Anderlecht mag mopperen: "Dat was een penalty"

door
Anderlecht mag mopperen:

Anderlecht had redenen om te mopperen na de match. De 0-3 van Anders Dreyer werd afgekeurd, en daar was ophef over. Steven Alzate kreeg de bal ook onvrijwillig tegen de hand en die fase mocht wel doorgaan bij de 1-2. Na de pauze werd Kasper Dolberg foutief afgestopt door Zinho Vanheusden. Daar kwam de VAR niet tussen. RSCA zal zich ongetwijfeld benadeeld voelen.

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Duel Dolberg-Vanheusden

Bij een 3-2 hing Zinho Vanheusden heel erg aan Kasper Dolberg. De Deen werd duidelijk foutief afgestopt, wat ook op de beelden te zien was. Bij de Brusselaars mochten ze dus zeker klagen over deze fase.

"Dit is toch gewoon een fout? Vanheusden heeft geen oog voor de bal. Waar was de VAR? Hiervoor kan je zeker fluiten. De VAR was nog heel ijverig om de 0-3 van Dreyer af te keuren. Hier bleven ze stil. Ik kan mij voorstellen dat ze bij Anderlecht daarover ontevreden zijn", aldus Peter Vandenbempt.

Gert Verheyen ging akkoord met hem. “Inderdaad. Dit is een strafschop”, verklaarde Verheyen bij DAZN

Vandenbempt had ook zijn twijfels bij de afgekeurde 0-3 van Dreyer, waar Leoni voordien de bal tegen de arm kreeg. "Dit is ook aangeschoten bal. Normaal wordt dit niet teruggefloten”, zei hij.

Vanheusden bleef op de vlakte 

Vanheusden zelf kreeg er ook een vraag over, maar hij bleef op de vlakte. “Ik weet het niet meer heel goed. Ik moet de beelden nog eens bekijken. Maar dat de VAR niet tussenkwam is zoveel te beter”, lachte de verdediger van Standard.

Verdiende RSCA een penalty?

Meest recent

Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

9
9
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

146
146
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

68
68
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

531
531
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

130
130
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

539
539
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

55
55
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

129
129
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

196
196
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

72
72
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

169
169
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

511
511
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

33
33
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

198
198
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

256
256
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

524
524
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

197
197
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

168
168
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

95
95
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

82
82
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

400
400
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62

Meer sportnieuws