'David versiert in januari absolute toptransfer'

door
'David versiert in januari absolute toptransfer'

Jonathan David gooide tussen 2018 en 2020 nog hoge ogen bij AA Gent, dat hem voor een toenmalig Belgisch recordbedrag van 27 miljoen euro aan Lille wist te verkopen. Daar groeide de inmiddels 23-jarige Canadees ook uit tot één van de beste spitsen in de Ligue 1, waardoor geruchten over een nieuwe toptransfer nooit veraf waren de voorbije jaren.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

AC Milan wil David binnenhalen

Tot dusver kwam die er echter nog niet, vooral omdat Lille zeer hoge eisen stelde aan geïnteresseerde clubs. Maar de Franse club heeft daarbij zijn hand misschien wel overspeeld. Hun onderhandelingspositie wordt alsmaar zwakker, want David ligt intussen nog maar anderhalf jaar onder contract in Rijsel.

Dat maakt dat Lille zijn prijs stilaan moet doen zakken en daar wil volgens Calciomercato in januari AC Milan van profiteren. De Rossoneri investeerden in de zomer al stevig in hun voorhoede met de komst van spelers als Chukwueze, Pulisic en Okafor. Alleen slaagden ze er niet in om een echte diepe spits te vinden die de concurrentie met Giroud aan kan gaan.

Lille laat prijs zakken

Milan informeerde in de zomer wel al eens naar David, maar werd toen afgeschrikt door de vraagprijs van maar liefst 60 miljoen euro die Lille hanteerde. Maar die zou in de winter dus zakken en dan kan Milan de aanvaller voor zo'n 40 à 45 miljoen binnenhalen. Dat is een prijs die ze al meer zien zitten.

David mag dus dromen van een absolute toptransfer, zeker omdat de twee clubs goede banden hebben. Milan deed in het recente verleden immers al vaker zaken met Lille, waar ze al Mike Maignan (2021) en Rafael Leão (2019) kwamen weghalen. Een derde deal lijkt dus in de maak.

Zou AC Milan een mooie stap zijn voor David?

Meest recent

Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

0
0
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

33
33
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

30
30
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

31
31
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

45
45
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

12
12
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

126
126
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

151
151
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

224
224
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

83
83
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

64
64
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

403
403
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

245
245
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

319
319
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

523
523
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

294
294
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

52
52
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

92
92
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

100
100
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

198
198
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

64
64
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

256
256
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

414
414
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

350
350
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

170
170

Meer sportnieuws