Extra opdoffer voor Antwerp: ernstige blessure dreigt

door
Extra opdoffer voor Antwerp: ernstige blessure dreigt

Arm Antwerp. Door een nieuwe inzinking na de pauze blijft de landskampioen na drie speeldagen in de Champions League nog steeds met lege handen achter. Tot overmaat van ramp kwam de Great Old niet zonder kleerscheuren uit de strijd.

Volgens heel wat fans draalde Mark van Bommel te lang alvorens in te grijpen, maar een kwartier voor tijd besloot de coach dan toch om zijn voltallig offensief compartiment te vervangen. Zo kwam onder andere Anthony Valencia nog tussen de lijnen.

LEES OOK: Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Drama voor Valencia

De 20-jarige Ecuadoriaan kreeg helaas evenwel al snel een tik te verwerken van Mehdi Taremi, waarbij hij schijnbaar zijn enkel verzwikte. Valencia probeerde daarna nog even om nog door te spelen, maar zeeg uiteindelijk toch neer tegen de grasmat.

Hoewel er op dat moment nog slechts een paar minuten te spelen waren haalde Van Bommel hem vervolgens opnieuw naar de kant voor Gyrano Kerk. Op het eerste gezicht ziet het er dan ook niet goed uit voor de duidelijk aangeslagen flankaanvaller.

Van Bommel baalt

Verder onderzoek moet nu uitwijzen hoelang Valencia, die vorig seizoen al geruime tijd in de ziekenboeg vertoefde, in de lappenmand ligt. Ondanks zijn beperkte speelminuten kruist Van Bommel alleszins zijn vingers dat de schade enigszins meevalt.

Tenslotte gaf de Nederlander recent nog aan dat hij zijn voltallige kern nodig heeft om de drukke periode die eraan komt te overbruggen. Nadat hij eerder al Mandela Keita zag uitvallen dreigt de spoeling de komende weken nog wat dunner te worden.

Valencia verdient meer kansen

Meest recent

Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

1
1
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

35
35
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

85
85
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

25
25
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

68
68
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

157
157
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

48
48
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

39
39
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

108
108
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

250
250
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

221
221
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

169
169
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

433
433
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

36
36
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

206
206
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

152
152
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

165
165
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

226
226
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

355
355
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

313
313
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

135
135
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

98
98
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

47
47
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

110
110

Meer sportnieuws