Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

499 stemmen
Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

Philippe Clement vond deze maand een nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij AS Monaco. Hij tekende een contract van lange duur bij Rangers, dat hij weer uit het slop moet zien te halen nadat de Schotse topclub dit seizoen zijn start helemaal gemist had. Zijn debuut verliep alvast voorspoedig.

Clement zag zaterdag immers zijn nieuwe ploeg met 4-0 winnen van Hibernian in de Schotse Premiership. Daarbij werd hij in het zadel geholpen door enkele oude bekenden, want onder meer Nicolas Raskin en Cyriel Dessers stonden aan het kanon. Zij krijgen straks mogelijk het gezelschap van nog enkele bekende namen.

Clement wil Rangers naar zijn hand zetten

Volgens Football Insider is Clement immers van plan om in januari meteen de transfermarkt op te trekken. Rangers investeerde in de zomer al stevig in zijn kern, maar die transfers pakten lang niet allemaal goed uit en bovendien wil de nieuwe trainer de kern zo snel mogelijk naar zijn hand zetten.

Het bestuur van Rangers zou daarom al bezig zijn met het vrijmaken van de nodige middelen om de wensen van Clement in te willigen. Hij zou zijn pijlen bovendien willen richten op 'spelers die hij goed kent'.

Transfers in de Jupiler Pro League?

Concrete namen worden daarbij niet genoemd, maar met die beschrijving lijkt het aannemelijk dat Clement zich zal richten op spelers die hij kent van zijn passages bij AS Monaco, Club Brugge en KRC Genk, of misschien ook op spelers uit de Jupiler Pro League in het algemeen.

Het contingent met oude bekenden bij Rangers zal dus mogelijk nog wat verder uitgebreid worden. Naast Raskin en Dessers hebben ze nog twee spelers in de rangen met een Belgische link: Kemar Roofe speelde nog onder Vincent Kompany bij Anderlecht, terwijl Rabbi Matondo nog furore maakte bij Cercle Brugge.

Zal Clement de verwachtingen bij Rangers inlossen?

Meest recent

Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

12
12
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

41
41
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

216
216
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

111
111
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

46
46
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

118
118
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

75
75
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

324
324
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

67
67
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

534
534
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

580
580
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

96
96
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

184
184
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

281
281
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

182
182
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

104
104
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

170
170
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

336
336
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

307
307
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

119
119
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

496
496
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

771
771

Meer sportnieuws