AC Milan nam nieuw 'De Ketelaere-gokje' dat dit keer wél werkt

93 stemmen
AC Milan nam nieuw 'De Ketelaere-gokje' dat dit keer wél werkt

AC Milan kende vorig seizoen een pover jaar, maar dit seizoen heeft trainer Stefano Pioli de juiste snaar weten te raken bij de spelers. AC Milan staat momenteel eerste in de Serie A en vandaag ontvangt het eeuwige rivaal Juventus. Bij de club uit Milaan is zomeraanwinst Tijani Reijnders geruisloos uitgegroeid tot een zeer belangrijke schakel in het team.

Afgelopen zomer betaalde AC Milan maar liefst 20 miljoen euro om Tijani Reijnders weg te halen bij AZ. Die transfer werd toch met het nodige wantrouwen bekeken, want na de mislukte transfers van spelers als Aster Vranckx en Charles De Ketelaere was men toch huiverig omtrent het aantrekken van spelers die nog alles moest bewijzen in een topcompetitie.

Daarnaast is het als Nederlander ook niet makkelijk om bij AC Milan binnen te stromen. Al snel worden dan vergelijkingen gemaakt met Nederlandse clubhelden als Marco van Basten, Ruud Gullit en Frank Rijkaard. Tijani Reijnders begon dus wel met de nodige druk aan zijn passage in Milaan.

LEES OOK: 'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

Meteen een belangrijke speler

De technisch vaardige middenvelder had daar helemaal geen last van. Hij groeide meteen uit tot een basisspeler en werd snel een belangrijke pion in het elftal van trainer Pioli. Hij was onlangs nog zeer lovend over zijn aanwinst. Reijnders is iemand die de leemte opvult van de vertrokken van Sandro Tonali. Hij bepaalt het tempo bij AC Milan.

"Tijani is een uitzonderlijke jongen. Hij is goed met de bal aan de voet en weet als geen ander de ruimtes te vinden", aldus Pioli. Met 0 goals en 2 assists zijn de aanvallende cijfers voorlopig nog wat mager. Pioli verwacht in dat opzicht nog wat meer van hem. "Ik verwacht nog meer goals en doelschoten van hem. Hij kan zich echter op verschillende posities in het middenveld handhaven en hij is nu al een belangrijke speler voor ons."

Titel winnen met AC Milan

Reijnders is zelf ook zeer gelukkig in Milaan. “Ze zijn hier bij Milan wel heel blij met een Nederlandse speler. Ik word 'Power Reijnders' genoemd, dat is wel lachen. Van de Power Rangers. Ja, het is wat. Ze bedenken van alles", lachte hij bij NOS.

Hij heeft een grote ambitie. “De scudetto wil ik echt winnen. Ik heb nog geen prijzen gewonnen in mijn leven, laat het bij deze mooie club de eerste zijn." Tegen Juventus kan hij AC Milan alvast een stapje verder op weg zitten. Misschien kan hij in deze topper ook zijn eerste competitiegoal scoren?

CR

Is Reijnders een grote verrassing?

Meest recent

'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

22
22
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

109
109
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

56
56
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

79
79
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

78
78
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

53
53
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

341
341
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

308
308
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

342
342
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

787
787
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

719
719
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

218
218
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

534
534
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

658
658
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

257
257
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

960
960
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

832
832
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

399
399
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

907
907
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

206
206
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

369
369
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

515
515
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

123
123
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

566
566
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

129
129

Meer sportnieuws