'Tielemans krijgt gigantische klap bij Aston Villa'

door
'Tielemans krijgt gigantische klap bij Aston Villa'

Youri Tielemans (26) heeft nog niet veel plezier beleefd aan zijn transfer van Leicester City naar Aston Villa. De Rode Duivel zit meer op de bank dan hem lief is in Birmingham, en er lijkt geen beterschap op komst.

Tielemans was einde contract bij het gedegradeerde Leicester en zocht een nieuwe uitdaging. Na veel geruchten zette hij uiteindelijk zijn handtekening bij Aston Villa, dat hem vastlegde tot midden 2027. Maar Tielemans heeft het tot nu toe moeilijk om zijn op plaats af te dwingen bij de Villains, die momenteel knap vijfde staan in de Premier League.

De ambities lijken echter hoger te reiken bij Unai Emery en co, want volgens Fichajes zou Villa denken aan de komst van Carlos Soler. De Spanjaard zette niet zo lang geleden de stap van Valencia naar Paris Saint-Germain, maar is dit seizoen geen basispion in de Franse hoofdstad. Bovendien is coach Luis Enrique op zoek naar een creatieve middenvelder, en wordt Soler daardoor steeds meer naar de uitgang geduwd.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Concurrentie

Villa krijgt naar verluidt wel af te rekenen met concurrentie van Brighton, terwijl ook ex-club Valencia genoemd wordt als mogelijke bestemming voor Soler. De Spanjaard heeft momenteel nog een contract tot midden 2027 en is volgens Transfermarkt 20 miljoen euro waard.

Knokken

Tielemans lijkt dus meer dan ooit te moeten gaan knokken voor zijn plaats bij Villa. Hij liet zich het afgelopen weekend alvast opmerken met een assist, zijn eerste van het seizoen. Afwachten of hij erin slaagt om Emery de komende weken te overtuigen om voor hem te kiezen, of drukt de Spaanse coach toch door voor de komst van Soler, die op verschillende posities uit de voeten kan?

Wie is de beste voetballer?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

39
39
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

18
18
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

38
38
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

144
144
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

57
57
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

138
138
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

197
197
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

102
102
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

87
87
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

91
91
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

340
340
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

274
274
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

658
658
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

531
531
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

214
214
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws