'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

328 stemmen
'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

KV Mechelen zette voor de interlandbreak weer een zwakke reeks neer met een schamele één op twaalf, waardoor het weer uit de subtop weggezakt is. Het zal bovendien niet makkelijk worden voor Malinwa om zich snel te herpakken, want zondag moeten ze naar Genk en daarna wachten nog lastige matchen tegen Cercle Brugge en Standard.

Het worden dus nog lastige weken voor Steven Defour. De trainer zal moeten hopen dat zijn spelers hun beste niveau halen, maar hij zit ook met kopzorgen. Op zijn persconferentie donderdag moest hij immers slecht nieuws uit de ziekenboeg melden.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

Bolingoli maanden out

Zo zal KVM het zondag in Genk moeten zien te redden zonder Mory Konaté, noteerde Gazet van Antwerpen. De Guineeër is een zeer belangrijke pion voor het evenwicht op het middenveld, maar liep een spierscheur op en zal dus niet speelklaar raken. Defour hoopt hem tegen Cercle te kunnen recupereren.

Maar nog veel slechter nieuws moest Defour melden over Boli Bolingoli. De linksachter maakte in de laatste match voor de interlandbreak op Anderlecht zijn wederoptreden na meer dan twee maanden blessureleed - hij was uitgevallen op de openingsspeeldag op Club Brugge.

Geen alternatieven meer over

Maar die rentree zat er na amper een kwartier alweer op, want hij moest met een nieuwe blessure van het veld. Defour meldde dat Bolingoli intussen een operatie aan de hamstrings ondergaan heeft. Daardoor zal hij maandenlang aan de kant moeten blijven.

Defour zal dus moeten bidden dat flankverdedigers Walsh en Foulon fit blijven, want alternatieven houdt hij op die posities niet meer over. Ook Belghali is immers nog maanden out met een zware knieblessure, waardoor Defour al moet teruggrijpen naar centrale verdediger Raemaekers of middenvelder Van Hecke als back, of in de jeugd moet gaan vissen.

🚀

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

16
16
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

101
101
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

34
34
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

202
202
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

311
311
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

32
32
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

176
176
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

207
207
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

506
506
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws