'Debast blijft grof wild: club drukt door voor zomertransfer'

door
'Debast blijft grof wild: club drukt door voor zomertransfer'

Zeno Debast is aan zijn laatste seizoen bezig bij RSC Anderlecht. Dat staat zo goed als vast. De 20-jarige centrale verdediger geniet concrete interesse vanuit het buitenland en één club zet nu al alles op alles voor een zomertransfer.

Onlangs waren er al berichten dat Eintracht Frankfurt zijn interesse in Debast opnieuw kenbaar had gemaakt. Nadat ze afgelopen zomer een bod deden tussen de 8 en 10 miljoen euro (inclusief bonussen) -dat werd geweigerd door Anderlecht- zijn ze nu opnieuw aan het snuffelen aan de Rode Duivel.

LEES OOK: 'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Frankfurt wil Debast

Er waren geruchten over een wintertransfer, maar Debast drukte die al snel de kop in. Hij liet verstaan dat hij van plan is het seizoen uit te doen bij de Brusselaars. Frankfurt moet daar dus niet op hopen.

Volgens de Duitse journalist Florian Plettenberg wil Frankfurt nu al aan tafel zitten omtrent een zomertransfer. Ze hadden vorige zomer een principeakkoord met Debast, maar met Anderlecht beloven het nog pittige gesprekken te worden. Zij willen ongeveer 15 miljoen euro (wellicht met een aantal bonussen daarbij) voor de Rode Duivel.

Anderlecht wacht af 

Frankfurt wil ongetwijfeld de concurrentie te snel af zijn. De speler trekt immers zo goed als zeker met België naar het EK, waardoor bij Anderlecht blijven én spelen de meest logische optie is voor dit seizoen. Als hij op dat EK eventueel zou gaan spelen, stijgt zijn waarde én komt er mogelijk nog meer interesse.

Frankfurt zou een zeer goede volgende stap zijn voor Debast. Het is een stabiele middenmoter die ook in Europa van zich liet horen de afgelopen jaren. Debast zou er een volgende stap kunnen zetten in zijn ontwikkeling. Bovendien zou hij bij een club als Frankfurt ook meer kans maken op speelminuten.

Zou Frankfurt een goede club zijn voor Debast?

Meest recent

‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

11
11
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

34
34
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

36
36
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

139
139
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

133
133
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

143
143
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

108
108
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

291
291
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

105
105
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

106
106
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

180
180
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

581
581
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

749
749
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

216
216
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

328
328
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

591
591
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

60
60
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

253
253
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

53
53
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

306
306
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

349
349
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

212
212
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

480
480
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

312
312

Meer sportnieuws