'Tielemans krijgt gigantische klap bij Aston Villa'

door
'Tielemans krijgt gigantische klap bij Aston Villa'

Youri Tielemans (26) heeft nog niet veel plezier beleefd aan zijn transfer van Leicester City naar Aston Villa. De Rode Duivel zit meer op de bank dan hem lief is in Birmingham, en er lijkt geen beterschap op komst.

Tielemans was einde contract bij het gedegradeerde Leicester en zocht een nieuwe uitdaging. Na veel geruchten zette hij uiteindelijk zijn handtekening bij Aston Villa, dat hem vastlegde tot midden 2027. Maar Tielemans heeft het tot nu toe moeilijk om zijn op plaats af te dwingen bij de Villains, die momenteel knap vijfde staan in de Premier League.

De ambities lijken echter hoger te reiken bij Unai Emery en co, want volgens Fichajes zou Villa denken aan de komst van Carlos Soler. De Spanjaard zette niet zo lang geleden de stap van Valencia naar Paris Saint-Germain, maar is dit seizoen geen basispion in de Franse hoofdstad. Bovendien is coach Luis Enrique op zoek naar een creatieve middenvelder, en wordt Soler daardoor steeds meer naar de uitgang geduwd.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Concurrentie

Villa krijgt naar verluidt wel af te rekenen met concurrentie van Brighton, terwijl ook ex-club Valencia genoemd wordt als mogelijke bestemming voor Soler. De Spanjaard heeft momenteel nog een contract tot midden 2027 en is volgens Transfermarkt 20 miljoen euro waard.

Knokken

Tielemans lijkt dus meer dan ooit te moeten gaan knokken voor zijn plaats bij Villa. Hij liet zich het afgelopen weekend alvast opmerken met een assist, zijn eerste van het seizoen. Afwachten of hij erin slaagt om Emery de komende weken te overtuigen om voor hem te kiezen, of drukt de Spaanse coach toch door voor de komst van Soler, die op verschillende posities uit de voeten kan?

Wie is de beste voetballer?

Meest recent

Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

8
8
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

65
65
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

11
11
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

71
71
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

147
147
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

78
78
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

103
103
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

180
180
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

74
74
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

279
279
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

460
460
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

113
113
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

262
262
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

191
191
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

335
335
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

387
387
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

79
79
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

831
831
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

419
419
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

604
604
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

162
162

Meer sportnieuws