Trossard de redder van Arsenal, Real laat van zijn pluimen

door
Trossard de redder van Arsenal, Real laat van zijn pluimen

In de Premier League heeft de Londense derby tussen Chelsea en Arsenal spektakel opgeleverd. De Blues leken op weg om eindelijk eens een topclub te kloppen, maar in het slotkwartier wisten de Gunners nog een dubbele achterstand uit te wissen. Leandro Trossard zorgde er met de 2-2 voor dat beide teams vrede moesten nemen met een punt. In La Liga liet ook Real Madrid van zijn pluimen.

De fans van Chelsea eerden voor de aftrap de pas gestopte Eden Hazard en ook de spelers op het veld leken mee te werken aan dat eerbetoon. Vooral Mykaylo Mudryk, de huidige nummer 10 van de Blues, kende een begenadigde dag. De Oekraïner kopte na een kwartier de bal tegen de arm van Saliba, waardoor Chelsea een strafschop mocht nemen. Palmer zette die netjes om.

LEES OOK: ‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Trossard redt punt voor Arsenal

Vroeg in de tweede helft leek Mudryk de match vervolgens helemaal in een beslissende plooi te leggen. Hij kreeg de bal op links en iedereen verwachtte een voorzet, maar de bal verdween daarentegen in een boogje over Raya in het doel. Met 2-0 leek Chelsea op weg naar een knappe zege.

Maar in het slotkwartier hielp het Arsenal zelf weer in het zadel. Sanchez leverde de bal zomaar in bij Rice en die nam het geschenk dankbaar aan: 2-1. Arsenal had bloed geroken en redde nog een punt. De ingevallen Trossard stond bij de tweede paal helemaal vrij en volleerde de 2-2 tegen de netten. Daardoor blijven de Gunners ongeslagen.

Real niet voorbij Ramos en Sevilla

In Spanje heeft Real Madrid dan weer punten laten liggen tegen het Sevilla van Rode Duidel Dodi Lukebakio. De hoofdrol werd echter opgeëist door Sergio Ramos, die tegenover zijn oude club stond. De 37-jarige verdediger was betrokken in meerdere opstootjes én haalde ook een gemaakte goal van Modric van de lijn. Vroeg in de match had Real ook een doelpunt van Valverde afgekeurd zien worden wegens buitenspel.

In het slotkwartier vielen er wél geldige doelpunten. Sevilla kwam verrassend op voorsprong dankzij een own-goal van Alaba, maar Real stelde snel orde op zaken met een rake kopbal van Carvajal. Daar bleef het ook bij, waardoor Girona zich straks weer naast de Koninklijke aan de leiding kan scharen en ook aartsrivaal FC Barcelona een week voor de Clasico twee punten kan inlopen.

Verdient Trossard meer speelkansen bij Arsenal?

Meest recent

Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

13
13
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

17
17
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

251
251
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

196
196
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

77
77
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

604
604
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

29
29
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

239
239
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

627
627
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

558
558
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

261
261
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

446
446
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

174
174
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

331
331
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

728
728
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

460
460
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

523
523
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

210
210
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

877
877
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

125
125
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

576
576
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

397
397
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

495
495
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

1096
1096
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

676
676

Meer sportnieuws