Van Bommel geeft onheilspellende update over blessure Keita

door
Van Bommel geeft onheilspellende update over blessure Keita

Royal Antwerp FC speelt woensdag zijn derde wedstrijd in de Champions League. De Great Old ontvangt de Portugese topclub FC Porto in de hoop om de nul van de tabellen te vegen. Mark van Bommel verscheen dinsdag voor de pers.

De Nederlandse coach van Antwerp zag zijn ploeg aarzelend starten in de vaderlandse competitie. Tot overmaat van ramp zal Van Bommel in beide matchen tegen Porto niet kunnen rekenen op sterkhouder Mandela Keita, dat meldt Het Nieuwsblad.

De defensieve middenvelder viel tegen Sporting Charleroi uit met een blessure en zou al zeker twee weken out zijn. De matchen tegen FC Porto en Club Brugge zal hij zeker niet halen. Daardoor zal Van Bommel moeten puzzelen. De kans is bijzonder groot dat Alhassan Yusuf zijn plaats zal innemen. Keita was de afgelopen weken een van de betere spelers van de Great Old en zijn afwezigheid is een grote aderlating.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Van Bommel geeft update over blessure Keita

Op zijn persbabbel kwam Van Bommel met een update over de blessure van Keita. "Dat die langer zal duren dan de volgende interlandbreak", klonk het onheilspellend. "Het is een knieblessure, maar geen zes maanden letsel. Maar nogmaals: voor de volgende interlandbreak zal hij niet meer spelen."

Blessure is een teleurstelling voor Keita

"Voor Mandela is dit een zware teleurstelling", voegde Van Bommel er nog aan toe. "Hij zat in een goeie fase sinds hij in januari bij ons was terechtgekomen. Hij heeft zich goed doorontwikkeld, met de selectie voor de Rode Duivels als beloning."

"Een contactblessure kan je weinig aan doen", vertelde Van Bommel nog. "Een contact waarbij zijn knie een verkeerde beweging maakte. Het is brute pech."

Wint Antwerp zonder Keita tegen Porto?

Meest recent

Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

57
57
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

56
56
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

22
22
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

114
114
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

218
218
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

167
167
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

125
125
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

178
178
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

292
292
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

582
582
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

328
328
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

509
509
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

278
278
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

397
397
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

95
95
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

222
222
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

45
45
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

129
129
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

254
254
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

212
212
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

101
101
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

180
180
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

59
59
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

129
129

Meer sportnieuws