Straffe transferonthulling Tissoudali: "Hij wou me wegkapen"

269 stemmen
Straffe transferonthulling Tissoudali:

Bij AA Gent hopen ze dat ze snel weer de beste Tarik Tissoudali zullen terugzien. De Marokkaanse aanvaller was de voorbije maanden immers nog wat op zoek naar de goede vorm, nadat een zware knieblessure hem het grootste deel van vorig seizoen aan de kant hield én hem ook een WK-selectie kostte.

Dat tijdens zijn afwezigheid Hugo Cuypers en Gift Orban helemaal ontbolsterden in de Ghelamco Arena, maakte de terugkeer van Tissoudali er niet makkelijker op. De 30-jarige pendelt immers tussen bank en basis, al lijkt hij stilaan aan de beterhand. Zo liet hij zich vlak voor de interlandbreak nog zien met twee goals tegen Maccabi Tel Aviv.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

Geen twijfels over toekomst

Het helpt ook dat alle twijfels rond zijn toekomst intussen weg zijn. Die waren er vorig seizoen nog wel door zijn contractsituatie, maar in december vorig jaar zette Tissoudali uiteindelijk zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst tot 2026. Hij gaf meteen ook aan dat hij echt wel van plan is om tot dan bij Gent te blijven, aan een transfer denkt hij niet langer.

Er waren de voorbije jaren nochtans een paar kansen voor Tissoudali om de stap naar het buitenland te zetten. Voor zijn blessure en contractverlenging werd hij bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan Valencia. Maar ook daarvoor was er al interesse. Zelfs nog voor hij bij AA Gent tekende.

Tissoudali kon naar de MLS

In Het Nieuwsblad onthult Tissoudali immers dat hij vlak voor zijn transfer naar Gent in februari 2021 nog naar de Amerikaanse MLS had kunnen trekken. Daar wou Hernan Losada hem dolgraag naar DC United halen. Dat hoeft niet te verbazen, want Losada en Tissoudali kenden elkaar natuurlijk uitstekend van hun gezamenlijke periode bij Beerschot.

Losada had op dat moment net de stap naar de Verenigde Staten gezet, maar zou het bij DC United slechts iets meer dan een jaar volhouden. De 41-jarige Argentijn is momenteel wel opnieuw als coach aan de slag in de MLS, want hij is tegenwoordig trainer van CF Montréal.

🚀

Heeft Tissoudali de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

5
5
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

31
31
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

106
106
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

147
147
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

38
38
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

31
31
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

78
78
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

93
93
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

76
76
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

43
43
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

164
164
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

270
270
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

247
247
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

326
326
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

987
987
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1286
1286
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

432
432
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

197
197
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws