Jeugdproduct RSCA vreest voor toekomst: "Had ik geen zin in"

320
Jeugdproduct RSCA vreest voor toekomst:

RSC Anderlecht kan dit jaar beroep doen op een bijzonder uitgebreide kern. De Brusselse topploeg versterkte zich met heel wat grote namen, maar heeft ook heel wat talenten uit de jeugd waarop het beroep kan doen. Eén van hen is Antoine Collasin. 

De 22-jarige aanvaller werd vorig seizoen uitgeleend aan het Nederlandse Heerenveen, maar keerde deze zomer terug naar het Lotto Park. De Belgische spits maakte zijn debuut onder Vincent Kompany, maar komt nu aan de bak bij de RSCA Futures. 

"Ik probeerde rustig te blijven en de juiste houding te behouden. Ik dacht dat mijn situatie op een gegeven moment zou veranderen. De coach van de U23 (Marink Reedijk, red.) heeft me veel geholpen", klinkt het bij La Meuse. 

LEES OOK: Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

GEMISTE START

Colassin speelt momenteel mee met de belofteploeg van Anderlecht, al hoopt hij nog steeds op kansen bij de A-ploeg. "Mijn mentaliteit was om de U23 te helpen. Het was ook niet echt iets waar ik zin in had om op het allerlaatste moment te vertrekken, terwijl de competities elders al goed op gang waren gekomen."

Het is echter nog maar de vraag of Brian Riemer interesse heeft in Colassin. Een gesprek tussen beide kwam er nog niet, maar bij de Futures wist hij wel al twee keer te scoren in twee wedstrijden. "Ik weet niet of de deuren definitief gesloten zijn bij het A-team, het doel is om te presteren met de U23."

Moet Colassin nog een kans krijgen bij de A-ploeg van RSCA?

Meest recent

Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

5
5
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

266
266
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

29
29
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

17
17
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

375
375
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

180
180
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

898
898
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

143
143
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

21
21
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

195
195
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

82
82
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

285
285
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

220
220
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

278
278
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

59
59
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

133
133
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

444
444
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

131
131
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

50
50
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

274
274
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

543
543
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

117
117

Meer sportnieuws