Mazzu geeft Van Bommel de volle laag: ‘F*ck you’

door
Mazzu geeft Van Bommel de volle laag: ‘F*ck you’

De gemoederen waren stevig verhit tijdens de wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Antwerp FC. Mark van Bommel en Felice Mazzu lieten zich allebei niet van hun mooiste kant zien en beide coaches kregen een rode kaart van scheidsrechter Wesli De Cremer. Het bondsparket oordeelt dat één speeldag schorsing met uitstel en een boete van 500 euro  als strafmaat volstaat voor Van Bommel en Mazzu.

LEES OOK: Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Zenuwachtige Mazzu

De Cremer had in zijn verslag van de wedstrijd genoteerd dat Mazzu heel zenuwachtig was en onder hoge emotie stond, dewelke hij niet onder controle had. “Vervolgens keerde hij zich naar de heer Van Bommel en riep: 'F*ck you'”, schrijft Het Laatste Nieuws.

In het slot van de partij deelde De Cremer ook nog twee rode kaarten uit. Zowel Mazzu als Van Bommel dienden hun dug-out te verlaten.

"Beide trainers waren al voldoende gewaarschuwd. Ze hebben enkele verwittigingen gehad, maar ze bleven buiten hun zones komen. Daarnaast bleven ze op een ostentatieve manier zaken zeggen die niet door de beugel kunnen. Dat is onacceptabel", luidde het besluit bij maandag bij De Cremer.

Milde straf voor Mazzu en Van Bommel

Het Bondsparket oordeelt echter dat een voorwaardelijke straf volstaat voor de twee coaches. Van Bommel heeft nog geen historiek met disciplinaire schorsingen, terwijl Mazzu pas vijf jaar geleden nog eens op het matje werd geroepen. Zowel Van Bommel en Mazzu komen op die manier weg met één speeldag schorsing met uitstel en een boete van 500 euro.

De Cremer gaf maandag Under Review ook aan dat beide strafschoppen voor Sporting Charleroi wel degelijk terecht waren.

"Vermeeren maakt zich breder en raakt de bal met de hand. Een onnatuurlijke beweging waardoor een strafschop voldeed. Bij het contact tussen Balikwisha en Mbenza is het dan weer duidelijk dat Mbenza uit evenwicht wordt gebracht. Ook hier is een strafschop hetgeen wat het reglement voorschrijft", aldus De Cremer.

Terechte straf voor de coaches?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

29
29
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

81
81
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

34
34
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

69
69
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

29
29
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

129
129
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

310
310
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

50
50
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

32
32
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

34
34
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

642
642
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

158
158
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

144
144
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

145
145
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

56
56
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

12
12
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

106
106

Meer sportnieuws