Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

door
Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

Philippe Clement vond deze maand een nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij AS Monaco. Hij tekende een contract van lange duur bij Rangers, dat hij weer uit het slop moet zien te halen nadat de Schotse topclub dit seizoen zijn start helemaal gemist had. Zijn debuut verliep alvast voorspoedig.

Clement zag zaterdag immers zijn nieuwe ploeg met 4-0 winnen van Hibernian in de Schotse Premiership. Daarbij werd hij in het zadel geholpen door enkele oude bekenden, want onder meer Nicolas Raskin en Cyriel Dessers stonden aan het kanon. Zij krijgen straks mogelijk het gezelschap van nog enkele bekende namen.

LEES OOK: KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

Clement wil Rangers naar zijn hand zetten

Volgens Football Insider is Clement immers van plan om in januari meteen de transfermarkt op te trekken. Rangers investeerde in de zomer al stevig in zijn kern, maar die transfers pakten lang niet allemaal goed uit en bovendien wil de nieuwe trainer de kern zo snel mogelijk naar zijn hand zetten.

Het bestuur van Rangers zou daarom al bezig zijn met het vrijmaken van de nodige middelen om de wensen van Clement in te willigen. Hij zou zijn pijlen bovendien willen richten op 'spelers die hij goed kent'.

Transfers in de Jupiler Pro League?

Concrete namen worden daarbij niet genoemd, maar met die beschrijving lijkt het aannemelijk dat Clement zich zal richten op spelers die hij kent van zijn passages bij AS Monaco, Club Brugge en KRC Genk, of misschien ook op spelers uit de Jupiler Pro League in het algemeen.

Het contingent met oude bekenden bij Rangers zal dus mogelijk nog wat verder uitgebreid worden. Naast Raskin en Dessers hebben ze nog twee spelers in de rangen met een Belgische link: Kemar Roofe speelde nog onder Vincent Kompany bij Anderlecht, terwijl Rabbi Matondo nog furore maakte bij Cercle Brugge.

Zal Clement de verwachtingen bij Rangers inlossen?

Meest recent

De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

11
11
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

24
24
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

17
17
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

18
18
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

105
105
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

42
42
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

152
152
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

98
98
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

164
164
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

124
124
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

181
181
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

125
125
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

361
361
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

339
339
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

22
22
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

777
777
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

68
68
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

171
171
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

139
139
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

341
341
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

467
467
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

194
194
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

128
128
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

197
197
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120

Meer sportnieuws