Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

door
Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

De voorbije maanden groeide Saudi-Arabië uit tot het nieuwe walhalla voor voetballers die een grote financiële slag willen slaan. Alles begon vorige winter met de transfer van Cristiano Ronaldo, die na het ontbinden van zijn contract bij Manchester United inging op een lucratief aanbod van Al-Nassr.

De Saudi's boden de Portugese vedette een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro en daarvoor ging hij uiteindelijk ook overstag. Dat werd natuurlijk ook ingegeven door de omstandigheden, want er waren amper of geen Europese clubs die nog bereid waren om in te gaan op zijn stevige financiële eisen.

LEES OOK: Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Ronaldo op pensioen in 2025?

Maar Ronaldo ging zich in Saudi-Arabië zeker niet begraven en blijft er zijn ambitieuze zelf. Hij was dit seizoen al goed voor twaalf goals en zes assists in twaalf wedstrijden en maakt dus nog steeds het verschil. Desondanks denkt hij wel al aan het einde van zijn carrière.

"Dit seizoen en volgend seizoen ga ik nog verder zoals ik altijd gedaan heb, met maximale inspanningen en engagement", verklaarde hij afgelopen weekend na zijn wedstrijd met Al-Nassr aan de Saudische media. "Daarna ga ik luisteren naar de signalen van mijn lichaam om te beslissen of ik moet verdergaan of niet."

WK 2026 nog niet zeker

De kans bestaat dus dat Ronaldo in de zomer van 2025 een punt achter zijn carrière zet. Onlangs verschenen berichten dat hij nog zeker wou verdergaan tot het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, maar dat is dus nog lang niet zeker.

"Ik ben 38 jaar oud en ik ben nog steeds nuttig voor mijn ploeg. Dat maakt me gelukkig en daar moet ik dankbaar voor zijn", vertelde Ronaldo nog. "Het is dankzij mijn harde werk dat ik het hoogste niveau bereikt heb, maar zonder mijn ploeg was dat allemaal ook niet mogelijk geweest."

Denk je dat Ronaldo in 2025 zal stoppen?

Meest recent

Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

15
15
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

5
5
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

165
165
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

102
102
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

29
29
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

34
34
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

87
87
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

176
176
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

270
270
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

470
470
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

196
196
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

183
183
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

167
167
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

142
142
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

451
451
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

281
281
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1015
1015
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

598
598
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

72
72
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

518
518
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

153
153
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

166
166
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

316
316
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

144
144
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

88
88

Meer sportnieuws