'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

door
'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

KV Mechelen zette voor de interlandbreak weer een zwakke reeks neer met een schamele één op twaalf, waardoor het weer uit de subtop weggezakt is. Het zal bovendien niet makkelijk worden voor Malinwa om zich snel te herpakken, want zondag moeten ze naar Genk en daarna wachten nog lastige matchen tegen Cercle Brugge en Standard.

Het worden dus nog lastige weken voor Steven Defour. De trainer zal moeten hopen dat zijn spelers hun beste niveau halen, maar hij zit ook met kopzorgen. Op zijn persconferentie donderdag moest hij immers slecht nieuws uit de ziekenboeg melden.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Bolingoli maanden out

Zo zal KVM het zondag in Genk moeten zien te redden zonder Mory Konaté, noteerde Gazet van Antwerpen. De Guineeër is een zeer belangrijke pion voor het evenwicht op het middenveld, maar liep een spierscheur op en zal dus niet speelklaar raken. Defour hoopt hem tegen Cercle te kunnen recupereren.

Maar nog veel slechter nieuws moest Defour melden over Boli Bolingoli. De linksachter maakte in de laatste match voor de interlandbreak op Anderlecht zijn wederoptreden na meer dan twee maanden blessureleed - hij was uitgevallen op de openingsspeeldag op Club Brugge.

Geen alternatieven meer over

Maar die rentree zat er na amper een kwartier alweer op, want hij moest met een nieuwe blessure van het veld. Defour meldde dat Bolingoli intussen een operatie aan de hamstrings ondergaan heeft. Daardoor zal hij maandenlang aan de kant moeten blijven.

Defour zal dus moeten bidden dat flankverdedigers Walsh en Foulon fit blijven, want alternatieven houdt hij op die posities niet meer over. Ook Belghali is immers nog maanden out met een zware knieblessure, waardoor Defour al moet teruggrijpen naar centrale verdediger Raemaekers of middenvelder Van Hecke als back, of in de jeugd moet gaan vissen.

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

3
3
Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

26
26
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

24
24
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

29
29
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

33
33
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

61
61
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

55
55
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

142
142
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

52
52
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

320
320
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

219
219
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

604
604
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

137
137
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

351
351
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

67
67
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

392
392
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

544
544
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

685
685
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

148
148
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

269
269
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

27
27
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

411
411

Meer sportnieuws