'Hein dwingt Louwagie tot actie voor absolute sterspeler'

823 stemmen
'Hein dwingt Louwagie tot actie voor absolute sterspeler'

Na meer dan anderhalve maand afwezigheid door interlandverplichtingen is Hyun-seok Hong eindelijk terug bij AA Gent. De middenvelder vertoefde op de Asian Games - waar hij goud won met Zuid-Korea - en Hein Vanhaezebrouck is verheugd dat hij terug bij de club is.

LEES OOK: KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

Nieuw contract onderweg

Hong is een speler die goed in de groep ligt bij zijn ploegmaats, terwijl hij op het veld van onschatbare waarde is. Het Laatste Nieuws meldt dat een verbeterd en verlengd contract slechts een kwestie van tijd is.

“Hein en Hong, dat is een 'lovestory'”, schrijft HLN zelfs. De Zuid-Koreaan is de onmisbare schakel in het elftal van AA Gent, dat is tijdens zijn afwezigheid wel heel erg duidelijk geworden.

“Altijd paraat, fantastische mentaliteit. Een moderne middenvelder. Hij heeft zó veel kwaliteiten dat die moeilijk terug te vinden zijn in één speler. Hong scoort, geeft assists, recupereert, maakt de meeste meters, is gevaarlijk op stilstaande fases. Hong is alomtegenwoordig”, zei Vanhaezebrouck tijdens zijn perspraatje.

Hein moet knopen doorhakken

In principe staat Hong zondag meteen in de basis tegen Cercle Brugge, maar dan moet Malick Fofana of iemand anders naar de bank verhuizen, of moet Vanhaezebrouck zijn formatie omgooien.

"Je gaat me niet horen klagen", aldus Vanhaezebrouck. "De vorige wedstrijden vielen er geen keuzes te maken, omdat we maar net genoeg spelers hadden. Nu zijn er meerdere jongens klaar. Niet iedereen kan starten. Maar we hebben zeven matchen in 22 dagen. We hebben iedereen nodig.”

Hong is onmisbaar voor AA Gent

Meest recent

De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

1
1
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

51
51
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

50
50
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

41
41
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

149
149
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

53
53
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

174
174
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

72
72
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

47
47
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

93
93
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

430
430
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

75
75
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

214
214
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

73
73
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

66
66
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

133
133
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

42
42
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

64
64
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

394
394
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

69
69
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

249
249

Meer sportnieuws