Trossard de redder van Arsenal, Real laat van zijn pluimen

door
Trossard de redder van Arsenal, Real laat van zijn pluimen

In de Premier League heeft de Londense derby tussen Chelsea en Arsenal spektakel opgeleverd. De Blues leken op weg om eindelijk eens een topclub te kloppen, maar in het slotkwartier wisten de Gunners nog een dubbele achterstand uit te wissen. Leandro Trossard zorgde er met de 2-2 voor dat beide teams vrede moesten nemen met een punt. In La Liga liet ook Real Madrid van zijn pluimen.

De fans van Chelsea eerden voor de aftrap de pas gestopte Eden Hazard en ook de spelers op het veld leken mee te werken aan dat eerbetoon. Vooral Mykaylo Mudryk, de huidige nummer 10 van de Blues, kende een begenadigde dag. De Oekraïner kopte na een kwartier de bal tegen de arm van Saliba, waardoor Chelsea een strafschop mocht nemen. Palmer zette die netjes om.

LEES OOK: ‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

Trossard redt punt voor Arsenal

Vroeg in de tweede helft leek Mudryk de match vervolgens helemaal in een beslissende plooi te leggen. Hij kreeg de bal op links en iedereen verwachtte een voorzet, maar de bal verdween daarentegen in een boogje over Raya in het doel. Met 2-0 leek Chelsea op weg naar een knappe zege.

Maar in het slotkwartier hielp het Arsenal zelf weer in het zadel. Sanchez leverde de bal zomaar in bij Rice en die nam het geschenk dankbaar aan: 2-1. Arsenal had bloed geroken en redde nog een punt. De ingevallen Trossard stond bij de tweede paal helemaal vrij en volleerde de 2-2 tegen de netten. Daardoor blijven de Gunners ongeslagen.

Real niet voorbij Ramos en Sevilla

In Spanje heeft Real Madrid dan weer punten laten liggen tegen het Sevilla van Rode Duidel Dodi Lukebakio. De hoofdrol werd echter opgeëist door Sergio Ramos, die tegenover zijn oude club stond. De 37-jarige verdediger was betrokken in meerdere opstootjes én haalde ook een gemaakte goal van Modric van de lijn. Vroeg in de match had Real ook een doelpunt van Valverde afgekeurd zien worden wegens buitenspel.

In het slotkwartier vielen er wél geldige doelpunten. Sevilla kwam verrassend op voorsprong dankzij een own-goal van Alaba, maar Real stelde snel orde op zaken met een rake kopbal van Carvajal. Daar bleef het ook bij, waardoor Girona zich straks weer naast de Koninklijke aan de leiding kan scharen en ook aartsrivaal FC Barcelona een week voor de Clasico twee punten kan inlopen.

Verdient Trossard meer speelkansen bij Arsenal?

Meest recent

'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

17
17
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

167
167
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

33
33
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

313
313
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

209
209
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

19
19
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

55
55
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

123
123
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

339
339
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

169
169
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

578
578
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

463
463
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

213
213
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

57
57
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

273
273
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

50
50
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

821
821
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

192
192
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

144
144
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

308
308
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

388
388
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

98
98
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

239
239
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

629
629

Meer sportnieuws