'Hein dwingt Louwagie tot actie voor absolute sterspeler'

823 stemmen
'Hein dwingt Louwagie tot actie voor absolute sterspeler'

Na meer dan anderhalve maand afwezigheid door interlandverplichtingen is Hyun-seok Hong eindelijk terug bij AA Gent. De middenvelder vertoefde op de Asian Games - waar hij goud won met Zuid-Korea - en Hein Vanhaezebrouck is verheugd dat hij terug bij de club is.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Nieuw contract onderweg

Hong is een speler die goed in de groep ligt bij zijn ploegmaats, terwijl hij op het veld van onschatbare waarde is. Het Laatste Nieuws meldt dat een verbeterd en verlengd contract slechts een kwestie van tijd is.

“Hein en Hong, dat is een 'lovestory'”, schrijft HLN zelfs. De Zuid-Koreaan is de onmisbare schakel in het elftal van AA Gent, dat is tijdens zijn afwezigheid wel heel erg duidelijk geworden.

“Altijd paraat, fantastische mentaliteit. Een moderne middenvelder. Hij heeft zó veel kwaliteiten dat die moeilijk terug te vinden zijn in één speler. Hong scoort, geeft assists, recupereert, maakt de meeste meters, is gevaarlijk op stilstaande fases. Hong is alomtegenwoordig”, zei Vanhaezebrouck tijdens zijn perspraatje.

Hein moet knopen doorhakken

In principe staat Hong zondag meteen in de basis tegen Cercle Brugge, maar dan moet Malick Fofana of iemand anders naar de bank verhuizen, of moet Vanhaezebrouck zijn formatie omgooien.

"Je gaat me niet horen klagen", aldus Vanhaezebrouck. "De vorige wedstrijden vielen er geen keuzes te maken, omdat we maar net genoeg spelers hadden. Nu zijn er meerdere jongens klaar. Niet iedereen kan starten. Maar we hebben zeven matchen in 22 dagen. We hebben iedereen nodig.”

🚀

Hong is onmisbaar voor AA Gent

Meest recent

'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

62
62
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

15
15
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

17
17
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

40
40
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

211
211
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

35
35
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

306
306
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

560
560
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

102
102
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

84
84
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

259
259
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

102
102
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

38
38
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

77
77
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

181
181
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

348
348
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

34
34
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

209
209
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

45
45
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

398
398
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

519
519
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

411
411
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

800
800
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

284
284

Meer sportnieuws