'Debast blijft grof wild: club drukt door voor zomertransfer'

295 stemmen
'Debast blijft grof wild: club drukt door voor zomertransfer'

Zeno Debast is aan zijn laatste seizoen bezig bij RSC Anderlecht. Dat staat zo goed als vast. De 20-jarige centrale verdediger geniet concrete interesse vanuit het buitenland en één club zet nu al alles op alles voor een zomertransfer.

Onlangs waren er al berichten dat Eintracht Frankfurt zijn interesse in Debast opnieuw kenbaar had gemaakt. Nadat ze afgelopen zomer een bod deden tussen de 8 en 10 miljoen euro (inclusief bonussen) -dat werd geweigerd door Anderlecht- zijn ze nu opnieuw aan het snuffelen aan de Rode Duivel.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Frankfurt wil Debast

Er waren geruchten over een wintertransfer, maar Debast drukte die al snel de kop in. Hij liet verstaan dat hij van plan is het seizoen uit te doen bij de Brusselaars. Frankfurt moet daar dus niet op hopen.

Volgens de Duitse journalist Florian Plettenberg wil Frankfurt nu al aan tafel zitten omtrent een zomertransfer. Ze hadden vorige zomer een principeakkoord met Debast, maar met Anderlecht beloven het nog pittige gesprekken te worden. Zij willen ongeveer 15 miljoen euro (wellicht met een aantal bonussen daarbij) voor de Rode Duivel.

Anderlecht wacht af 

Frankfurt wil ongetwijfeld de concurrentie te snel af zijn. De speler trekt immers zo goed als zeker met België naar het EK, waardoor bij Anderlecht blijven én spelen de meest logische optie is voor dit seizoen. Als hij op dat EK eventueel zou gaan spelen, stijgt zijn waarde én komt er mogelijk nog meer interesse.

Frankfurt zou een zeer goede volgende stap zijn voor Debast. Het is een stabiele middenmoter die ook in Europa van zich liet horen de afgelopen jaren. Debast zou er een volgende stap kunnen zetten in zijn ontwikkeling. Bovendien zou hij bij een club als Frankfurt ook meer kans maken op speelminuten.

Zou Frankfurt een goede club zijn voor Debast?

Meest recent

Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

0
0
Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

14
14
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

30
30
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

136
136
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

70
70
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

40
40
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

379
379
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

170
170
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

96
96
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

103
103
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

152
152
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

449
449
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

132
132
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

138
138
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

184
184
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

231
231
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

236
236
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

192
192
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

436
436
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

551
551
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

91
91
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

482
482

Meer sportnieuws