Van Bommel geeft onheilspellende update over blessure Keita

door
Van Bommel geeft onheilspellende update over blessure Keita

Royal Antwerp FC speelt woensdag zijn derde wedstrijd in de Champions League. De Great Old ontvangt de Portugese topclub FC Porto in de hoop om de nul van de tabellen te vegen. Mark van Bommel verscheen dinsdag voor de pers.

De Nederlandse coach van Antwerp zag zijn ploeg aarzelend starten in de vaderlandse competitie. Tot overmaat van ramp zal Van Bommel in beide matchen tegen Porto niet kunnen rekenen op sterkhouder Mandela Keita, dat meldt Het Nieuwsblad.

De defensieve middenvelder viel tegen Sporting Charleroi uit met een blessure en zou al zeker twee weken out zijn. De matchen tegen FC Porto en Club Brugge zal hij zeker niet halen. Daardoor zal Van Bommel moeten puzzelen. De kans is bijzonder groot dat Alhassan Yusuf zijn plaats zal innemen. Keita was de afgelopen weken een van de betere spelers van de Great Old en zijn afwezigheid is een grote aderlating.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

Van Bommel geeft update over blessure Keita

Op zijn persbabbel kwam Van Bommel met een update over de blessure van Keita. "Dat die langer zal duren dan de volgende interlandbreak", klonk het onheilspellend. "Het is een knieblessure, maar geen zes maanden letsel. Maar nogmaals: voor de volgende interlandbreak zal hij niet meer spelen."

Blessure is een teleurstelling voor Keita

"Voor Mandela is dit een zware teleurstelling", voegde Van Bommel er nog aan toe. "Hij zat in een goeie fase sinds hij in januari bij ons was terechtgekomen. Hij heeft zich goed doorontwikkeld, met de selectie voor de Rode Duivels als beloning."

"Een contactblessure kan je weinig aan doen", vertelde Van Bommel nog. "Een contact waarbij zijn knie een verkeerde beweging maakte. Het is brute pech."

Wint Antwerp zonder Keita tegen Porto?

Meest recent

Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

30
30
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

45
45
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

11
11
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

58
58
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

65
65
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

89
89
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

90
90
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

411
411
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

150
150
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

105
105
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

281
281
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

277
277
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

367
367
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

63
63
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

258
258
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

80
80
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

111
111
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

124
124
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

130
130
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

57
57
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

646
646
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

93
93
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

244
244
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

154
154
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

600
600

Meer sportnieuws