'Debast blijft grof wild: club drukt door voor zomertransfer'

door
'Debast blijft grof wild: club drukt door voor zomertransfer'

Zeno Debast is aan zijn laatste seizoen bezig bij RSC Anderlecht. Dat staat zo goed als vast. De 20-jarige centrale verdediger geniet concrete interesse vanuit het buitenland en één club zet nu al alles op alles voor een zomertransfer.

Onlangs waren er al berichten dat Eintracht Frankfurt zijn interesse in Debast opnieuw kenbaar had gemaakt. Nadat ze afgelopen zomer een bod deden tussen de 8 en 10 miljoen euro (inclusief bonussen) -dat werd geweigerd door Anderlecht- zijn ze nu opnieuw aan het snuffelen aan de Rode Duivel.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

Frankfurt wil Debast

Er waren geruchten over een wintertransfer, maar Debast drukte die al snel de kop in. Hij liet verstaan dat hij van plan is het seizoen uit te doen bij de Brusselaars. Frankfurt moet daar dus niet op hopen.

Volgens de Duitse journalist Florian Plettenberg wil Frankfurt nu al aan tafel zitten omtrent een zomertransfer. Ze hadden vorige zomer een principeakkoord met Debast, maar met Anderlecht beloven het nog pittige gesprekken te worden. Zij willen ongeveer 15 miljoen euro (wellicht met een aantal bonussen daarbij) voor de Rode Duivel.

Anderlecht wacht af 

Frankfurt wil ongetwijfeld de concurrentie te snel af zijn. De speler trekt immers zo goed als zeker met België naar het EK, waardoor bij Anderlecht blijven én spelen de meest logische optie is voor dit seizoen. Als hij op dat EK eventueel zou gaan spelen, stijgt zijn waarde én komt er mogelijk nog meer interesse.

Frankfurt zou een zeer goede volgende stap zijn voor Debast. Het is een stabiele middenmoter die ook in Europa van zich liet horen de afgelopen jaren. Debast zou er een volgende stap kunnen zetten in zijn ontwikkeling. Bovendien zou hij bij een club als Frankfurt ook meer kans maken op speelminuten.

Zou Frankfurt een goede club zijn voor Debast?

Meest recent

Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

78
78
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

87
87
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

15
15
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

59
59
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

99
99
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

218
218
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

168
168
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

20
20
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

275
275
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

65
65
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

171
171
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

60
60
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

92
92
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

192
192
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

71
71
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

385
385
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

61
61
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

45
45
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

41
41
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

48
48
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

41
41
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

717
717
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

179
179

Meer sportnieuws