Bakayoko geeft visitekaartje, verrassende helden bij Man Utd

door
Bakayoko geeft visitekaartje, verrassende helden bij Man Utd

Johan Bakayoko heeft dinsdagavond zijn visitekaartje afgegeven in de Champions League. De 20-jarige Rode Duivel scoorde op fraaie wijze zijn eerste doelpunt in het kampioenenbal en hielp zo zijn ploeg aan een punt in Lens. Er waren daarnaast zeges voor Real Madrid en Manchester United, waar in een dramatische slotfase twee verrassende helden opstonden.

Bakayoko was dinsdagavond de enige Belg die aan de aftrap kwam in de Champions League en die kans liet hij niet onbenut om zich in de kijker te spelen. In een evenwichtige wedstrijd bezorgde hij PSV negen minuten na rust op knappe wijze een voorsprong. Hij kwam vanop rechts naar binnen en knalde fraai in de verste hoek.

LEES OOK: Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

Man Utd dankt verrassende helden

Het bleek echter niet genoeg om de Nederlandse hun eerste zege in de groepsfase te bezorgen. Lens gaf zich immers niet gewonnen en kwam een tiental minuten later alweer langszij via Wahi. Daardoor blijft PSV achter met een twee op negen en dreigt kwalificatie nog lastig te worden.

De kansen van Manchester United lijken dan weer wel gestegen te zijn. De Engelse grootmacht begon dramatisch met een nul op zes tegen Bayern München en Galatasaray en had dinsdag ook weer een vette kluif aan FC Kopenhagen op Old Trafford. Een matig United beet zich 72 minuten lang de tanden stuk op de Denen.

Bellingham doet het weer

Dan was het echter de verguisde Harry Maguire die de ban wist te breken met een rake kopbal. In de slotseconden leek het echter nog fout te lopen, want Kopenhagen kreeg nog een strafschop na een overtreding van McTominay. Doelman Onana, die de voorbije weken ook veel kritiek moest slikken, hield zijn ploeg echter recht door de elfmeter van Larsson nog te keren.

Verder was er ook voor Real Madrid nog een zege te noteren, met alweer een glansrol voor Jude Bellingham. Na een vroeg doelpunt van Rodrygo pikte de Engelsman in Braga al zijn derde goal van deze CL-campagne mee. Dat bleek belangrijk, want meteen daarna zorgde Djalo ervoor dat het weer spannend werd. Uiteindelijk wist Real wel de 1-2 vast te houden.

Alle uitslagen van dinsdagavond in de Champions League

Galatasaray - Bayern München 1-3
Manchester United - FC Kopenhagen 1-0
Lens - PSV 1-1
Sevilla - Arsenal 1-2
Braga - Real Madrid 1-2
Union Berlin - Napoli 0-1
Internazionale - RB Salzburg 2-1
Benfica - Real Sociedad 0-1

Is Bakayoko al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

0
0
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

151
151
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

162
162
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

246
246
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

195
195
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

107
107
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

38
38
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

194
194
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

53
53
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

461
461
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

393
393
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

144
144
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

244
244
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

40
40
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

833
833
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

139
139
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

519
519
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

277
277
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

63
63
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

620
620
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

461
461
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

227
227
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151

Meer sportnieuws