Debast en Anderlecht reageren op bod van Frankfurt

170
Debast en Anderlecht reageren op bod van Frankfurt

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers in de rangen die op termijn mogen dromen van een topcompetitie. Zeno Debast is daar zeker een van. De jonge centrale verdediger werd deze week weer gelinkt aan een overgang naar Eintracht Frankfurt. Speler én club reageerden op die geruchten.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Anderlecht ontving géén nieuw bod

Het Laatste Nieuws polste bij Anderlecht over het bod van 7 miljoen euro plus 3 miljoen euro aan bonussen dat Frankfurt volgens Duitse media zou hebben gedaan. RSCA ontkent dat het een concreet bod heeft gekregen van de Duitsers. Wat niet is, kan uiteraard nog komen.

Debast zelf staat niet echt te springen om Anderlecht in januari te verlaten. De speler is zeker van zijn plaats bij Anderlecht en hij zal daardoor wellicht meegaan naar het EK. Debast zelf reageerde op die zogenaamde interesse.

Debast wil wachten

"Ik weet dat Frankfurt in de zomer al geïnteresseerd was, maar om een akkoord te vinden moeten de drie partijen overeen komen. In het voetbal kan het allemaal heel snel gaan, maar normaal gezien blijf ik tot het einde van het seizoen bij Anderlecht", vertelde de Rode Duivel.

Het lijkt wel vast te staan dat Anderlecht Debast in de zomer zal verliezen. Hij heeft dan nog maar een jaar contract. Sommigen opperden dat Ismael Baouf hem kan vervangen, maar die lijkt nog niet klaar voor de eerste ploeg. Anthony Lapage is linksvoetig, dus Anderlecht zal in januari wellicht al een andere rechtsvoetige centrale verdediger moeten gaan zoeken. Zo is er extra concurrentie en kan de toekomstige opvolger van Debast al wennen aan zijn nieuwe omgeving.

Zal er alsnog een bod komen van Frankfurt?

Meest recent

'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

1
1
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

9
9
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

66
66
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

10
10
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

40
40
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

110
110
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

403
403
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

59
59
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

96
96
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

156
156
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

108
108
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

59
59
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

90
90
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

111
111
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

192
192
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

412
412
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

229
229
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

38
38
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

166
166
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

184
184
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

423
423
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

106
106
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

466
466

Meer sportnieuws