Van Bommel duidt mogelijke vervangers aan voor Keita

door
Van Bommel duidt mogelijke vervangers aan voor Keita

Mandela Keita ligt de komende weken in de lappenmand, en dus moet Mark van Bommel aan het puzzelen. Zelf schoof de coach reeds drie mogelijke kandidaten naar voren om de middenvelder te vervangen.

De meest voor de hand liggende optie is Alhassan Yusuf, die weliswaar niet meer in de bovenste schuif ligt. Al stak Van Bommel zopas wel nog uitvoerig de loftrompet op over de Nigeriaan, voor de komst van Keita een van de sterkhouders op de Bosuil.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Yusuf of Ekkelenkamp?

Hoewel de spoeling op het middenveld vrij dun oogt is Yusuf echter niet het enige alternatief. Zo koos Van Bommel er tegen Charleroi terug voor om Jurgen Ekkelenkamp een rij achteruit te schuiven en Michel-Ange Balikwisha naar het centrum te trekken.

"We hebben meerdere opties met Ekkelenkamp, Yusuf en eventueel Balikwisha", werd de Nederlander nu geciteerd door Het Laatste Nieuws. Die eerste liet alvast in het midden of hij woensdag tegen Porto al dan niet de positie van Keita zal overnemen.

Balikwisha nummer 10

Gelet op de kwaliteit van de tegenstander lijkt het evenwel aannemelijker dat Van Bommel dan toch voor een iets meer behouden aanpak kiest, met Yusuf die op het middenveld mee oorlog moet voeren en Balikwisha als wapen in de omschakeling op links.

Met onder meer Arbnor Muja, Gyrano Kerk, Chidera Ejuke en Anthony Valencia heeft hij op de flanken niettemin meer opties voorhanden. Wie weet vormt Balikwisha de komende weken dus toch vaker een drietand met Ekkelenkamp en Arthur Vermeeren.

Wie moet woensdag starten naast Vermeeren en Ekkelenkamp op het middenveld?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

22
22
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

32
32
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

135
135
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

23
23
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

294
294
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

347
347
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

66
66
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

274
274
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

236
236
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

163
163
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

277
277
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

131
131
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

350
350
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

237
237
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

282
282
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

400
400
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

153
153
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

281
281

Meer sportnieuws