Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

door
Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

Philippe Clement vond deze maand een nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij AS Monaco. Hij tekende een contract van lange duur bij Rangers, dat hij weer uit het slop moet zien te halen nadat de Schotse topclub dit seizoen zijn start helemaal gemist had. Zijn debuut verliep alvast voorspoedig.

Clement zag zaterdag immers zijn nieuwe ploeg met 4-0 winnen van Hibernian in de Schotse Premiership. Daarbij werd hij in het zadel geholpen door enkele oude bekenden, want onder meer Nicolas Raskin en Cyriel Dessers stonden aan het kanon. Zij krijgen straks mogelijk het gezelschap van nog enkele bekende namen.

Clement wil Rangers naar zijn hand zetten

Volgens Football Insider is Clement immers van plan om in januari meteen de transfermarkt op te trekken. Rangers investeerde in de zomer al stevig in zijn kern, maar die transfers pakten lang niet allemaal goed uit en bovendien wil de nieuwe trainer de kern zo snel mogelijk naar zijn hand zetten.

Het bestuur van Rangers zou daarom al bezig zijn met het vrijmaken van de nodige middelen om de wensen van Clement in te willigen. Hij zou zijn pijlen bovendien willen richten op 'spelers die hij goed kent'.

Transfers in de Jupiler Pro League?

Concrete namen worden daarbij niet genoemd, maar met die beschrijving lijkt het aannemelijk dat Clement zich zal richten op spelers die hij kent van zijn passages bij AS Monaco, Club Brugge en KRC Genk, of misschien ook op spelers uit de Jupiler Pro League in het algemeen.

Het contingent met oude bekenden bij Rangers zal dus mogelijk nog wat verder uitgebreid worden. Naast Raskin en Dessers hebben ze nog twee spelers in de rangen met een Belgische link: Kemar Roofe speelde nog onder Vincent Kompany bij Anderlecht, terwijl Rabbi Matondo nog furore maakte bij Cercle Brugge.

Zal Clement de verwachtingen bij Rangers inlossen?

Meest recent

'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

20
20
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

61
61
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

31
31
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

290
290
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

99
99
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

106
106
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

271
271
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

81
81
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

100
100
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

150
150
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

182
182
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

219
219
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

79
79
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1137
1137
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

142
142
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

334
334
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

406
406
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

259
259
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

329
329
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

126
126
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

575
575
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

91
91

Meer sportnieuws