Straffe transferonthulling Tissoudali: "Hij wou me wegkapen"

door
Straffe transferonthulling Tissoudali:

Bij AA Gent hopen ze dat ze snel weer de beste Tarik Tissoudali zullen terugzien. De Marokkaanse aanvaller was de voorbije maanden immers nog wat op zoek naar de goede vorm, nadat een zware knieblessure hem het grootste deel van vorig seizoen aan de kant hield én hem ook een WK-selectie kostte.

Dat tijdens zijn afwezigheid Hugo Cuypers en Gift Orban helemaal ontbolsterden in de Ghelamco Arena, maakte de terugkeer van Tissoudali er niet makkelijker op. De 30-jarige pendelt immers tussen bank en basis, al lijkt hij stilaan aan de beterhand. Zo liet hij zich vlak voor de interlandbreak nog zien met twee goals tegen Maccabi Tel Aviv.

LEES OOK: Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Geen twijfels over toekomst

Het helpt ook dat alle twijfels rond zijn toekomst intussen weg zijn. Die waren er vorig seizoen nog wel door zijn contractsituatie, maar in december vorig jaar zette Tissoudali uiteindelijk zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst tot 2026. Hij gaf meteen ook aan dat hij echt wel van plan is om tot dan bij Gent te blijven, aan een transfer denkt hij niet langer.

Er waren de voorbije jaren nochtans een paar kansen voor Tissoudali om de stap naar het buitenland te zetten. Voor zijn blessure en contractverlenging werd hij bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan Valencia. Maar ook daarvoor was er al interesse. Zelfs nog voor hij bij AA Gent tekende.

Tissoudali kon naar de MLS

In Het Nieuwsblad onthult Tissoudali immers dat hij vlak voor zijn transfer naar Gent in februari 2021 nog naar de Amerikaanse MLS had kunnen trekken. Daar wou Hernan Losada hem dolgraag naar DC United halen. Dat hoeft niet te verbazen, want Losada en Tissoudali kenden elkaar natuurlijk uitstekend van hun gezamenlijke periode bij Beerschot.

Losada had op dat moment net de stap naar de Verenigde Staten gezet, maar zou het bij DC United slechts iets meer dan een jaar volhouden. De 41-jarige Argentijn is momenteel wel opnieuw als coach aan de slag in de MLS, want hij is tegenwoordig trainer van CF Montréal.

Heeft Tissoudali de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

145
145
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

19
19
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

28
28
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

18
18
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

47
47
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

23
23
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

127
127
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

49
49
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

37
37
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1012
1012
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

32
32
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

42
42
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

54
54
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

457
457
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

136
136
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

727
727
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

455
455
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

71
71
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

81
81
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

875
875
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

632
632
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

137
137
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

372
372
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

35
35
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

105
105

Meer sportnieuws