'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

door
'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

KV Mechelen zette voor de interlandbreak weer een zwakke reeks neer met een schamele één op twaalf, waardoor het weer uit de subtop weggezakt is. Het zal bovendien niet makkelijk worden voor Malinwa om zich snel te herpakken, want zondag moeten ze naar Genk en daarna wachten nog lastige matchen tegen Cercle Brugge en Standard.

Het worden dus nog lastige weken voor Steven Defour. De trainer zal moeten hopen dat zijn spelers hun beste niveau halen, maar hij zit ook met kopzorgen. Op zijn persconferentie donderdag moest hij immers slecht nieuws uit de ziekenboeg melden.

LEES OOK: Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Bolingoli maanden out

Zo zal KVM het zondag in Genk moeten zien te redden zonder Mory Konaté, noteerde Gazet van Antwerpen. De Guineeër is een zeer belangrijke pion voor het evenwicht op het middenveld, maar liep een spierscheur op en zal dus niet speelklaar raken. Defour hoopt hem tegen Cercle te kunnen recupereren.

Maar nog veel slechter nieuws moest Defour melden over Boli Bolingoli. De linksachter maakte in de laatste match voor de interlandbreak op Anderlecht zijn wederoptreden na meer dan twee maanden blessureleed - hij was uitgevallen op de openingsspeeldag op Club Brugge.

Geen alternatieven meer over

Maar die rentree zat er na amper een kwartier alweer op, want hij moest met een nieuwe blessure van het veld. Defour meldde dat Bolingoli intussen een operatie aan de hamstrings ondergaan heeft. Daardoor zal hij maandenlang aan de kant moeten blijven.

Defour zal dus moeten bidden dat flankverdedigers Walsh en Foulon fit blijven, want alternatieven houdt hij op die posities niet meer over. Ook Belghali is immers nog maanden out met een zware knieblessure, waardoor Defour al moet teruggrijpen naar centrale verdediger Raemaekers of middenvelder Van Hecke als back, of in de jeugd moet gaan vissen.

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

20
20
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

133
133
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

85
85
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

197
197
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

188
188
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

59
59
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

126
126
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

290
290
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

250
250
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

219
219
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

44
44
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

149
149
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

362
362
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

217
217
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

397
397
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

196
196
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

336
336
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

188
188
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

522
522
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

248
248
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

445
445
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

847
847
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

108
108
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

77
77

Meer sportnieuws