Van Bommel duidt mogelijke vervangers aan voor Keita

door
Van Bommel duidt mogelijke vervangers aan voor Keita

Mandela Keita ligt de komende weken in de lappenmand, en dus moet Mark van Bommel aan het puzzelen. Zelf schoof de coach reeds drie mogelijke kandidaten naar voren om de middenvelder te vervangen.

De meest voor de hand liggende optie is Alhassan Yusuf, die weliswaar niet meer in de bovenste schuif ligt. Al stak Van Bommel zopas wel nog uitvoerig de loftrompet op over de Nigeriaan, voor de komst van Keita een van de sterkhouders op de Bosuil.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Yusuf of Ekkelenkamp?

Hoewel de spoeling op het middenveld vrij dun oogt is Yusuf echter niet het enige alternatief. Zo koos Van Bommel er tegen Charleroi terug voor om Jurgen Ekkelenkamp een rij achteruit te schuiven en Michel-Ange Balikwisha naar het centrum te trekken.

"We hebben meerdere opties met Ekkelenkamp, Yusuf en eventueel Balikwisha", werd de Nederlander nu geciteerd door Het Laatste Nieuws. Die eerste liet alvast in het midden of hij woensdag tegen Porto al dan niet de positie van Keita zal overnemen.

Balikwisha nummer 10

Gelet op de kwaliteit van de tegenstander lijkt het evenwel aannemelijker dat Van Bommel dan toch voor een iets meer behouden aanpak kiest, met Yusuf die op het middenveld mee oorlog moet voeren en Balikwisha als wapen in de omschakeling op links.

Met onder meer Arbnor Muja, Gyrano Kerk, Chidera Ejuke en Anthony Valencia heeft hij op de flanken niettemin meer opties voorhanden. Wie weet vormt Balikwisha de komende weken dus toch vaker een drietand met Ekkelenkamp en Arthur Vermeeren.

Wie moet woensdag starten naast Vermeeren en Ekkelenkamp op het middenveld?

Meest recent

Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

3
3
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

20
20
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

50
50
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

33
33
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

103
103
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

314
314
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

61
61
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

28
28
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

22
22
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

141
141
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

230
230
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

414
414
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

175
175
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

153
153
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

84
84
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

70
70
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

362
362
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

58
58
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

86
86
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

58
58
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

112
112

Meer sportnieuws