Vanheusden stuurt stevige waarschuwing naar Anderlecht

463 stemmen
Vanheusden stuurt stevige waarschuwing naar Anderlecht

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend opnieuw op gang na een interlandbreak. Dé affiche om naar uit te kijken is Standard-RSC Anderlecht. Zinho Vanheusden blikte vooruit voor de verzamelde pers.

Standard is na een moeizame start stilaan op weg naar boven in de JPL. Voor de break zette het thuis nog Club Brugge opzij met 2-1, wat meteen als een waarschuwing geldt voor Paars-Wit. Anderlecht kent dan weer een goede start met 21 op 30 en wil voortborduren op die goede resultaten. Maar het zal tegenover een supergemotiveerd Standaard staan, weet ook Zinho Vanheusden

"De Clasico, dat is een match zoals een andere, maar ook weer niet", vertelde Vanheusden op zijn persbabbel vrijdag. "Geen enkele speler moet extra gemotiveerd worden voor dit soort wedstrijden. Iedereen in de kleedkamer weet hoeveel dit betekent voor onze supporters. Dit zijn de wedstrijden die je wilt winnen voor het publiek." RSCA is dus gewaarschuwd.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Rode Duivels

Vanheusden werd in extremis opgeroepen voor de Rode Duivels en lijkt na veel blessureleed opnieuw boven water te komen. "Ik was zelf verrast door mijn selectie. Omdat ik het zelf ook nog een beetje vroeg vond. Ik heb nog altijd maar tien matchen gespeeld en zit nog niet aan honderd procent", geeft hij toe.

Voorlopig telt enkel Standard. De rest volgt wel. "Of ik er nu ook hoop bij te zijn voor de volgende interlands tegen Servië en Azerbeidjan? Dat zien we dan wel. Ik concentreer me enkel en alleen op Standard. Deze zondag Anderlecht en de week nadien AA Gent. Verder dan dat denk ik momenteel niet."

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel
161

Wat wordt het?

Meest recent

Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

2
2
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

52
52
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

65
65
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

46
46
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

179
179
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

198
198
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

49
49
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

41
41
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

126
126
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

128
128
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

48
48
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

364
364
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

269
269
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

344
344
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

107
107
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

412
412
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

259
259
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

498
498
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

143
143
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

783
783

Meer sportnieuws