Trossard de redder van Arsenal, Real laat van zijn pluimen

161
Trossard de redder van Arsenal, Real laat van zijn pluimen

In de Premier League heeft de Londense derby tussen Chelsea en Arsenal spektakel opgeleverd. De Blues leken op weg om eindelijk eens een topclub te kloppen, maar in het slotkwartier wisten de Gunners nog een dubbele achterstand uit te wissen. Leandro Trossard zorgde er met de 2-2 voor dat beide teams vrede moesten nemen met een punt. In La Liga liet ook Real Madrid van zijn pluimen.

De fans van Chelsea eerden voor de aftrap de pas gestopte Eden Hazard en ook de spelers op het veld leken mee te werken aan dat eerbetoon. Vooral Mykaylo Mudryk, de huidige nummer 10 van de Blues, kende een begenadigde dag. De Oekraïner kopte na een kwartier de bal tegen de arm van Saliba, waardoor Chelsea een strafschop mocht nemen. Palmer zette die netjes om.

LEES OOK: 'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Trossard redt punt voor Arsenal

Vroeg in de tweede helft leek Mudryk de match vervolgens helemaal in een beslissende plooi te leggen. Hij kreeg de bal op links en iedereen verwachtte een voorzet, maar de bal verdween daarentegen in een boogje over Raya in het doel. Met 2-0 leek Chelsea op weg naar een knappe zege.

Maar in het slotkwartier hielp het Arsenal zelf weer in het zadel. Sanchez leverde de bal zomaar in bij Rice en die nam het geschenk dankbaar aan: 2-1. Arsenal had bloed geroken en redde nog een punt. De ingevallen Trossard stond bij de tweede paal helemaal vrij en volleerde de 2-2 tegen de netten. Daardoor blijven de Gunners ongeslagen.

Real niet voorbij Ramos en Sevilla

In Spanje heeft Real Madrid dan weer punten laten liggen tegen het Sevilla van Rode Duidel Dodi Lukebakio. De hoofdrol werd echter opgeëist door Sergio Ramos, die tegenover zijn oude club stond. De 37-jarige verdediger was betrokken in meerdere opstootjes én haalde ook een gemaakte goal van Modric van de lijn. Vroeg in de match had Real ook een doelpunt van Valverde afgekeurd zien worden wegens buitenspel.

In het slotkwartier vielen er wél geldige doelpunten. Sevilla kwam verrassend op voorsprong dankzij een own-goal van Alaba, maar Real stelde snel orde op zaken met een rake kopbal van Carvajal. Daar bleef het ook bij, waardoor Girona zich straks weer naast de Koninklijke aan de leiding kan scharen en ook aartsrivaal FC Barcelona een week voor de Clasico twee punten kan inlopen.

Verdient Trossard meer speelkansen bij Arsenal?

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

8
8
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

111
111
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

57
57
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

33
33
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

19
19
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

136
136
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

33
33
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

106
106
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

55
55
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

211
211
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

203
203
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

496
496
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

440
440
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

374
374

Meer sportnieuws