'Anderlecht mist smaakmaker in topper tegen Standard'

door
'Anderlecht mist smaakmaker in topper tegen Standard'

RSC Anderlecht werkt zondag in Luik zijn volgende topmatch af. De Brusselaars hopen op het veld van Standard verder te gaan op hun elan na de knappe 21 op 30. Trainer Brian Riemer zal daarbij wel niet kunnen rekenen op een van zijn sterkhouders.

LEES OOK: 'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Delaney wellicht nog niet fit

Thomas Delaney viel tijdens de match Anderlecht-Club Brugge op 24 september uit met een sleutelbeenbreuk. Er werd gewag gemaakt van een afwezigheid van ongeveer zes weken. Tot Riemer voor de match tegen KV Mechelen plots aankondigde dat de Deense middenvelder mogelijk al fit zou geraken na de interlandbreak.

La Dernière Heure weet dat Delaney echter niet zal kunnen aantreden tegen Standard. De voormalige speler van Sevilla en Borussia Dortmund zal nog even in de wachtkamer moeten zitten. Delaney zijn situatie zal dus wellicht week per week bekeken worden.

Blijft Stroeykens staan?

Riemer zal dus voor een andere oplossing moeten gaan. Tegen KV Mechelen kwam Mario Stroeykens in de ploeg en hij deed het zeer goed. De jonge aanvallende middenvelder is een speler die zich ook fysiek wel kan laten gelden, wat in duels met Standard altijd goed is meegenomen.

Alexis Flips moet niet hopen. Hij kreeg in de oefenpot tegen Beerschot een kans centraal op het middenveld, maar de Fransman acteerde zwak. Amadou Diawara is ook een mogelijkheid, maar de ervaren middenvelder is tot op heden aan een zwak seizoen bezig. Zo viel hij matig in tegen Club Brugge en was hij mee verantwoordelijk voor de late gelijkmaker op het veld van KRC Genk. Dat zal Riemer ook in het achterhoofd houden.

Moet Riemer Stroeykens laten staan?

Meest recent

'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

11
11
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

12
12
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

45
45
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

36
36
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

39
39
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

20
20
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

131
131
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

70
70
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

154
154
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

122
122
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

122
122
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

234
234
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

301
301
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

122
122
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

403
403
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

301
301
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

44
44
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

156
156
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

260
260
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

457
457
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

292
292
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

282
282

Meer sportnieuws