'Herstellende Lavia krijgt goed en slecht nieuws'

door
'Herstellende Lavia krijgt goed en slecht nieuws'

Dezer dagen is de concurrentie moordend op het middenveld bij de Rode Duivels. In het laatste tweeluik leken Amadou Onana en Orel Mangala de eerste keuzes van Domenico Tedesco te zijn, met als doublures Youri Tielemans, Mandela Keita en Arthur Vermeeren. Maar de bondscoach heeft nog heel wat andere opties achter de hand.

Zo kon hij bijvoorbeeld niet eens rekenen op het geblesseerde duo Kevin De Bruyne en Roméo Lavia. Die laatste maakte in maart zijn debuut als Rode Duivel in de oefeninterland tegen Duitsland, maar daar bleef het ook bij voor de 19-jarige middenvelder. Sindsdien gooiden blessures roet in het eten.

LEES OOK: Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Lavia in de lappenmand

Tussendoor versierde Lavia wel nog een droomtransfer naar Chelsea, dat midden augustus meer dan 60 miljoen euro neertelde om onze jonge landgenoot bij Southampton weg te kapen. Maar veel plezier hebben ze daar nog niet aan beleefd. Na een moeilijke voorbereiding met de Saints arriveerde Lavia met een conditionele achterstand.

Tijdens de interlandbreak in september sloeg ook nog eens het noodlot toe. Net toen Lavia bijna speelklaar leek, liep hij op training een zware enkelblessure op. Sindsdien vertoefde hij weer in de ziekenboeg. De Daily Mail komt nu met een update over het herstel van Lavia.

Terugkeer wellicht pas in december

Ze weten dat hij in de voorbije week een belangrijke stap in zijn revalidatie gezet heeft, want hij mag voortaan verder zonder de speciale schoen die zijn enkel steun moest bieden. Hij kan nu met hersteloefeningen in het zwembad beginnen.

Dat is dus een positieve ontwikkeling, maar ze betekent zeker niet dat we Lavia snel weer op een voetbalveld zullen terugzien. Hij zou ten vroegste in november weer helemaal speelklaar kunnen raken. Maar bij Chelsea willen ze voorzichtig zijn met hun goudhaantje en dus lijkt de kans groot dat Lavia niet voor december zijn debuut voor de Blues zal maken.

Zal Lavia dit seizoen nog zijn stempel kunnen drukken bij Chelsea?

Meest recent

Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

4
4
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

47
47
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

119
119
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

103
103
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

99
99
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

32
32
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

306
306
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

92
92
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

431
431
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

69
69
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

71
71
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

192
192
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

41
41
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

48
48
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

194
194
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

75
75
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

249
249
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

38
38
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

665
665
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

276
276
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

232
232
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

114
114
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

122
122
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

75
75

Meer sportnieuws