'David versiert in januari absolute toptransfer'

door
'David versiert in januari absolute toptransfer'

Jonathan David gooide tussen 2018 en 2020 nog hoge ogen bij AA Gent, dat hem voor een toenmalig Belgisch recordbedrag van 27 miljoen euro aan Lille wist te verkopen. Daar groeide de inmiddels 23-jarige Canadees ook uit tot één van de beste spitsen in de Ligue 1, waardoor geruchten over een nieuwe toptransfer nooit veraf waren de voorbije jaren.

LEES OOK: ‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

AC Milan wil David binnenhalen

Tot dusver kwam die er echter nog niet, vooral omdat Lille zeer hoge eisen stelde aan geïnteresseerde clubs. Maar de Franse club heeft daarbij zijn hand misschien wel overspeeld. Hun onderhandelingspositie wordt alsmaar zwakker, want David ligt intussen nog maar anderhalf jaar onder contract in Rijsel.

Dat maakt dat Lille zijn prijs stilaan moet doen zakken en daar wil volgens Calciomercato in januari AC Milan van profiteren. De Rossoneri investeerden in de zomer al stevig in hun voorhoede met de komst van spelers als Chukwueze, Pulisic en Okafor. Alleen slaagden ze er niet in om een echte diepe spits te vinden die de concurrentie met Giroud aan kan gaan.

Lille laat prijs zakken

Milan informeerde in de zomer wel al eens naar David, maar werd toen afgeschrikt door de vraagprijs van maar liefst 60 miljoen euro die Lille hanteerde. Maar die zou in de winter dus zakken en dan kan Milan de aanvaller voor zo'n 40 à 45 miljoen binnenhalen. Dat is een prijs die ze al meer zien zitten.

David mag dus dromen van een absolute toptransfer, zeker omdat de twee clubs goede banden hebben. Milan deed in het recente verleden immers al vaker zaken met Lille, waar ze al Mike Maignan (2021) en Rafael Leão (2019) kwamen weghalen. Een derde deal lijkt dus in de maak.

Zou AC Milan een mooie stap zijn voor David?

Meest recent

Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

29
29
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

93
93
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

51
51
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

74
74
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

254
254
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

108
108
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

41
41
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

38
38
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

42
42
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

186
186
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1027
1027
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

234
234
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

129
129
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

130
130
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

39
39
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

229
229
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

124
124
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

353
353
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

240
240
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

421
421
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

248
248
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

409
409
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

245
245
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

409
409
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

46
46

Meer sportnieuws