Clement wijst naar Club om te tonen waarom hij bij Rangers zal slagen

82 stemmen
Clement wijst naar Club om te tonen waarom hij bij Rangers zal slagen

Na de interlandbreak wordt het clubvoetbal dit weekend weer op gang getrapt met meteen een aantal interessante affiches in binnen- en buitenland. Het is bijvoorbeeld uitkijken naar de vuurdoop van Philippe Clement, die zaterdag een eerste keer op de bank zit als trainer van Rangers.

Clement tekende eerder op de week een contract tot 2027 bij de Schotse topclub, waar hij de komende maanden de hoge verwachtingen zal moeten proberen in te lossen. Bij Rangers verwachten ze immers resultaten in eigen land én in Europa, nadat ze in 2022 nog de finale van de Europa League haalden.

LEES OOK: 'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Met Rangers stunten zoals bij Club Brugge

Evident wordt dat niet, want uiteindelijk zijn de middelen in Schotland toch vrij beperkt in vergelijking met de internationale top. Maar Clement denkt toch dat hij met Rangers kan stunten en daarvoor wijst hij naar zijn exploten met Club Brugge in de Champions League.

"We gingen in Madrid met hoge pressing spelen, dat verraste hen. We haalden er een goed resultaat, dat zelfs nog beter had kunnen zijn als we geen rode kaart gepakt hadden", verwijst hij in The National naar het 2-2-gelijkspel in het Bernabeu in 2019. Club kwam toen 0-2 voor dankzij twee goals van Dennis, maar gaf die bonus nog uit handen nadat Vormer in het slot een tweede geel gepakt had.

Ambitie nodig

"We hebben ook punten gepakt tegen PSG, we zijn gaan winnen in Leipzig. We pakten punten tegen Lazio. Dat waren allemaal clubs met een groter budget. Maar daarvoor heb je een ambitieuze staf en ambitieuze spelers nodig. Dat willen we nu bij Rangers creëren, zodat we de fans dat soort momenten kunnen geven", besluit Clement.

Eerst zal Clement zich echter moeten bewijzen in de Schotse Premiership en in de Europa League. Hij debuteert zaterdag met een thuiswedstrijd tegen Hibernian in de competitie, terwijl donderdag zijn eerste Europese opdracht wacht met een uitwedstrijd tegen Sparta Praag.

Zal Clement slagen bij Rangers?

Meest recent

Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

6
6
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

12
12
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

87
87
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

21
21
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

265
265
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

339
339
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

106
106
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

71
71
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

339
339
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

335
335
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

359
359
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

125
125
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

149
149
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

638
638
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

78
78
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

142
142
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

271
271
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

307
307
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

294
294
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

63
63
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

308
308
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

122
122
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

300
300
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

499
499

Meer sportnieuws