Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

227 stemmen
Ronaldo komt met verrassende update over zijn toekomst

De voorbije maanden groeide Saudi-Arabië uit tot het nieuwe walhalla voor voetballers die een grote financiële slag willen slaan. Alles begon vorige winter met de transfer van Cristiano Ronaldo, die na het ontbinden van zijn contract bij Manchester United inging op een lucratief aanbod van Al-Nassr.

De Saudi's boden de Portugese vedette een jaarloon van maar liefst 200 miljoen euro en daarvoor ging hij uiteindelijk ook overstag. Dat werd natuurlijk ook ingegeven door de omstandigheden, want er waren amper of geen Europese clubs die nog bereid waren om in te gaan op zijn stevige financiële eisen.

LEES OOK: Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Ronaldo op pensioen in 2025?

Maar Ronaldo ging zich in Saudi-Arabië zeker niet begraven en blijft er zijn ambitieuze zelf. Hij was dit seizoen al goed voor twaalf goals en zes assists in twaalf wedstrijden en maakt dus nog steeds het verschil. Desondanks denkt hij wel al aan het einde van zijn carrière.

"Dit seizoen en volgend seizoen ga ik nog verder zoals ik altijd gedaan heb, met maximale inspanningen en engagement", verklaarde hij afgelopen weekend na zijn wedstrijd met Al-Nassr aan de Saudische media. "Daarna ga ik luisteren naar de signalen van mijn lichaam om te beslissen of ik moet verdergaan of niet."

WK 2026 nog niet zeker

De kans bestaat dus dat Ronaldo in de zomer van 2025 een punt achter zijn carrière zet. Onlangs verschenen berichten dat hij nog zeker wou verdergaan tot het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, maar dat is dus nog lang niet zeker.

"Ik ben 38 jaar oud en ik ben nog steeds nuttig voor mijn ploeg. Dat maakt me gelukkig en daar moet ik dankbaar voor zijn", vertelde Ronaldo nog. "Het is dankzij mijn harde werk dat ik het hoogste niveau bereikt heb, maar zonder mijn ploeg was dat allemaal ook niet mogelijk geweest."

Denk je dat Ronaldo in 2025 zal stoppen?

Meest recent

'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

56
56
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

29
29
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

133
133
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

146
146
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

91
91
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

305
305
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

324
324
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

122
122
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

344
344
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

73
73
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

289
289
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

338
338
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

490
490
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

162
162
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

243
243
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

180
180
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

895
895
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

214
214
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

359
359
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

222
222
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

517
517
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

371
371
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

597
597
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

498
498
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

122
122

Meer sportnieuws