Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

door
Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

Philippe Clement vond deze maand een nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij AS Monaco. Hij tekende een contract van lange duur bij Rangers, dat hij weer uit het slop moet zien te halen nadat de Schotse topclub dit seizoen zijn start helemaal gemist had. Zijn debuut verliep alvast voorspoedig.

Clement zag zaterdag immers zijn nieuwe ploeg met 4-0 winnen van Hibernian in de Schotse Premiership. Daarbij werd hij in het zadel geholpen door enkele oude bekenden, want onder meer Nicolas Raskin en Cyriel Dessers stonden aan het kanon. Zij krijgen straks mogelijk het gezelschap van nog enkele bekende namen.

Clement wil Rangers naar zijn hand zetten

Volgens Football Insider is Clement immers van plan om in januari meteen de transfermarkt op te trekken. Rangers investeerde in de zomer al stevig in zijn kern, maar die transfers pakten lang niet allemaal goed uit en bovendien wil de nieuwe trainer de kern zo snel mogelijk naar zijn hand zetten.

Het bestuur van Rangers zou daarom al bezig zijn met het vrijmaken van de nodige middelen om de wensen van Clement in te willigen. Hij zou zijn pijlen bovendien willen richten op 'spelers die hij goed kent'.

Transfers in de Jupiler Pro League?

Concrete namen worden daarbij niet genoemd, maar met die beschrijving lijkt het aannemelijk dat Clement zich zal richten op spelers die hij kent van zijn passages bij AS Monaco, Club Brugge en KRC Genk, of misschien ook op spelers uit de Jupiler Pro League in het algemeen.

Het contingent met oude bekenden bij Rangers zal dus mogelijk nog wat verder uitgebreid worden. Naast Raskin en Dessers hebben ze nog twee spelers in de rangen met een Belgische link: Kemar Roofe speelde nog onder Vincent Kompany bij Anderlecht, terwijl Rabbi Matondo nog furore maakte bij Cercle Brugge.

Zal Clement de verwachtingen bij Rangers inlossen?

Meest recent

Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

36
36
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

430
430
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

170
170
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

193
193
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

234
234
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

95
95
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

403
403
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

344
344
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

222
222
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

155
155
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

358
358
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

205
205
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

275
275
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

77
77
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

190
190
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

436
436
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

41
41
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

126
126
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

433
433
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

342
342
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

135
135
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

338
338
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

32
32
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

164
164

Meer sportnieuws