Straffe transferonthulling Tissoudali: "Hij wou me wegkapen"

269
Straffe transferonthulling Tissoudali:

Bij AA Gent hopen ze dat ze snel weer de beste Tarik Tissoudali zullen terugzien. De Marokkaanse aanvaller was de voorbije maanden immers nog wat op zoek naar de goede vorm, nadat een zware knieblessure hem het grootste deel van vorig seizoen aan de kant hield én hem ook een WK-selectie kostte.

Dat tijdens zijn afwezigheid Hugo Cuypers en Gift Orban helemaal ontbolsterden in de Ghelamco Arena, maakte de terugkeer van Tissoudali er niet makkelijker op. De 30-jarige pendelt immers tussen bank en basis, al lijkt hij stilaan aan de beterhand. Zo liet hij zich vlak voor de interlandbreak nog zien met twee goals tegen Maccabi Tel Aviv.

LEES OOK: Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Geen twijfels over toekomst

Het helpt ook dat alle twijfels rond zijn toekomst intussen weg zijn. Die waren er vorig seizoen nog wel door zijn contractsituatie, maar in december vorig jaar zette Tissoudali uiteindelijk zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst tot 2026. Hij gaf meteen ook aan dat hij echt wel van plan is om tot dan bij Gent te blijven, aan een transfer denkt hij niet langer.

Er waren de voorbije jaren nochtans een paar kansen voor Tissoudali om de stap naar het buitenland te zetten. Voor zijn blessure en contractverlenging werd hij bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan Valencia. Maar ook daarvoor was er al interesse. Zelfs nog voor hij bij AA Gent tekende.

Tissoudali kon naar de MLS

In Het Nieuwsblad onthult Tissoudali immers dat hij vlak voor zijn transfer naar Gent in februari 2021 nog naar de Amerikaanse MLS had kunnen trekken. Daar wou Hernan Losada hem dolgraag naar DC United halen. Dat hoeft niet te verbazen, want Losada en Tissoudali kenden elkaar natuurlijk uitstekend van hun gezamenlijke periode bij Beerschot.

Losada had op dat moment net de stap naar de Verenigde Staten gezet, maar zou het bij DC United slechts iets meer dan een jaar volhouden. De 41-jarige Argentijn is momenteel wel opnieuw als coach aan de slag in de MLS, want hij is tegenwoordig trainer van CF Montréal.

Heeft Tissoudali de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

0
0
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

18
18
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

14
14
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

51
51
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

86
86
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

97
97
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

212
212
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

226
226
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

107
107
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

116
116
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

197
197
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

167
167
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

238
238
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

297
297
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

200
200
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

226
226
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

107
107
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

90
90
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

243
243
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

136
136
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

237
237
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

936
936
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

109
109

Meer sportnieuws