Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

door
Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

De voorbije maanden groeide Saudi-Arabië uit tot het nieuwe walhalla voor voetballers die een grote financiële slag willen slaan. Alles begon vorige winter met de transfer van Cristiano Ronaldo, die na het ontbinden van zijn contract bij Manchester United inging op een lucratief aanbod van Al-Nassr.

De Saudi's boden de Portugese vedette een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro en daarvoor ging hij uiteindelijk ook overstag. Dat werd natuurlijk ook ingegeven door de omstandigheden, want er waren amper of geen Europese clubs die nog bereid waren om in te gaan op zijn stevige financiële eisen.

Ronaldo op pensioen in 2025?

Maar Ronaldo ging zich in Saudi-Arabië zeker niet begraven en blijft er zijn ambitieuze zelf. Hij was dit seizoen al goed voor twaalf goals en zes assists in twaalf wedstrijden en maakt dus nog steeds het verschil. Desondanks denkt hij wel al aan het einde van zijn carrière.

"Dit seizoen en volgend seizoen ga ik nog verder zoals ik altijd gedaan heb, met maximale inspanningen en engagement", verklaarde hij afgelopen weekend na zijn wedstrijd met Al-Nassr aan de Saudische media. "Daarna ga ik luisteren naar de signalen van mijn lichaam om te beslissen of ik moet verdergaan of niet."

WK 2026 nog niet zeker

De kans bestaat dus dat Ronaldo in de zomer van 2025 een punt achter zijn carrière zet. Onlangs verschenen berichten dat hij nog zeker wou verdergaan tot het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, maar dat is dus nog lang niet zeker.

"Ik ben 38 jaar oud en ik ben nog steeds nuttig voor mijn ploeg. Dat maakt me gelukkig en daar moet ik dankbaar voor zijn", vertelde Ronaldo nog. "Het is dankzij mijn harde werk dat ik het hoogste niveau bereikt heb, maar zonder mijn ploeg was dat allemaal ook niet mogelijk geweest."

Denk je dat Ronaldo in 2025 zal stoppen?

Meest recent

Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

24
24
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

13
13
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

53
53
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

32
32
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

58
58
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

110
110
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

125
125
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

14
14
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

74
74
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

311
311
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

33
33
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

211
211
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

96
96
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

101
101
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

86
86
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

232
232
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

252
252
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

298
298
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

103
103
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

88
88
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

566
566
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

322
322

Meer sportnieuws