Straffe transferonthulling Tissoudali: "Hij wou me wegkapen"

door
Straffe transferonthulling Tissoudali:

Bij AA Gent hopen ze dat ze snel weer de beste Tarik Tissoudali zullen terugzien. De Marokkaanse aanvaller was de voorbije maanden immers nog wat op zoek naar de goede vorm, nadat een zware knieblessure hem het grootste deel van vorig seizoen aan de kant hield én hem ook een WK-selectie kostte.

Dat tijdens zijn afwezigheid Hugo Cuypers en Gift Orban helemaal ontbolsterden in de Ghelamco Arena, maakte de terugkeer van Tissoudali er niet makkelijker op. De 30-jarige pendelt immers tussen bank en basis, al lijkt hij stilaan aan de beterhand. Zo liet hij zich vlak voor de interlandbreak nog zien met twee goals tegen Maccabi Tel Aviv.

LEES OOK: AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Geen twijfels over toekomst

Het helpt ook dat alle twijfels rond zijn toekomst intussen weg zijn. Die waren er vorig seizoen nog wel door zijn contractsituatie, maar in december vorig jaar zette Tissoudali uiteindelijk zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst tot 2026. Hij gaf meteen ook aan dat hij echt wel van plan is om tot dan bij Gent te blijven, aan een transfer denkt hij niet langer.

Er waren de voorbije jaren nochtans een paar kansen voor Tissoudali om de stap naar het buitenland te zetten. Voor zijn blessure en contractverlenging werd hij bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan Valencia. Maar ook daarvoor was er al interesse. Zelfs nog voor hij bij AA Gent tekende.

Tissoudali kon naar de MLS

In Het Nieuwsblad onthult Tissoudali immers dat hij vlak voor zijn transfer naar Gent in februari 2021 nog naar de Amerikaanse MLS had kunnen trekken. Daar wou Hernan Losada hem dolgraag naar DC United halen. Dat hoeft niet te verbazen, want Losada en Tissoudali kenden elkaar natuurlijk uitstekend van hun gezamenlijke periode bij Beerschot.

Losada had op dat moment net de stap naar de Verenigde Staten gezet, maar zou het bij DC United slechts iets meer dan een jaar volhouden. De 41-jarige Argentijn is momenteel wel opnieuw als coach aan de slag in de MLS, want hij is tegenwoordig trainer van CF Montréal.

Heeft Tissoudali de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

15
15
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

72
72
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

34
34
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

200
200
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

162
162
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

96
96
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

322
322
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

77
77
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

723
723
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

244
244
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

184
184
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

299
299
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

117
117
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

116
116
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

74
74
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

386
386
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

82
82
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

272
272
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

105
105
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

83
83
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

214
214
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws