Van Bommel verklaart terugkeer 'verloren zoon' bij Antwerp

147 stemmen
Van Bommel verklaart terugkeer 'verloren zoon' bij Antwerp

In aanloop naar het duel tegen FC Porto werd druk gespeculeerd over wie Mandela Keita nu moest vervangen. Uiteindelijk viel de keuze gewoon op Alhassan Yusuf. Mark van Bommel geeft een woordje uitleg bij die beslissing.

Van een zogenaamde keuze voor de veiligheid is er volgens de coach, die zich vooraf nochtans wel gretig in de rol van underdog nestelde, alvast geen sprake. "Neen, helemaal niet", klonk het stellig voor de camera's van VTM.

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Yusuf & Vermeeren

"Iedere speler heeft zijn specifieke kwaliteiten, maar Yusuf zijn profiel is wel vergelijkbaar met dat Keita. Vorig jaar stond hij samen met Pieter Gerkens op het middenveld. Dat is zowat hetzelfde als nu", verduidelijkt Van Bommel.

"Yusuf en Arthur (Vermeeren, nvdr.) passen goed samen, met Arthur iets meer naar voren en Yusuf als defensieve middenvelder. Dat heeft niets te maken met een aanvallende of verdedigende aanpak", aldus de Nederlander.

Winnen een must

"Ekkelenkamp of Balikwisha kon ook, maar Yusuf kan daar goed spelen. Ik heb er niet lang over nagedacht", besluit Van Bommel, die weet dat Antwerp een gouden zaak kan doen nu Shakhtar Donetsk verloor van Barcelona.

"We hebben thuis een kans gemist tegen Shakhtar. Als je wat wil pakken, moet je vanavond winnen", is zijn boodschap voor zijn troepen duidelijk. Al blijft hij ook in de kleedkamer wel realistisch over de waardeverhoudingen.

Wie zal winnen?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

31
31
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

62
62
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

133
133
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

25
25
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

174
174
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

155
155
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

31
31
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

132
132
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

226
226
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

60
60
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

197
197
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

194
194
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

106
106
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

420
420
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

603
603
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

238
238
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

319
319
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

593
593
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws