'Hein dwingt Louwagie tot actie voor absolute sterspeler'

door
'Hein dwingt Louwagie tot actie voor absolute sterspeler'

Na meer dan anderhalve maand afwezigheid door interlandverplichtingen is Hyun-seok Hong eindelijk terug bij AA Gent. De middenvelder vertoefde op de Asian Games - waar hij goud won met Zuid-Korea - en Hein Vanhaezebrouck is verheugd dat hij terug bij de club is.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Nieuw contract onderweg

Hong is een speler die goed in de groep ligt bij zijn ploegmaats, terwijl hij op het veld van onschatbare waarde is. Het Laatste Nieuws meldt dat een verbeterd en verlengd contract slechts een kwestie van tijd is.

“Hein en Hong, dat is een 'lovestory'”, schrijft HLN zelfs. De Zuid-Koreaan is de onmisbare schakel in het elftal van AA Gent, dat is tijdens zijn afwezigheid wel heel erg duidelijk geworden.

“Altijd paraat, fantastische mentaliteit. Een moderne middenvelder. Hij heeft zó veel kwaliteiten dat die moeilijk terug te vinden zijn in één speler. Hong scoort, geeft assists, recupereert, maakt de meeste meters, is gevaarlijk op stilstaande fases. Hong is alomtegenwoordig”, zei Vanhaezebrouck tijdens zijn perspraatje.

Hein moet knopen doorhakken

In principe staat Hong zondag meteen in de basis tegen Cercle Brugge, maar dan moet Malick Fofana of iemand anders naar de bank verhuizen, of moet Vanhaezebrouck zijn formatie omgooien.

"Je gaat me niet horen klagen", aldus Vanhaezebrouck. "De vorige wedstrijden vielen er geen keuzes te maken, omdat we maar net genoeg spelers hadden. Nu zijn er meerdere jongens klaar. Niet iedereen kan starten. Maar we hebben zeven matchen in 22 dagen. We hebben iedereen nodig.”

Hong is onmisbaar voor AA Gent

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

161
161
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

120
120
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

66
66
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

85
85
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

89
89
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

189
189
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

667
667
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

436
436
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

226
226
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

171
171
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

247
247
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

894
894
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

141
141
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

562
562
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

473
473

Meer sportnieuws