'Inter Miami gaat erg ver voor absolute Messi-wens'

door
'Inter Miami gaat erg ver voor absolute Messi-wens'

Inter Miami wil zijn sterspeler Lionel Messi zo goed mogelijk omringen en daarom overweegt de club om zijn beste vriend Luis Suarez aan te trekken. Inter Miami is alvast bereid om plaats te maken in de selectie en in de budgetten voor de komst van Suarez.

LEES OOK: Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

Miami maakt plaats voor Suarez

Josef Martinez lijkt het grootste slachtoffer te zijn van de mogelijke komst van de 36-jarige Uruguayaan. Martinez reisde zaterdag niet meer naar Charlotte FC, en na de match bevestigde coach Martino dat de spits wellicht zal vertrekken bij de club.

“Josef reisde niet mee omdat het moeilijk is voor hem om volgend seizoen nog bij de club te blijven. We hebben gepraat met hem. We hebben een wijze beslissing genomen om hem niet te laten meereizen voor deze laatste wedstrijd van het seizoen om geen onnodige risico’s te nemen”, aldus de coach van Miami.

Herening met Messi op til

Hierdoor ligt de weg voor Suarez naar Inter Miami dus wagenwijd open. Zeker omdat Suarez en zijn huidige werkgever Gremio al een akkoord zouden bereikt hebben om de spits in december te laten gaan. Coach Martino gaf onlangs zelfs al aan dat hij rekening houdt met de komst van Suarez naar Miami.

"We hebben bij onze analyse voor volgend seizoen twee scenarios: één met Luis en één zonder", verklapte hij al op een persconferentie. “Eens het moment gekomen is om de situatie tussen Suarez en Inter Miami officieel te maken, zijn we dus klaar om gelijk welke richting op te gaan."

Suarez speelde van 2014 tot 2020 aan de zijde van Messi in Barcelona. Samen met Neymar vormden ze in een groot deel van die periode een voorhoede die alom gevreesd werd.

Wilt u Messi en Suarez nog zien samenspelen?

Meest recent

DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

63
63
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

96
96
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

48
48
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

82
82
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

134
134
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

220
220
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

216
216
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

56
56
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

23
23
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

591
591
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

300
300
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

440
440
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

120
120
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

516
516
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1058
1058
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

308
308
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

655
655
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

325
325
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

232
232
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

146
146
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

91
91
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

64
64
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

252
252

Meer sportnieuws