Vanheusden stuurt stevige waarschuwing naar Anderlecht

463 stemmen
Vanheusden stuurt stevige waarschuwing naar Anderlecht

De Jupiler Pro League trekt zich dit weekend opnieuw op gang na een interlandbreak. Dé affiche om naar uit te kijken is Standard-RSC Anderlecht. Zinho Vanheusden blikte vooruit voor de verzamelde pers.

Standard is na een moeizame start stilaan op weg naar boven in de JPL. Voor de break zette het thuis nog Club Brugge opzij met 2-1, wat meteen als een waarschuwing geldt voor Paars-Wit. Anderlecht kent dan weer een goede start met 21 op 30 en wil voortborduren op die goede resultaten. Maar het zal tegenover een supergemotiveerd Standaard staan, weet ook Zinho Vanheusden

"De Clasico, dat is een match zoals een andere, maar ook weer niet", vertelde Vanheusden op zijn persbabbel vrijdag. "Geen enkele speler moet extra gemotiveerd worden voor dit soort wedstrijden. Iedereen in de kleedkamer weet hoeveel dit betekent voor onze supporters. Dit zijn de wedstrijden die je wilt winnen voor het publiek." RSCA is dus gewaarschuwd.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Rode Duivels

Vanheusden werd in extremis opgeroepen voor de Rode Duivels en lijkt na veel blessureleed opnieuw boven water te komen. "Ik was zelf verrast door mijn selectie. Omdat ik het zelf ook nog een beetje vroeg vond. Ik heb nog altijd maar tien matchen gespeeld en zit nog niet aan honderd procent", geeft hij toe.

Voorlopig telt enkel Standard. De rest volgt wel. "Of ik er nu ook hoop bij te zijn voor de volgende interlands tegen Servië en Azerbeidjan? Dat zien we dan wel. Ik concentreer me enkel en alleen op Standard. Deze zondag Anderlecht en de week nadien AA Gent. Verder dan dat denk ik momenteel niet."

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'
797

Wat wordt het?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

93
93
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

228
228
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

902
902
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

103
103
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

152
152
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

72
72
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

69
69
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

162
162
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

200
200
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

158
158
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

294
294
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

386
386
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

202
202
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

860
860
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws