Straffe transferonthulling Tissoudali: "Hij wou me wegkapen"

door
Straffe transferonthulling Tissoudali:

Bij AA Gent hopen ze dat ze snel weer de beste Tarik Tissoudali zullen terugzien. De Marokkaanse aanvaller was de voorbije maanden immers nog wat op zoek naar de goede vorm, nadat een zware knieblessure hem het grootste deel van vorig seizoen aan de kant hield én hem ook een WK-selectie kostte.

Dat tijdens zijn afwezigheid Hugo Cuypers en Gift Orban helemaal ontbolsterden in de Ghelamco Arena, maakte de terugkeer van Tissoudali er niet makkelijker op. De 30-jarige pendelt immers tussen bank en basis, al lijkt hij stilaan aan de beterhand. Zo liet hij zich vlak voor de interlandbreak nog zien met twee goals tegen Maccabi Tel Aviv.

LEES OOK: AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

Geen twijfels over toekomst

Het helpt ook dat alle twijfels rond zijn toekomst intussen weg zijn. Die waren er vorig seizoen nog wel door zijn contractsituatie, maar in december vorig jaar zette Tissoudali uiteindelijk zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst tot 2026. Hij gaf meteen ook aan dat hij echt wel van plan is om tot dan bij Gent te blijven, aan een transfer denkt hij niet langer.

Er waren de voorbije jaren nochtans een paar kansen voor Tissoudali om de stap naar het buitenland te zetten. Voor zijn blessure en contractverlenging werd hij bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan Valencia. Maar ook daarvoor was er al interesse. Zelfs nog voor hij bij AA Gent tekende.

Tissoudali kon naar de MLS

In Het Nieuwsblad onthult Tissoudali immers dat hij vlak voor zijn transfer naar Gent in februari 2021 nog naar de Amerikaanse MLS had kunnen trekken. Daar wou Hernan Losada hem dolgraag naar DC United halen. Dat hoeft niet te verbazen, want Losada en Tissoudali kenden elkaar natuurlijk uitstekend van hun gezamenlijke periode bij Beerschot.

Losada had op dat moment net de stap naar de Verenigde Staten gezet, maar zou het bij DC United slechts iets meer dan een jaar volhouden. De 41-jarige Argentijn is momenteel wel opnieuw als coach aan de slag in de MLS, want hij is tegenwoordig trainer van CF Montréal.

Heeft Tissoudali de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

45
45
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

14
14
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

477
477
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

54
54
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

68
68
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

202
202
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

130
130
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

556
556
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

50
50
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

44
44
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

42
42
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

301
301
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

157
157
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

218
218
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

233
233
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

70
70
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

306
306
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

312
312
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

349
349
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

91
91
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

471
471
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

458
458
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

509
509
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

235
235

Meer sportnieuws