'Real Madrid wil Mbappé koppelen met nieuwe grote naam'

701 stemmen
'Real Madrid wil Mbappé koppelen met nieuwe grote naam'

Real Madrid slaagde er tegen Sevilla niet in om een driepunter binnen te halen. De Koninklijke speelde 1-1 gelijk, en ziet FC Barcelona en seizoensrevelatie Girona naderen. Met het oog op volgend seizoen dringen er zich wel enkele veranderingen op bij de Koninklijke. 

Zo staat volgens Fichajes niets meer de komst van Kylian Mbappé richting Real Madrid nog in de weg.

De Fransman zou aan Paris Saint-Germain aangegeven hebben dat ze hem geen nieuw contractvoorstel meer moeten geven, en dat zijn besluit om richting Madrid te trekken vast staat. Het ziet er dus naar uit dat de aanvaller volgend seizoen dan toch zijn droomtransfer zal maken. Zijnde het zelfs gratis. 

Florentino Perez zou volgens bovenstaand medium wel een bepaald koningskoppel voor ogen hebben in de aanval. Zo wil hij Mbappé koppelen aan Lautaro Martinez.

De 26-jarige Argentijn van Internazionale jaagt al enkele jaren de doelpunten tegen de netten bij de Italiaanse topclub, en zou net als Mbappé een absolute droomtransfer kunnen maken. Martinez is ook het meest productief in een twee-spitsensysteem. Iets wat hem perfect zou linken met Mbappé. 

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Teveel weelde? 

Een koningskoppel Martinez-Mbappé zou wel eens een absolute lust voor het oog kunnen betekenen, zijnde het wel dat Real Madrid dan over bijzonder veel aanvallend geweld zou beschikken. Zo zijn Vinicius en Rodrygo als flankspelers ook heel aanvallend ingesteld. Hetzelfde geldt ook voor Jude Bellingham en Federico Valverde. 

🚀

Is Lautaro Martinez goed genoeg voor Real Madrid?

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

32
32
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

29
29
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

65
65
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

132
132
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

57
57
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

240
240
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

584
584
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

383
383
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

274
274
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

447
447
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

135
135
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

158
158
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

200
200
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

432
432
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

545
545
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

207
207
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

382
382
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

79
79
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

315
315
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

136
136
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

159
159
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

630
630
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

170
170
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

218
218

Meer sportnieuws