Jeugdproduct RSCA vreest voor toekomst: "Had ik geen zin in"

door
Jeugdproduct RSCA vreest voor toekomst:

RSC Anderlecht kan dit jaar beroep doen op een bijzonder uitgebreide kern. De Brusselse topploeg versterkte zich met heel wat grote namen, maar heeft ook heel wat talenten uit de jeugd waarop het beroep kan doen. Eén van hen is Antoine Collasin. 

De 22-jarige aanvaller werd vorig seizoen uitgeleend aan het Nederlandse Heerenveen, maar keerde deze zomer terug naar het Lotto Park. De Belgische spits maakte zijn debuut onder Vincent Kompany, maar komt nu aan de bak bij de RSCA Futures. 

"Ik probeerde rustig te blijven en de juiste houding te behouden. Ik dacht dat mijn situatie op een gegeven moment zou veranderen. De coach van de U23 (Marink Reedijk, red.) heeft me veel geholpen", klinkt het bij La Meuse. 

LEES OOK: ‘Renard schrikt: jackpot Simic nóg groter dan gedacht'

GEMISTE START

Colassin speelt momenteel mee met de belofteploeg van Anderlecht, al hoopt hij nog steeds op kansen bij de A-ploeg. "Mijn mentaliteit was om de U23 te helpen. Het was ook niet echt iets waar ik zin in had om op het allerlaatste moment te vertrekken, terwijl de competities elders al goed op gang waren gekomen."

Het is echter nog maar de vraag of Brian Riemer interesse heeft in Colassin. Een gesprek tussen beide kwam er nog niet, maar bij de Futures wist hij wel al twee keer te scoren in twee wedstrijden. "Ik weet niet of de deuren definitief gesloten zijn bij het A-team, het doel is om te presteren met de U23."

Moet Colassin nog een kans krijgen bij de A-ploeg van RSCA?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

91
91
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

103
103
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

53
53
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

247
247
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

272
272
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

31
31
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

78
78
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

180
180
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

126
126
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

481
481
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

476
476
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

560
560
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

555
555
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

324
324
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

461
461
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1227
1227
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1377
1377
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

398
398
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

411
411
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

393
393
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

666
666
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

832
832
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

326
326

Meer sportnieuws