Van Bommel geeft onheilspellende update over blessure Keita

door
Van Bommel geeft onheilspellende update over blessure Keita

Royal Antwerp FC speelt woensdag zijn derde wedstrijd in de Champions League. De Great Old ontvangt de Portugese topclub FC Porto in de hoop om de nul van de tabellen te vegen. Mark van Bommel verscheen dinsdag voor de pers.

De Nederlandse coach van Antwerp zag zijn ploeg aarzelend starten in de vaderlandse competitie. Tot overmaat van ramp zal Van Bommel in beide matchen tegen Porto niet kunnen rekenen op sterkhouder Mandela Keita, dat meldt Het Nieuwsblad.

De defensieve middenvelder viel tegen Sporting Charleroi uit met een blessure en zou al zeker twee weken out zijn. De matchen tegen FC Porto en Club Brugge zal hij zeker niet halen. Daardoor zal Van Bommel moeten puzzelen. De kans is bijzonder groot dat Alhassan Yusuf zijn plaats zal innemen. Keita was de afgelopen weken een van de betere spelers van de Great Old en zijn afwezigheid is een grote aderlating.

LEES OOK: Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Van Bommel geeft update over blessure Keita

Op zijn persbabbel kwam Van Bommel met een update over de blessure van Keita. "Dat die langer zal duren dan de volgende interlandbreak", klonk het onheilspellend. "Het is een knieblessure, maar geen zes maanden letsel. Maar nogmaals: voor de volgende interlandbreak zal hij niet meer spelen."

Blessure is een teleurstelling voor Keita

"Voor Mandela is dit een zware teleurstelling", voegde Van Bommel er nog aan toe. "Hij zat in een goeie fase sinds hij in januari bij ons was terechtgekomen. Hij heeft zich goed doorontwikkeld, met de selectie voor de Rode Duivels als beloning."

"Een contactblessure kan je weinig aan doen", vertelde Van Bommel nog. "Een contact waarbij zijn knie een verkeerde beweging maakte. Het is brute pech."

Wint Antwerp zonder Keita tegen Porto?

Meest recent

'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

2
2
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

28
28
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

37
37
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

48
48
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

7
7
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

86
86
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

24
24
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

98
98
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

129
129
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

113
113
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

165
165
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

106
106
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

138
138
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

207
207
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

60
60
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

676
676
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

314
314
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

87
87
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

565
565
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

335
335
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

38
38
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

205
205
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

210
210
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

266
266

Meer sportnieuws