Mazzu geeft Van Bommel de volle laag: ‘F*ck you’

door
Mazzu geeft Van Bommel de volle laag: ‘F*ck you’

De gemoederen waren stevig verhit tijdens de wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Antwerp FC. Mark van Bommel en Felice Mazzu lieten zich allebei niet van hun mooiste kant zien en beide coaches kregen een rode kaart van scheidsrechter Wesli De Cremer. Het bondsparket oordeelt dat één speeldag schorsing met uitstel en een boete van 500 euro  als strafmaat volstaat voor Van Bommel en Mazzu.

LEES OOK: Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Zenuwachtige Mazzu

De Cremer had in zijn verslag van de wedstrijd genoteerd dat Mazzu heel zenuwachtig was en onder hoge emotie stond, dewelke hij niet onder controle had. “Vervolgens keerde hij zich naar de heer Van Bommel en riep: 'F*ck you'”, schrijft Het Laatste Nieuws.

In het slot van de partij deelde De Cremer ook nog twee rode kaarten uit. Zowel Mazzu als Van Bommel dienden hun dug-out te verlaten.

"Beide trainers waren al voldoende gewaarschuwd. Ze hebben enkele verwittigingen gehad, maar ze bleven buiten hun zones komen. Daarnaast bleven ze op een ostentatieve manier zaken zeggen die niet door de beugel kunnen. Dat is onacceptabel", luidde het besluit bij maandag bij De Cremer.

Milde straf voor Mazzu en Van Bommel

Het Bondsparket oordeelt echter dat een voorwaardelijke straf volstaat voor de twee coaches. Van Bommel heeft nog geen historiek met disciplinaire schorsingen, terwijl Mazzu pas vijf jaar geleden nog eens op het matje werd geroepen. Zowel Van Bommel en Mazzu komen op die manier weg met één speeldag schorsing met uitstel en een boete van 500 euro.

De Cremer gaf maandag Under Review ook aan dat beide strafschoppen voor Sporting Charleroi wel degelijk terecht waren.

"Vermeeren maakt zich breder en raakt de bal met de hand. Een onnatuurlijke beweging waardoor een strafschop voldeed. Bij het contact tussen Balikwisha en Mbenza is het dan weer duidelijk dat Mbenza uit evenwicht wordt gebracht. Ook hier is een strafschop hetgeen wat het reglement voorschrijft", aldus De Cremer.

Terechte straf voor de coaches?

Meest recent

Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

21
21
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht

Er duiken steeds meer geruchten op over de toekomst van Wouter Vrancken. Dat is de logica zelve bij ...

40
40
Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Bij RSC Anderlecht hebben ze een heel onevenwichtige spelerskern. Dat zorgt er ook voor dat ...

104
104
'Club gaat voor jackpot: transferwending rond Tzolis'

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

107
107
Historisch! De waanzinnige stats achter superseizoen Beveren

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

80
80
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

169
169
Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

217
217
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

121
121
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

388
388
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

36
36
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

75
75
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

75
75
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

205
205
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

178
178
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

77
77
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

365
365
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

174
174
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

337
337
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

278
278
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

303
303
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

205
205
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

64
64
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

222
222
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

156
156
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

192
192

Meer sportnieuws