'Inter Miami gaat erg ver voor absolute Messi-wens'

door
'Inter Miami gaat erg ver voor absolute Messi-wens'

Inter Miami wil zijn sterspeler Lionel Messi zo goed mogelijk omringen en daarom overweegt de club om zijn beste vriend Luis Suarez aan te trekken. Inter Miami is alvast bereid om plaats te maken in de selectie en in de budgetten voor de komst van Suarez.

LEES OOK: Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

Miami maakt plaats voor Suarez

Josef Martinez lijkt het grootste slachtoffer te zijn van de mogelijke komst van de 36-jarige Uruguayaan. Martinez reisde zaterdag niet meer naar Charlotte FC, en na de match bevestigde coach Martino dat de spits wellicht zal vertrekken bij de club.

“Josef reisde niet mee omdat het moeilijk is voor hem om volgend seizoen nog bij de club te blijven. We hebben gepraat met hem. We hebben een wijze beslissing genomen om hem niet te laten meereizen voor deze laatste wedstrijd van het seizoen om geen onnodige risico’s te nemen”, aldus de coach van Miami.

Herening met Messi op til

Hierdoor ligt de weg voor Suarez naar Inter Miami dus wagenwijd open. Zeker omdat Suarez en zijn huidige werkgever Gremio al een akkoord zouden bereikt hebben om de spits in december te laten gaan. Coach Martino gaf onlangs zelfs al aan dat hij rekening houdt met de komst van Suarez naar Miami.

"We hebben bij onze analyse voor volgend seizoen twee scenarios: één met Luis en één zonder", verklapte hij al op een persconferentie. “Eens het moment gekomen is om de situatie tussen Suarez en Inter Miami officieel te maken, zijn we dus klaar om gelijk welke richting op te gaan."

Suarez speelde van 2014 tot 2020 aan de zijde van Messi in Barcelona. Samen met Neymar vormden ze in een groot deel van die periode een voorhoede die alom gevreesd werd.

Wilt u Messi en Suarez nog zien samenspelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

27
27
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

44
44
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

76
76
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

143
143
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

111
111
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

72
72
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

31
31
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

118
118
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

38
38
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

400
400
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

349
349
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

130
130
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

232
232
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

35
35
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

715
715
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

134
134
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

472
472
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

264
264
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

57
57
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

594
594
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

432
432
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

222
222
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

627
627
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

68
68

Meer sportnieuws