'FC Barcelona slaat gigantische transferslag bij PSG'

468
'FC Barcelona slaat gigantische transferslag bij PSG'

FC Barcelona staat opnieuw helemaal op de kaart. De Blaugrana wil nu de continuïteit van de club aan de top garanderen en is druk op zoek naar versterkingen. Daarbij kijken de Catalanen onder meer naar koopjes en spelers die transfervrij zijn.

Hoewel de club er al beter aan toe is, beleefde Barça enkele financieel moeilijke jaren. Dus blijft het nog opletten. Een speler die perfect in de huidige transferpolitiek zou passen, is Presnel Kimpembe. Fichajes weet dat de Franse verdediger de favoriet is van sportief directeur Deco om de defensie van Xavi te versterken.

Kimpembe heeft nog een contract tot eind dit seizoen bij PSG, waar hij al sinds zijn jeugdjaren aan de slag is. De Franse international zit al aan 236 optredens voor de Parijzenaren, waarin hij goed was voor 3 goals en 2 assists.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Concurrentie van Barcelona voor Kimpembe

Volgens het genoemde medium zal Barça wel moeten afrekenen met stevige concurrentie, en dan vooral uit Italië. AC Milan, Internazionale en Juventus worden genoemd. Afwachten wie de strijd zal winnen om de transfervrije handtekening van Kimpembe.

Palmares Kimpembe bij PSG

Kimpembe bouwde in al die jaren een indrukwekkend palmares uit bij PSG. Hij kroonde zich zeven keer tot Frans kampioen en won ook vijf keer de Franse beker. Daar mag je ook nog zes supercups en vier Coupes de la Ligue bij optellen.

Ook met Frankrijk was Kimpembe al succesvol. Zo won hij het WK in 2018 met Les Bleus en schreef hij in 2021 ook de Nations League op zijn naam.

Waar zal Kimpembe belanden?

Meest recent

Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

4
4
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

6
6
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

4
4
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

7
7
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

88
88
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

78
78
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

58
58
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

78
78
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

71
71
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

289
289
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

293
293
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

268
268
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

217
217
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

171
171
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

111
111
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

198
198
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

203
203
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

256
256
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

124
124
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

145
145
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

223
223

Meer sportnieuws