Extra opdoffer voor Antwerp: ernstige blessure dreigt

493 stemmen
Extra opdoffer voor Antwerp: ernstige blessure dreigt

Arm Antwerp. Door een nieuwe inzinking na de pauze blijft de landskampioen na drie speeldagen in de Champions League nog steeds met lege handen achter. Tot overmaat van ramp kwam de Great Old niet zonder kleerscheuren uit de strijd.

Volgens heel wat fans draalde Mark van Bommel te lang alvorens in te grijpen, maar een kwartier voor tijd besloot de coach dan toch om zijn voltallig offensief compartiment te vervangen. Zo kwam onder andere Anthony Valencia nog tussen de lijnen.

LEES OOK: Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Drama voor Valencia

De 20-jarige Ecuadoriaan kreeg helaas evenwel al snel een tik te verwerken van Mehdi Taremi, waarbij hij schijnbaar zijn enkel verzwikte. Valencia probeerde daarna nog even om nog door te spelen, maar zeeg uiteindelijk toch neer tegen de grasmat.

Hoewel er op dat moment nog slechts een paar minuten te spelen waren haalde Van Bommel hem vervolgens opnieuw naar de kant voor Gyrano Kerk. Op het eerste gezicht ziet het er dan ook niet goed uit voor de duidelijk aangeslagen flankaanvaller.

Van Bommel baalt

Verder onderzoek moet nu uitwijzen hoelang Valencia, die vorig seizoen al geruime tijd in de ziekenboeg vertoefde, in de lappenmand ligt. Ondanks zijn beperkte speelminuten kruist Van Bommel alleszins zijn vingers dat de schade enigszins meevalt.

Tenslotte gaf de Nederlander recent nog aan dat hij zijn voltallige kern nodig heeft om de drukke periode die eraan komt te overbruggen. Nadat hij eerder al Mandela Keita zag uitvallen dreigt de spoeling de komende weken nog wat dunner te worden.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
202

Valencia verdient meer kansen

Meest recent

STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

3
3
Club Brugge kondigt akkoord met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

16
16
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

46
46
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

73
73
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

204
204
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

650
650
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

115
115
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

595
595
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

179
179
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

511
511
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

168
168
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

57
57
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

165
165
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

144
144
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

673
673
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

537
537
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

205
205
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

71
71
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

37
37
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

47
47
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

172
172
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

600
600
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

227
227
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

106
106
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

202
202

Meer sportnieuws