'Inter Miami gaat erg ver voor absolute Messi-wens'

123 stemmen
'Inter Miami gaat erg ver voor absolute Messi-wens'

Inter Miami wil zijn sterspeler Lionel Messi zo goed mogelijk omringen en daarom overweegt de club om zijn beste vriend Luis Suarez aan te trekken. Inter Miami is alvast bereid om plaats te maken in de selectie en in de budgetten voor de komst van Suarez.

LEES OOK: Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Miami maakt plaats voor Suarez

Josef Martinez lijkt het grootste slachtoffer te zijn van de mogelijke komst van de 36-jarige Uruguayaan. Martinez reisde zaterdag niet meer naar Charlotte FC, en na de match bevestigde coach Martino dat de spits wellicht zal vertrekken bij de club.

“Josef reisde niet mee omdat het moeilijk is voor hem om volgend seizoen nog bij de club te blijven. We hebben gepraat met hem. We hebben een wijze beslissing genomen om hem niet te laten meereizen voor deze laatste wedstrijd van het seizoen om geen onnodige risico’s te nemen”, aldus de coach van Miami.

Herening met Messi op til

Hierdoor ligt de weg voor Suarez naar Inter Miami dus wagenwijd open. Zeker omdat Suarez en zijn huidige werkgever Gremio al een akkoord zouden bereikt hebben om de spits in december te laten gaan. Coach Martino gaf onlangs zelfs al aan dat hij rekening houdt met de komst van Suarez naar Miami.

"We hebben bij onze analyse voor volgend seizoen twee scenarios: één met Luis en één zonder", verklapte hij al op een persconferentie. “Eens het moment gekomen is om de situatie tussen Suarez en Inter Miami officieel te maken, zijn we dus klaar om gelijk welke richting op te gaan."

Suarez speelde van 2014 tot 2020 aan de zijde van Messi in Barcelona. Samen met Neymar vormden ze in een groot deel van die periode een voorhoede die alom gevreesd werd.

Wilt u Messi en Suarez nog zien samenspelen?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

35
35
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

32
32
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

31
31
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

135
135
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

62
62
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

233
233
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

247
247
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

293
293
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

445
445
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

391
391
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

223
223
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

282
282
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

814
814
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

531
531
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

296
296

Meer sportnieuws