Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

door
Gaat Clement meteen shoppen in Jupiler Pro League?

Philippe Clement vond deze maand een nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij AS Monaco. Hij tekende een contract van lange duur bij Rangers, dat hij weer uit het slop moet zien te halen nadat de Schotse topclub dit seizoen zijn start helemaal gemist had. Zijn debuut verliep alvast voorspoedig.

Clement zag zaterdag immers zijn nieuwe ploeg met 4-0 winnen van Hibernian in de Schotse Premiership. Daarbij werd hij in het zadel geholpen door enkele oude bekenden, want onder meer Nicolas Raskin en Cyriel Dessers stonden aan het kanon. Zij krijgen straks mogelijk het gezelschap van nog enkele bekende namen.

LEES OOK: Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Clement wil Rangers naar zijn hand zetten

Volgens Football Insider is Clement immers van plan om in januari meteen de transfermarkt op te trekken. Rangers investeerde in de zomer al stevig in zijn kern, maar die transfers pakten lang niet allemaal goed uit en bovendien wil de nieuwe trainer de kern zo snel mogelijk naar zijn hand zetten.

Het bestuur van Rangers zou daarom al bezig zijn met het vrijmaken van de nodige middelen om de wensen van Clement in te willigen. Hij zou zijn pijlen bovendien willen richten op 'spelers die hij goed kent'.

Transfers in de Jupiler Pro League?

Concrete namen worden daarbij niet genoemd, maar met die beschrijving lijkt het aannemelijk dat Clement zich zal richten op spelers die hij kent van zijn passages bij AS Monaco, Club Brugge en KRC Genk, of misschien ook op spelers uit de Jupiler Pro League in het algemeen.

Het contingent met oude bekenden bij Rangers zal dus mogelijk nog wat verder uitgebreid worden. Naast Raskin en Dessers hebben ze nog twee spelers in de rangen met een Belgische link: Kemar Roofe speelde nog onder Vincent Kompany bij Anderlecht, terwijl Rabbi Matondo nog furore maakte bij Cercle Brugge.

Zal Clement de verwachtingen bij Rangers inlossen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

11
11
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

28
28
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

47
47
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

19
19
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

94
94
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

47
47
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

94
94
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

55
55
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

97
97
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

26
26
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

134
134
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

530
530
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

158
158
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

414
414
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

78
78
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

463
463
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

265
265
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

796
796
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

221
221

Meer sportnieuws