Anderlecht mag mopperen: "Dat was een penalty"

768 stemmen
Anderlecht mag mopperen:

Anderlecht had redenen om te mopperen na de match. De 0-3 van Anders Dreyer werd afgekeurd, en daar was ophef over. Steven Alzate kreeg de bal ook onvrijwillig tegen de hand en die fase mocht wel doorgaan bij de 1-2. Na de pauze werd Kasper Dolberg foutief afgestopt door Zinho Vanheusden. Daar kwam de VAR niet tussen. RSCA zal zich ongetwijfeld benadeeld voelen.

LEES OOK: Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Duel Dolberg-Vanheusden

Bij een 3-2 hing Zinho Vanheusden heel erg aan Kasper Dolberg. De Deen werd duidelijk foutief afgestopt, wat ook op de beelden te zien was. Bij de Brusselaars mochten ze dus zeker klagen over deze fase.

"Dit is toch gewoon een fout? Vanheusden heeft geen oog voor de bal. Waar was de VAR? Hiervoor kan je zeker fluiten. De VAR was nog heel ijverig om de 0-3 van Dreyer af te keuren. Hier bleven ze stil. Ik kan mij voorstellen dat ze bij Anderlecht daarover ontevreden zijn", aldus Peter Vandenbempt.

Gert Verheyen ging akkoord met hem. “Inderdaad. Dit is een strafschop”, verklaarde Verheyen bij DAZN

Vandenbempt had ook zijn twijfels bij de afgekeurde 0-3 van Dreyer, waar Leoni voordien de bal tegen de arm kreeg. "Dit is ook aangeschoten bal. Normaal wordt dit niet teruggefloten”, zei hij.

Vanheusden bleef op de vlakte 

Vanheusden zelf kreeg er ook een vraag over, maar hij bleef op de vlakte. “Ik weet het niet meer heel goed. Ik moet de beelden nog eens bekijken. Maar dat de VAR niet tussenkwam is zoveel te beter”, lachte de verdediger van Standard.

Verdiende RSCA een penalty?

Meest recent

Anderlecht voert opvallend pleidooi voor Cvetkovic

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

5
5
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

156
156
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

195
195
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

75
75
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

51
51
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

282
282
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

309
309
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

89
89
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

211
211
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

164
164
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

322
322
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

264
264
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

84
84
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

288
288
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

300
300
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

508
508
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

371
371
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

277
277
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

493
493
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

153
153
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

302
302
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

283
283
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

646
646
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

358
358

Meer sportnieuws