Riemer strooit met lof voor Anderlecht-pion: "Mature gast"

197 stemmen
Riemer strooit met lof voor Anderlecht-pion:

RSC Anderlecht trekt dit weekend naar Standard voor de Clásico. Brian Riemer en co willen aan de boorden van de Maas verder bouwen op de 21 op 30 die Paars-Wit voor de interlandbreak boekte. De Deense coach blikte vrijdag al vooruit.

Het is ook voor Anderlecht een woelige week na de aanslag in Brussel. RSCA telt verschillende Belgische internationals, terwijl Ludwig Augustinsson deze week deel uitmaakte van de Zweedse selectie. Brian Riemer sprak op zijn vrijdagse persbabbel zijn bewondering uit voor zijn Zweedse international.

"Iedereen is goed teruggekeerd van de interlandperiode", vertelde Riemer. "Het was voor Zeno Debast, Jan Vertonghen en Ludwig Augustinsson natuurlijk een heel vreemde ervaring, die stopgezette België-Zweden. Gelukkig is Ludwig een mature gast. We probeerden hem goed op te vangen zonder daarvoor uitzonderlijke dingen te doen."

LEES OOK: 'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Dolberg

Riemer vreesde het op Sclessin bovendien even te moeten doen zonder Kasper Dolberg, die nog maar net vader geworden is van een tweeling. Maar de spits zelf wil spelen.

"Ik zat er even mee in dat Dolberg niet ging spelen tegen Mechelen, want ja...de geboorte bracht toch heel wat teweeg, maar aan de telefoon onderbrak hij me met de woorden: Coach, ik wil niets liever dan spelen tegen Mechelen. Hij straalt dat gevoel ook uit voor de match tegen Standard. Kasper Dolberg loopt hier momenteel rond als de gelukkigste man."

Wint Anderlecht op Standard?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

46
46
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

85
85
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

81
81
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

44
44
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

81
81
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

286
286
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

486
486
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

73
73
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

228
228
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

409
409
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

240
240
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

149
149
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

345
345
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

381
381
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

160
160
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

430
430
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

103
103
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

341
341
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

377
377
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

525
525
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

172
172
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

981
981
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

224
224

Meer sportnieuws