'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

328 stemmen
'Opdoffer KV Mechelen: speler maandenlang out'

KV Mechelen zette voor de interlandbreak weer een zwakke reeks neer met een schamele één op twaalf, waardoor het weer uit de subtop weggezakt is. Het zal bovendien niet makkelijk worden voor Malinwa om zich snel te herpakken, want zondag moeten ze naar Genk en daarna wachten nog lastige matchen tegen Cercle Brugge en Standard.

Het worden dus nog lastige weken voor Steven Defour. De trainer zal moeten hopen dat zijn spelers hun beste niveau halen, maar hij zit ook met kopzorgen. Op zijn persconferentie donderdag moest hij immers slecht nieuws uit de ziekenboeg melden.

LEES OOK: Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Bolingoli maanden out

Zo zal KVM het zondag in Genk moeten zien te redden zonder Mory Konaté, noteerde Gazet van Antwerpen. De Guineeër is een zeer belangrijke pion voor het evenwicht op het middenveld, maar liep een spierscheur op en zal dus niet speelklaar raken. Defour hoopt hem tegen Cercle te kunnen recupereren.

Maar nog veel slechter nieuws moest Defour melden over Boli Bolingoli. De linksachter maakte in de laatste match voor de interlandbreak op Anderlecht zijn wederoptreden na meer dan twee maanden blessureleed - hij was uitgevallen op de openingsspeeldag op Club Brugge.

Geen alternatieven meer over

Maar die rentree zat er na amper een kwartier alweer op, want hij moest met een nieuwe blessure van het veld. Defour meldde dat Bolingoli intussen een operatie aan de hamstrings ondergaan heeft. Daardoor zal hij maandenlang aan de kant moeten blijven.

Defour zal dus moeten bidden dat flankverdedigers Walsh en Foulon fit blijven, want alternatieven houdt hij op die posities niet meer over. Ook Belghali is immers nog maanden out met een zware knieblessure, waardoor Defour al moet teruggrijpen naar centrale verdediger Raemaekers of middenvelder Van Hecke als back, of in de jeugd moet gaan vissen.

Een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

82
82
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

312
312
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

25
25
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

165
165
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

159
159
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

229
229
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

134
134
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

113
113
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

178
178
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

128
128
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

52
52
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

512
512
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

90
90
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

45
45
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

248
248
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

203
203
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

443
443
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

372
372
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

101
101
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

67
67
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

202
202
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

186
186
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

69
69
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

472
472

Meer sportnieuws