Frankrijk maakt indruk met ruime zege tegen Schotland

113
Frankrijk maakt indruk met ruime zege tegen Schotland

Frankrijk wist zich deze week al te verzekeren van zijn ticket voor het EK met een nieuwe zege tegen Oranje. Les Bleus konden dinsdagavond dan ook zeer ontspannen het veld op voor hun oefeninterland tegen Schotland, dat ook zijn ticket voor komende zomer al beet heeft.

De Schotten maakten de voorbije maanden indruk in de kwalificaties met onder meer een zege tegen Spanje, maar in Frankrijk wisten ze niet te stunten. Al probeerden ze daar vroeg in de wedstrijd toch even aanspraak op te maken. Na elf minuten kwamen ze immers verrassend op voorsprong.

Frankrijk geeft cadeau weg

Camavinga speelde dramatisch achteruit en zette zo Gilmour voor doel. De middenvelder van Brighton pakte het geschenk dankbaar uit. Maar lang konden de Schotten niet van hun voorsprong genieten. Amper vijf minuten later werd Pavard te vrij gelaten om de gelijkmaker binnen te koppen.

Daarna nam Frankrijk het initiatief helemaal over. Halfweg de tweede helft volgde al de 2-1. Mbappé liet Hendry (ex-Club Brugge) ter plekke en schilderde de bal op het hoofd van Pavard, die zijn tweede van de avond binnenkopte. De verdediger kwam nog voor rust zelfs dicht bij een hattrick.

Ook Mbappé en Coman scoren

Een derde goal voor Pavard kwam er echter niet, wel een strafschop. In dezelfde fase werd Giroud immers te nadrukkelijk vastgehouden door Cooper en dus legde de VAR de bal op de stip. Mbappé legde de match helemaal in een beslissende plooi.

De tweede helft werd dan ook vooral getekend door de vele wissels, al deden Les Bleus er toch nog een doelpuntje bij. Invaller Coman stond nog maar enkele minuten op het veld toen hij de eindstand op 4-1 bepaalde. Een ruime zege dus voor de Fransen, die kunnen terugblikken op een uitstekende week.

Is Frankrijk dé topfavoriet op het komende EK?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

2
2
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

40
40
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

61
61
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

41
41
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

108
108
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

151
151
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

85
85
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

160
160
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

74
74
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

364
364
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

256
256
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

207
207
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

965
965
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

385
385
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

159
159
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

202
202
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281

Meer sportnieuws