Vanheusden stuurt stevige waarschuwing naar Anderlecht

door
Vanheusden stuurt stevige waarschuwing naar Anderlecht

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend opnieuw op gang na een interlandbreak. Dé affiche om naar uit te kijken is Standard-RSC Anderlecht. Zinho Vanheusden blikte vooruit voor de verzamelde pers.

Standard is na een moeizame start stilaan op weg naar boven in de JPL. Voor de break zette het thuis nog Club Brugge opzij met 2-1, wat meteen als een waarschuwing geldt voor Paars-Wit. Anderlecht kent dan weer een goede start met 21 op 30 en wil voortborduren op die goede resultaten. Maar het zal tegenover een supergemotiveerd Standaard staan, weet ook Zinho Vanheusden

"De Clasico, dat is een match zoals een andere, maar ook weer niet", vertelde Vanheusden op zijn persbabbel vrijdag. "Geen enkele speler moet extra gemotiveerd worden voor dit soort wedstrijden. Iedereen in de kleedkamer weet hoeveel dit betekent voor onze supporters. Dit zijn de wedstrijden die je wilt winnen voor het publiek." RSCA is dus gewaarschuwd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

Rode Duivels

Vanheusden werd in extremis opgeroepen voor de Rode Duivels en lijkt na veel blessureleed opnieuw boven water te komen. "Ik was zelf verrast door mijn selectie. Omdat ik het zelf ook nog een beetje vroeg vond. Ik heb nog altijd maar tien matchen gespeeld en zit nog niet aan honderd procent", geeft hij toe.

Voorlopig telt enkel Standard. De rest volgt wel. "Of ik er nu ook hoop bij te zijn voor de volgende interlands tegen Servië en Azerbeidjan? Dat zien we dan wel. Ik concentreer me enkel en alleen op Standard. Deze zondag Anderlecht en de week nadien AA Gent. Verder dan dat denk ik momenteel niet."

Wat wordt het?

Meest recent

Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

70
70
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

205
205
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

108
108
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

201
201
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

71
71
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

92
92
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

243
243
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

243
243
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

88
88
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

562
562
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

222
222
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

100
100
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

202
202
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

219
219
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

364
364
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

598
598
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

265
265
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

516
516
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

104
104
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

391
391
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

276
276
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

253
253
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

97
97
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

143
143

Meer sportnieuws