Vanheusden stuurt stevige waarschuwing naar Anderlecht

463 stemmen
Vanheusden stuurt stevige waarschuwing naar Anderlecht

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend opnieuw op gang na een interlandbreak. Dé affiche om naar uit te kijken is Standard-RSC Anderlecht. Zinho Vanheusden blikte vooruit voor de verzamelde pers.

Standard is na een moeizame start stilaan op weg naar boven in de JPL. Voor de break zette het thuis nog Club Brugge opzij met 2-1, wat meteen als een waarschuwing geldt voor Paars-Wit. Anderlecht kent dan weer een goede start met 21 op 30 en wil voortborduren op die goede resultaten. Maar het zal tegenover een supergemotiveerd Standaard staan, weet ook Zinho Vanheusden

"De Clasico, dat is een match zoals een andere, maar ook weer niet", vertelde Vanheusden op zijn persbabbel vrijdag. "Geen enkele speler moet extra gemotiveerd worden voor dit soort wedstrijden. Iedereen in de kleedkamer weet hoeveel dit betekent voor onze supporters. Dit zijn de wedstrijden die je wilt winnen voor het publiek." RSCA is dus gewaarschuwd.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Rode Duivels

Vanheusden werd in extremis opgeroepen voor de Rode Duivels en lijkt na veel blessureleed opnieuw boven water te komen. "Ik was zelf verrast door mijn selectie. Omdat ik het zelf ook nog een beetje vroeg vond. Ik heb nog altijd maar tien matchen gespeeld en zit nog niet aan honderd procent", geeft hij toe.

Voorlopig telt enkel Standard. De rest volgt wel. "Of ik er nu ook hoop bij te zijn voor de volgende interlands tegen Servië en Azerbeidjan? Dat zien we dan wel. Ik concentreer me enkel en alleen op Standard. Deze zondag Anderlecht en de week nadien AA Gent. Verder dan dat denk ik momenteel niet."

Wat wordt het?

Meest recent

Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

20
20
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

53
53
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

177
177
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

466
466
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

110
110
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

276
276
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

307
307
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

37
37
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

33
33
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

41
41
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

95
95
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

123
123
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

98
98
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

134
134
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

521
521
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

337
337
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

85
85
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

50
50
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

405
405
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

141
141
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

833
833
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

137
137
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

51
51
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

117
117
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

97
97

Meer sportnieuws