Voormalig Spaans toptalent (ex-Anderlecht) stopt op 35ste

161 stemmen
Voormalig Spaans toptalent (ex-Anderlecht) stopt op 35ste

Bij RSC Anderlecht passeerden heel veel spelers de afgelopen tien jaar. Eén van de spelers die met grote trom werd binnen gehaald, maar nooit tot ontbolstering kwam, heeft de schoenen aan de haak gehangen. Dat maakte de speler zelf bekend via Instagram.

LEES OOK: 'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Capel stopt met voetballen

Diego Capel heeft beslist dat het op zijn 35ste genoeg is geweest als profvoetballer. De Spaanse linkerwinger was de afgelopen jaren al niet meer echt actief op het topniveau. Deze beslissing komt dus niet als een verrassing.

Capel was als jonge speler een zeer groot talent in Spanje. Hij speelde ook twee keer voor het nationaal elftal. Bij Sevilla liet hij zeer mooie dingen zien, maar toch bleef hij daar wat hangen in zijn ontwikkeling. 

Capel faalde bij Anderlecht

Sporting CP besloot om 3,5 miljoen euro te betalen en hem een kans te geven. Na vier jaar verliet hij de Portugese topclub voor 1,3 miljoen euro voor Genoa. Na een jaar ging Anderlecht hem daar voor 200.000 euro wegplukken.

Zijn passage in Brussel was geen succes met 2 goals en 4 assists in 25 wedstrijden. Hij werd er wel kampioen. Nadien ging het helemaal mis.

Hij speelde nog voor Extremadura, Birkirkara FC en PASA Irodotos. Hij zat tussen die clubs meermaals een jaar zonder club. Het afgelopen jaar vond Capel geen club, waardoor hij nu dus besloot om afscheid te nemen.

Haalde hij te weinig uit zijn carrière?

Meest recent

Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

4
4
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

33
33
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

59
59
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

34
34
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

21
21
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

44
44
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

273
273
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

203
203
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

161
161
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

196
196
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

428
428
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

125
125
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

115
115
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

537
537
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

103
103
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

367
367
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

191
191
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

197
197
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

333
333
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

327
327
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

171
171
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

87
87
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

238
238

Meer sportnieuws