'Anderlecht mist smaakmaker in topper tegen Standard'

door
'Anderlecht mist smaakmaker in topper tegen Standard'

RSC Anderlecht werkt zondag in Luik zijn volgende topmatch af. De Brusselaars hopen op het veld van Standard verder te gaan op hun elan na de knappe 21 op 30. Trainer Brian Riemer zal daarbij wel niet kunnen rekenen op een van zijn sterkhouders.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

Delaney wellicht nog niet fit

Thomas Delaney viel tijdens de match Anderlecht-Club Brugge op 24 september uit met een sleutelbeenbreuk. Er werd gewag gemaakt van een afwezigheid van ongeveer zes weken. Tot Riemer voor de match tegen KV Mechelen plots aankondigde dat de Deense middenvelder mogelijk al fit zou geraken na de interlandbreak.

La Dernière Heure weet dat Delaney echter niet zal kunnen aantreden tegen Standard. De voormalige speler van Sevilla en Borussia Dortmund zal nog even in de wachtkamer moeten zitten. Delaney zijn situatie zal dus wellicht week per week bekeken worden.

Blijft Stroeykens staan?

Riemer zal dus voor een andere oplossing moeten gaan. Tegen KV Mechelen kwam Mario Stroeykens in de ploeg en hij deed het zeer goed. De jonge aanvallende middenvelder is een speler die zich ook fysiek wel kan laten gelden, wat in duels met Standard altijd goed is meegenomen.

Alexis Flips moet niet hopen. Hij kreeg in de oefenpot tegen Beerschot een kans centraal op het middenveld, maar de Fransman acteerde zwak. Amadou Diawara is ook een mogelijkheid, maar de ervaren middenvelder is tot op heden aan een zwak seizoen bezig. Zo viel hij matig in tegen Club Brugge en was hij mee verantwoordelijk voor de late gelijkmaker op het veld van KRC Genk. Dat zal Riemer ook in het achterhoofd houden.

Moet Riemer Stroeykens laten staan?

Meest recent

Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

20
20
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

45
45
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

34
34
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

124
124
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

87
87
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

53
53
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

141
141
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

114
114
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

211
211
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

218
218
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

788
788
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

206
206
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

784
784
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

175
175
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

286
286
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

780
780
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

284
284

Meer sportnieuws