'Anderlecht mist smaakmaker in topper tegen Standard'

771 stemmen
'Anderlecht mist smaakmaker in topper tegen Standard'

RSC Anderlecht werkt zondag in Luik zijn volgende topmatch af. De Brusselaars hopen op het veld van Standard verder te gaan op hun elan na de knappe 21 op 30. Trainer Brian Riemer zal daarbij wel niet kunnen rekenen op een van zijn sterkhouders.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Delaney wellicht nog niet fit

Thomas Delaney viel tijdens de match Anderlecht-Club Brugge op 24 september uit met een sleutelbeenbreuk. Er werd gewag gemaakt van een afwezigheid van ongeveer zes weken. Tot Riemer voor de match tegen KV Mechelen plots aankondigde dat de Deense middenvelder mogelijk al fit zou geraken na de interlandbreak.

La Dernière Heure weet dat Delaney echter niet zal kunnen aantreden tegen Standard. De voormalige speler van Sevilla en Borussia Dortmund zal nog even in de wachtkamer moeten zitten. Delaney zijn situatie zal dus wellicht week per week bekeken worden.

Blijft Stroeykens staan?

Riemer zal dus voor een andere oplossing moeten gaan. Tegen KV Mechelen kwam Mario Stroeykens in de ploeg en hij deed het zeer goed. De jonge aanvallende middenvelder is een speler die zich ook fysiek wel kan laten gelden, wat in duels met Standard altijd goed is meegenomen.

Alexis Flips moet niet hopen. Hij kreeg in de oefenpot tegen Beerschot een kans centraal op het middenveld, maar de Fransman acteerde zwak. Amadou Diawara is ook een mogelijkheid, maar de ervaren middenvelder is tot op heden aan een zwak seizoen bezig. Zo viel hij matig in tegen Club Brugge en was hij mee verantwoordelijk voor de late gelijkmaker op het veld van KRC Genk. Dat zal Riemer ook in het achterhoofd houden.

Moet Riemer Stroeykens laten staan?

Meest recent

Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

105
105
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

71
71
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

11
11
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

41
41
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

105
105
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

38
38
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

55
55
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

46
46
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

60
60
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

112
112
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

341
341
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

88
88
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

199
199
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

85
85
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

503
503
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

429
429
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

135
135
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

428
428
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

292
292
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

553
553
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

212
212

Meer sportnieuws