Trossard de redder van Arsenal, Real laat van zijn pluimen

door
Trossard de redder van Arsenal, Real laat van zijn pluimen

In de Premier League heeft de Londense derby tussen Chelsea en Arsenal spektakel opgeleverd. De Blues leken op weg om eindelijk eens een topclub te kloppen, maar in het slotkwartier wisten de Gunners nog een dubbele achterstand uit te wissen. Leandro Trossard zorgde er met de 2-2 voor dat beide teams vrede moesten nemen met een punt. In La Liga liet ook Real Madrid van zijn pluimen.

De fans van Chelsea eerden voor de aftrap de pas gestopte Eden Hazard en ook de spelers op het veld leken mee te werken aan dat eerbetoon. Vooral Mykaylo Mudryk, de huidige nummer 10 van de Blues, kende een begenadigde dag. De Oekraïner kopte na een kwartier de bal tegen de arm van Saliba, waardoor Chelsea een strafschop mocht nemen. Palmer zette die netjes om.

LEES OOK: Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

Trossard redt punt voor Arsenal

Vroeg in de tweede helft leek Mudryk de match vervolgens helemaal in een beslissende plooi te leggen. Hij kreeg de bal op links en iedereen verwachtte een voorzet, maar de bal verdween daarentegen in een boogje over Raya in het doel. Met 2-0 leek Chelsea op weg naar een knappe zege.

Maar in het slotkwartier hielp het Arsenal zelf weer in het zadel. Sanchez leverde de bal zomaar in bij Rice en die nam het geschenk dankbaar aan: 2-1. Arsenal had bloed geroken en redde nog een punt. De ingevallen Trossard stond bij de tweede paal helemaal vrij en volleerde de 2-2 tegen de netten. Daardoor blijven de Gunners ongeslagen.

Real niet voorbij Ramos en Sevilla

In Spanje heeft Real Madrid dan weer punten laten liggen tegen het Sevilla van Rode Duidel Dodi Lukebakio. De hoofdrol werd echter opgeëist door Sergio Ramos, die tegenover zijn oude club stond. De 37-jarige verdediger was betrokken in meerdere opstootjes én haalde ook een gemaakte goal van Modric van de lijn. Vroeg in de match had Real ook een doelpunt van Valverde afgekeurd zien worden wegens buitenspel.

In het slotkwartier vielen er wél geldige doelpunten. Sevilla kwam verrassend op voorsprong dankzij een own-goal van Alaba, maar Real stelde snel orde op zaken met een rake kopbal van Carvajal. Daar bleef het ook bij, waardoor Girona zich straks weer naast de Koninklijke aan de leiding kan scharen en ook aartsrivaal FC Barcelona een week voor de Clasico twee punten kan inlopen.

Verdient Trossard meer speelkansen bij Arsenal?

Meest recent

Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

55
55
VN op bezoek bij KRC Genk: hét verhaal achter 25 jaar succes

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

7
7
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

170
170
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

39
39
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

126
126
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

124
124
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

71
71
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

248
248
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

109
109
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

565
565
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

404
404
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

451
451
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

119
119
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

616
616
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

217
217
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

271
271
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

341
341
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

137
137
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

93
93
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

238
238
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

223
223
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

93
93
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

107
107
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

323
323

Meer sportnieuws