer voor Antwerp: ernstige blessure dreigt

Arm Antwerp. Door een nieuwe inzinking na de pauze blijft de landskampioen na drie speeldagen in de Champions League nog steeds met lege handen achter. Tot overmaat van ramp kwam de Great Old niet zonder kleerscheuren uit de strijd.

Volgens heel wat fans draalde Mark van Bommel te lang alvorens in te grijpen, maar een kwartier voor tijd besloot de coach dan toch om zijn voltallig offensief compartiment te vervangen. Zo kwam onder andere Anthony Valencia nog tussen de lijnen.

LEES OOK: De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

Drama voor Valencia

De 20-jarige Ecuadoriaan kreeg helaas evenwel al snel een tik te verwerken van Mehdi Taremi, waarbij hij schijnbaar zijn enkel verzwikte. Valencia probeerde daarna nog even om nog door te spelen, maar zeeg uiteindelijk toch neer tegen de grasmat.

Hoewel er op dat moment nog slechts een paar minuten te spelen waren haalde Van Bommel hem vervolgens opnieuw naar de kant voor Gyrano Kerk. Op het eerste gezicht ziet het er dan ook niet goed uit voor de duidelijk aangeslagen flankaanvaller.

Van Bommel baalt

Verder onderzoek moet nu uitwijzen hoelang Valencia, die vorig seizoen al geruime tijd in de ziekenboeg vertoefde, in de lappenmand ligt. Ondanks zijn beperkte speelminuten kruist Van Bommel alleszins zijn vingers dat de schade enigszins meevalt.

Tenslotte gaf de Nederlander recent nog aan dat hij zijn voltallige kern nodig heeft om de drukke periode die eraan komt te overbruggen. Nadat hij eerder al Mandela Keita zag uitvallen dreigt de spoeling de komende weken nog wat dunner te worden.

Valencia verdient meer kansen

Meest recent

Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

12
12
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

122
122
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

25
25
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

280
280
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

92
92
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

46
46
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

305
305
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

83
83
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

219
219
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

238
238
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

709
709
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

91
91
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

182
182
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

427
427
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

55
55
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

300
300
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

315
315
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

122
122
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

640
640
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

104
104
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

203
203
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

843
843
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107

Meer sportnieuws