Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

door
Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

De voorbije maanden groeide Saudi-Arabië uit tot het nieuwe walhalla voor voetballers die een grote financiële slag willen slaan. Alles begon vorige winter met de transfer van Cristiano Ronaldo, die na het ontbinden van zijn contract bij Manchester United inging op een lucratief aanbod van Al-Nassr.

De Saudi's boden de Portugese vedette een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro en daarvoor ging hij uiteindelijk ook overstag. Dat werd natuurlijk ook ingegeven door de omstandigheden, want er waren amper of geen Europese clubs die nog bereid waren om in te gaan op zijn stevige financiële eisen.

LEES OOK: 'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Ronaldo op pensioen in 2025?

Maar Ronaldo ging zich in Saudi-Arabië zeker niet begraven en blijft er zijn ambitieuze zelf. Hij was dit seizoen al goed voor twaalf goals en zes assists in twaalf wedstrijden en maakt dus nog steeds het verschil. Desondanks denkt hij wel al aan het einde van zijn carrière.

"Dit seizoen en volgend seizoen ga ik nog verder zoals ik altijd gedaan heb, met maximale inspanningen en engagement", verklaarde hij afgelopen weekend na zijn wedstrijd met Al-Nassr aan de Saudische media. "Daarna ga ik luisteren naar de signalen van mijn lichaam om te beslissen of ik moet verdergaan of niet."

WK 2026 nog niet zeker

De kans bestaat dus dat Ronaldo in de zomer van 2025 een punt achter zijn carrière zet. Onlangs verschenen berichten dat hij nog zeker wou verdergaan tot het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, maar dat is dus nog lang niet zeker.

"Ik ben 38 jaar oud en ik ben nog steeds nuttig voor mijn ploeg. Dat maakt me gelukkig en daar moet ik dankbaar voor zijn", vertelde Ronaldo nog. "Het is dankzij mijn harde werk dat ik het hoogste niveau bereikt heb, maar zonder mijn ploeg was dat allemaal ook niet mogelijk geweest."

Denk je dat Ronaldo in 2025 zal stoppen?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

44
44
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

31
31
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

29
29
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

29
29
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

444
444
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

225
225
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

365
365
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

129
129
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

178
178
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

138
138
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

93
93
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

107
107
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

308
308
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

516
516
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

378
378
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

525
525
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

461
461
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

395
395

Meer sportnieuws