Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

door
Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

De voorbije maanden groeide Saudi-Arabië uit tot het nieuwe walhalla voor voetballers die een grote financiële slag willen slaan. Alles begon vorige winter met de transfer van Cristiano Ronaldo, die na het ontbinden van zijn contract bij Manchester United inging op een lucratief aanbod van Al-Nassr.

De Saudi's boden de Portugese vedette een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro en daarvoor ging hij uiteindelijk ook overstag. Dat werd natuurlijk ook ingegeven door de omstandigheden, want er waren amper of geen Europese clubs die nog bereid waren om in te gaan op zijn stevige financiële eisen.

Ronaldo op pensioen in 2025?

Maar Ronaldo ging zich in Saudi-Arabië zeker niet begraven en blijft er zijn ambitieuze zelf. Hij was dit seizoen al goed voor twaalf goals en zes assists in twaalf wedstrijden en maakt dus nog steeds het verschil. Desondanks denkt hij wel al aan het einde van zijn carrière.

"Dit seizoen en volgend seizoen ga ik nog verder zoals ik altijd gedaan heb, met maximale inspanningen en engagement", verklaarde hij afgelopen weekend na zijn wedstrijd met Al-Nassr aan de Saudische media. "Daarna ga ik luisteren naar de signalen van mijn lichaam om te beslissen of ik moet verdergaan of niet."

WK 2026 nog niet zeker

De kans bestaat dus dat Ronaldo in de zomer van 2025 een punt achter zijn carrière zet. Onlangs verschenen berichten dat hij nog zeker wou verdergaan tot het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, maar dat is dus nog lang niet zeker.

"Ik ben 38 jaar oud en ik ben nog steeds nuttig voor mijn ploeg. Dat maakt me gelukkig en daar moet ik dankbaar voor zijn", vertelde Ronaldo nog. "Het is dankzij mijn harde werk dat ik het hoogste niveau bereikt heb, maar zonder mijn ploeg was dat allemaal ook niet mogelijk geweest."

Denk je dat Ronaldo in 2025 zal stoppen?

Meest recent

'Anderlecht verbaast: kandidaat-opvolger Hasi bekend'

De crisis loert alweer om de hoek bij RSC Anderlecht, waar Besnik Hasi zijn stoel wankelt als nooit ...

10
10
Genk recupereert sterkhouders: Fink hakt knopen door

KRC Genk gaat zondag op bezoek bij Westerlo. Na twee gelijke spelen op een rij hoopt Thorsten Fink ...

18
18
“Ja, ik doe het nog” – Van Gucht zorgt voor opschudding

Het was een ochtend met een hoek af in De Weekwatchers, het radioprogramma van Ruben Van Gucht op ...

148
148
Coucke vs. Renard: Hasi veroorzaakt rel bij Anderlecht

D-Day voor Besnik Hasi, die maar best kan winnen van zijn ex-club KV Mechelen wil hij nog aanblijven ...

170
170
Uitstel van executie: nieuwe wending in soap rond DAZN

Even leek er een rampscenario in de maak, maar vrijdag besloot DAZN om de volgende schijf van het ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Club kan cashen, Hein naar Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

327
327
Paniek bij NAC: keuze van Hoefkens eindigt in haatstorm

Bij onze noorderburen heeftlandgenoot Carl Hoefkens opnieuw moeten tonen dat voetbal soms meer ...

57
57
Kompany stuit plots op groot probleem bij Bayern

Vincent Kompany is records aan het breken bij Bayern München. De Duitse grootmacht heeft de ...

103
103
Ilaimaharitra maakt Charleroi belachelijk na zege Standard

Marco Ilaimaharitra was jarenlang een sterkhouder op het middenveld van Sporting Charleroi, maar nu ...

112
112
Lauberbach kan Hasi verwoesten: "Nog nooit meegemaakt"

RSC Anderlecht en KV Mechelen kijken elkaar recht in de ogen deze speeldag van de Jupiler Pro ...

109
109
Radja Nainggolan gooit alles op tafel: “Een minigangster”

Radja Nainggolan komt de afgelopen weken vaak in de media. Eerst was de middenvelder van KSC Lokeren ...

55
55
'Courtois start oorlog: Real met rug tegen de muur'

Real Madrid doet het dit seizoen behoorlijk onder Xabi Alonso. Afgelopen speeldag werd nog de ...

156
156
Dieptepunt bij Anderlecht bereikt: “Géén titelambities meer”

RSC Anderlecht snakt al jaren naar een prijs, maar ook dit seizoen rommelt het bij Paars-Wit. De ...

318
318
Maskers vallen af bij Toby Alderweireld: "Het doet pijn..."

Het was een onthulling die niemand koud liet. Na weken van geruchten en giswerk kwam eindelijk het ...

22
22
Hasi oneens met media: "Wij hebben hem altijd nodig"

Thorgan Hazard kreeg vorige week de volle laag in bepaalde media. De aanvallende middenvelder ...

112
112
Grote ramp bij Club Brugge: dit loopt dramatisch af

Club Brugge lijkt onverslaanbaar, maar achter de mooie cijfers schuilt een onrustwekkend patroon. De ...

466
466
PSV maakt Belgische topclubs jaloers met zeer groot nieuws

PSV is een club die de afgelopen jaren de Eredivisie domineerde en het ook in Europa zeer goed deed. ...

122
122
Charleroi in crisis na volgende nederlaag: "Dit kan niet"

Rik De Mil krijgt Charleroi maar niet op de rails inzake resultaten. In Luik werd met 3-1 verloren. ...

79
79
Baseggio scherp voor Renard: "Waarom haal je hem naar RSCA?"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Besnik Hasi ligt terecht onder vuur, want de coach ...

465
465
Franse verbijstering: Vermeeren onder schietvuur bij OM

Drie keer starten, twee keer aan de rust naar de kant. Arthur Vermeeren botst met de strenge De ...

264
264
Standard viert uitbundig: "We haten die ploeg!"

Standard won de Waalse klassieker van Sporting Charleroi met 3-1. Een zege die deugd deed in de ...

141
141
Hasi onder vuur: brengt Neerpede alweer redding?

RSC Anderlecht moet winnen tegen KV Mechelen. Paars-Wit heeft geen topploeg, waardoor ze dus hun ...

248
248
'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

748
748
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

627
627
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

113
113

Meer sportnieuws