'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

door
'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

KV Mechelen zette voor de interlandbreak weer een zwakke reeks neer met een schamele één op twaalf, waardoor het weer uit de subtop weggezakt is. Het zal bovendien niet makkelijk worden voor Malinwa om zich snel te herpakken, want zondag moeten ze naar Genk en daarna wachten nog lastige matchen tegen Cercle Brugge en Standard.

Het worden dus nog lastige weken voor Steven Defour. De trainer zal moeten hopen dat zijn spelers hun beste niveau halen, maar hij zit ook met kopzorgen. Op zijn persconferentie donderdag moest hij immers slecht nieuws uit de ziekenboeg melden.

LEES OOK: Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

Bolingoli maanden out

Zo zal KVM het zondag in Genk moeten zien te redden zonder Mory Konaté, noteerde Gazet van Antwerpen. De Guineeër is een zeer belangrijke pion voor het evenwicht op het middenveld, maar liep een spierscheur op en zal dus niet speelklaar raken. Defour hoopt hem tegen Cercle te kunnen recupereren.

Maar nog veel slechter nieuws moest Defour melden over Boli Bolingoli. De linksachter maakte in de laatste match voor de interlandbreak op Anderlecht zijn wederoptreden na meer dan twee maanden blessureleed - hij was uitgevallen op de openingsspeeldag op Club Brugge.

Geen alternatieven meer over

Maar die rentree zat er na amper een kwartier alweer op, want hij moest met een nieuwe blessure van het veld. Defour meldde dat Bolingoli intussen een operatie aan de hamstrings ondergaan heeft. Daardoor zal hij maandenlang aan de kant moeten blijven.

Defour zal dus moeten bidden dat flankverdedigers Walsh en Foulon fit blijven, want alternatieven houdt hij op die posities niet meer over. Ook Belghali is immers nog maanden out met een zware knieblessure, waardoor Defour al moet teruggrijpen naar centrale verdediger Raemaekers of middenvelder Van Hecke als back, of in de jeugd moet gaan vissen.

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

0
0
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

28
28
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

13
13
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

99
99
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

69
69
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

67
67
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

130
130
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

234
234
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

404
404
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

67
67
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

295
295
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

448
448
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

156
156
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

133
133
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

645
645
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

85
85
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

426
426
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

231
231
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

361
361
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

545
545
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

304
304
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

264
264
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

336
336

Meer sportnieuws