Crisis bij Club: "Wat ben je dan met een peperdure Porsche?"

door
Crisis bij Club:

Vijf opeenvolgende competitiewedstrijden niet gewonnen, met telkens een nederlaag tegen respectievelijk Standard en KV Kortrijk in de laatste twee matchen. De Zondag is niet mals in haar analyse over Club Brugge.

LEES OOK: Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

No sweat, nog glory heeft van haar glans verloren

De cijfers spreken voor zich: met 16 punten op 33 in de Jupiler Pro League is Deila gebuisd over de hele lijn. Dergelijk rapport is ontoelaatbaar voor Club Brugge en wordt stilaan dramatisch. De druk van buitenaf begint dan ook serieus door te wegen.

“De situatie waarin Brugge verkeert wordt stilaan problematisch”, schrijft De Zondag. “No sweat, no glory blijft het credo van Club Brugge. Die leuze heeft zo stilaan van zijn glans verloren.”

De grinta was ver te zoeken en Club Brugge voetbalde nog maar eens zonder veel overtuiging. “Wat ben je met een peperdure Porsche als je nooit hoger dan derde schakelt?" verwijst de krant vooral naar de spelers.

De zenuwachtigheid neemt toe

De Zondag stelt vast dat Deila zijn ploeg momenteel niet op de rails krijgt, en dat Club Brugge in de komende weken nog een aantal lastige tegenstanders voorgeschoteld krijgt met Antwerp, Union en Cercle Brugge.

De 16 op 33 van Deila is ontoereikend voor Club Brugge. “Ter vergelijking: Hoefkens kreeg vorig jaar de bons na een 34 op 54. Als ook de volgende weken niet gewonnen wordt, zal de zenuwachtigheid enkel maar toenemen.”

Wie treft de meeste schuld in deze crisis?

Meest recent

Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

9
9
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

16
16
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

40
40
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

48
48
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

125
125
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

48
48
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

292
292
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

204
204
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

531
531
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

130
130
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

330
330
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

62
62
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

368
368
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

527
527
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

649
649
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

141
141
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

251
251
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

26
26
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

397
397
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

345
345
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

356
356
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

242
242

Meer sportnieuws