TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vreest vertrek Debast, City bepaalt opvolger De Bruyne'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vreest vertrek Debast, City bepaalt opvolger De Bruyne'

De zomermercato is al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht moeten ze plots vrezen voor een vertrek van Zeno Debast in januari. Eintracht Frankfurt heeft namelijk zijn zinnen gezet op een wintertransfer. Het heeft zelfs al een bod van 7 miljoen euro plus bonussen neergelegd en zou van plan zijn de komende maanden door te drukken. Een overgang is echter lang niet zeker, want Anderlecht vraagt veel meer en Debast zou zelf ook nog twijfelen.

Toch houden ze in het Lotto Park wel rekening met een vertrek van hun goudhaantje. In dat geval zou CEO Sports Jesper Fredberg al een lijstje met mogelijke vervangers klaar hebben. Daarop zou ook de naam van Mihajlo Ilic staan. De 20-jarige Serviër van Partizan werd de voorbije dagen al aan Anderlecht gelinkt.

Bij OH Leuven zijn ze nog op zoek naar een nieuwe trainer, maar die zal er nog niet meteen komen. Voor zondag lijken we geen witte rook te moeten verwachten aan Den Dreef. Wel bestudeert OHL verschillende kandidaten, waarbij nu ook de naam van Besnik Hasi valt. De ex-trainer van Anderlecht zou zo na zeven jaar afwezigheid zijn comeback in het Belgische voetbal kunnen maken.

Buitenland

Bij Manchester City beginnen ze stilaan al na te denken over een toekomstige opvolger voor Kevin De Bruyne. Eén van de pistes die ze daarvoor volgen, is die van Jamal Musiala. Het 20-jarige toptalent van Bayern München zal echter peperduur worden, want voor minder dan 120 miljoen euro zou er geen sprake kunnen zijn van een transfer.

Victor Boniface verruilde afgelopen zomer Union voor Bayer Leverkusen en maakt daar meteen grote indruk. In die mate zelfs dat de Nigeriaanse spits nu al met de regelmaat van de klok gelinkt wordt aan een nieuwe toptransfer. Ook Newcastle City zou nu serieus overwegen om Boniface naar de Premier League te halen.

Is Debast al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

4
4
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

26
26
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

92
92
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

44
44
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

94
94
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

82
82
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

69
69
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

120
120
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

55
55
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

15
15
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

42
42
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

18
18
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

155
155
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

138
138
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

88
88
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

153
153
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

287
287
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

265
265
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

65
65
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

123
123
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

227
227
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

140
140
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

199
199
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

196
196
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

436
436

Meer sportnieuws