Fans PSV en Lens laten zich van slechtste kant zien

door
Fans PSV en Lens laten zich van slechtste kant zien

De Champions League heeft dinsdagavond weer voor vuurwerk gezorgd, maar helaas gebeurde dat niet altijd in positieve zin. Tijdens de wedstrijd tussen RC Lens en PSV viel die uitdrukking zelfs letterlijk te nemen, want de fans maakten het toch wat te bont.

Tijdens de rust kwam het tot opstootjes tussen de twee supportersclans en dat leverde trieste beelden op. Op beelden die gepubliceerd werden op X valt immers te zien hoe de aangrenzende supportersvakken van Lens en PSV het met elkaar aan de stok kregen.

LEES OOK: 'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Fans Lens en PSV gooien met zitjes en vuurpijlen

Daarbij werden losgerukte zitjes van het stadion over en weer gegooid, terwijl er ook te zien is hoe er vanuit het PSV-vak een vuurpijl richting de Franse supporters gegooid wordt. De fans konden gelukkig wel niet bij elkaar, want er was een leeg stuk tussen de twee vakken.

De politie kwam ook snel tussen om de gemoederen te bedaren, al liet de rest van het stadion wel duidelijk zijn afkeuring blijken voor de gebeurtenissen met luid boegeroep.

PSV in vieze papieren

Na de rust sloeg ook op het veld de vlam in de pan. Bakayoko bracht PSV al snel op voorsprong met een geweldig doelpunt, maar niet zo veel later kwam Lens alweer dankzij. Ook zij scoorden op knappe wijze via Wahi.

Met het gelijkspel schiet PSV echter niets op in de strijd om kwalificatie. Het blijft laatste in groep B met twee punten uit drie wedstrijden. Lens pronkt met vijf punten op de tweede plaats, op één punt van leider Arsenal.

Moeten de fans in kwestie zwaar gestraft worden?

Meest recent

Van der Elst: "Pijnlijk verhaal voor hem bij Club Brugge"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

10
10
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

36
36
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

85
85
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

29
29
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

31
31
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

285
285
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

36
36
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

104
104
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

183
183
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

370
370
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

322
322
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

382
382
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

295
295
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

613
613
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

111
111
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

401
401
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

69
69
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

140
140
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

175
175
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

237
237
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

667
667
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

377
377
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

256
256

Meer sportnieuws