Fans PSV en Lens laten zich van slechtste kant zien

71 stemmen
Fans PSV en Lens laten zich van slechtste kant zien

De Champions League heeft dinsdagavond weer voor vuurwerk gezorgd, maar helaas gebeurde dat niet altijd in positieve zin. Tijdens de wedstrijd tussen RC Lens en PSV viel die uitdrukking zelfs letterlijk te nemen, want de fans maakten het toch wat te bont.

Tijdens de rust kwam het tot opstootjes tussen de twee supportersclans en dat leverde trieste beelden op. Op beelden die gepubliceerd werden op X valt immers te zien hoe de aangrenzende supportersvakken van Lens en PSV het met elkaar aan de stok kregen.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Fans Lens en PSV gooien met zitjes en vuurpijlen

Daarbij werden losgerukte zitjes van het stadion over en weer gegooid, terwijl er ook te zien is hoe er vanuit het PSV-vak een vuurpijl richting de Franse supporters gegooid wordt. De fans konden gelukkig wel niet bij elkaar, want er was een leeg stuk tussen de twee vakken.

De politie kwam ook snel tussen om de gemoederen te bedaren, al liet de rest van het stadion wel duidelijk zijn afkeuring blijken voor de gebeurtenissen met luid boegeroep.

PSV in vieze papieren

Na de rust sloeg ook op het veld de vlam in de pan. Bakayoko bracht PSV al snel op voorsprong met een geweldig doelpunt, maar niet zo veel later kwam Lens alweer dankzij. Ook zij scoorden op knappe wijze via Wahi.

Met het gelijkspel schiet PSV echter niets op in de strijd om kwalificatie. Het blijft laatste in groep B met twee punten uit drie wedstrijden. Lens pronkt met vijf punten op de tweede plaats, op één punt van leider Arsenal.

Moeten de fans in kwestie zwaar gestraft worden?

Meest recent

De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

3
3
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

26
26
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

23
23
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

27
27
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

112
112
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

134
134
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

104
104
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

53
53
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

534
534
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

401
401
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

185
185
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

263
263
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

78
78
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

64
64
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

66
66
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

317
317
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

718
718
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

168
168
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

510
510
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

359
359
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

247
247
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

194
194
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

119
119
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

287
287

Meer sportnieuws