Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

227 stemmen
Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

De voorbije maanden groeide Saudi-Arabië uit tot het nieuwe walhalla voor voetballers die een grote financiële slag willen slaan. Alles begon vorige winter met de transfer van Cristiano Ronaldo, die na het ontbinden van zijn contract bij Manchester United inging op een lucratief aanbod van Al-Nassr.

De Saudi's boden de Portugese vedette een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro en daarvoor ging hij uiteindelijk ook overstag. Dat werd natuurlijk ook ingegeven door de omstandigheden, want er waren amper of geen Europese clubs die nog bereid waren om in te gaan op zijn stevige financiële eisen.

Ronaldo op pensioen in 2025?

Maar Ronaldo ging zich in Saudi-Arabië zeker niet begraven en blijft er zijn ambitieuze zelf. Hij was dit seizoen al goed voor twaalf goals en zes assists in twaalf wedstrijden en maakt dus nog steeds het verschil. Desondanks denkt hij wel al aan het einde van zijn carrière.

"Dit seizoen en volgend seizoen ga ik nog verder zoals ik altijd gedaan heb, met maximale inspanningen en engagement", verklaarde hij afgelopen weekend na zijn wedstrijd met Al-Nassr aan de Saudische media. "Daarna ga ik luisteren naar de signalen van mijn lichaam om te beslissen of ik moet verdergaan of niet."

WK 2026 nog niet zeker

De kans bestaat dus dat Ronaldo in de zomer van 2025 een punt achter zijn carrière zet. Onlangs verschenen berichten dat hij nog zeker wou verdergaan tot het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, maar dat is dus nog lang niet zeker.

"Ik ben 38 jaar oud en ik ben nog steeds nuttig voor mijn ploeg. Dat maakt me gelukkig en daar moet ik dankbaar voor zijn", vertelde Ronaldo nog. "Het is dankzij mijn harde werk dat ik het hoogste niveau bereikt heb, maar zonder mijn ploeg was dat allemaal ook niet mogelijk geweest."

Denk je dat Ronaldo in 2025 zal stoppen?

Meest recent

Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

9
9
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

27
27
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

36
36
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

32
32
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

25
25
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

17
17
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

251
251
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

23
23
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

133
133
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

62
62
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

49
49
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

288
288
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

388
388
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

431
431
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

55
55
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

72
72
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

114
114
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

94
94
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

388
388
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

282
282
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

62
62
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

516
516
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

228
228
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

599
599
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

75
75

Meer sportnieuws