Voormalig Spaans toptalent (ex-Anderlecht) stopt op 35ste

door
Voormalig Spaans toptalent (ex-Anderlecht) stopt op 35ste

Bij RSC Anderlecht passeerden heel veel spelers de afgelopen tien jaar. Eén van de spelers die met grote trom werd binnen gehaald, maar nooit tot ontbolstering kwam, heeft de schoenen aan de haak gehangen. Dat maakte de speler zelf bekend via Instagram.

LEES OOK: Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Capel stopt met voetballen

Diego Capel heeft beslist dat het op zijn 35ste genoeg is geweest als profvoetballer. De Spaanse linkerwinger was de afgelopen jaren al niet meer echt actief op het topniveau. Deze beslissing komt dus niet als een verrassing.

Capel was als jonge speler een zeer groot talent in Spanje. Hij speelde ook twee keer voor het nationaal elftal. Bij Sevilla liet hij zeer mooie dingen zien, maar toch bleef hij daar wat hangen in zijn ontwikkeling. 

Capel faalde bij Anderlecht

Sporting CP besloot om 3,5 miljoen euro te betalen en hem een kans te geven. Na vier jaar verliet hij de Portugese topclub voor 1,3 miljoen euro voor Genoa. Na een jaar ging Anderlecht hem daar voor 200.000 euro wegplukken.

Zijn passage in Brussel was geen succes met 2 goals en 4 assists in 25 wedstrijden. Hij werd er wel kampioen. Nadien ging het helemaal mis.

Hij speelde nog voor Extremadura, Birkirkara FC en PASA Irodotos. Hij zat tussen die clubs meermaals een jaar zonder club. Het afgelopen jaar vond Capel geen club, waardoor hij nu dus besloot om afscheid te nemen.

Haalde hij te weinig uit zijn carrière?

Meest recent

'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

65
65
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

106
106
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

171
171
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

381
381
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

34
34
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

282
282
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

26
26
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

362
362
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

37
37
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

351
351
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

323
323
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

115
115
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

184
184
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

625
625
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

357
357
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

124
124
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

438
438
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

110
110
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

148
148
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

619
619
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

101
101
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

248
248
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

238
238
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

138
138

Meer sportnieuws