'Herstellende Lavia krijgt goed en slecht nieuws'

110 stemmen
'Herstellende Lavia krijgt goed en slecht nieuws'

Dezer dagen is de concurrentie moordend op het middenveld bij de Rode Duivels. In het laatste tweeluik leken Amadou Onana en Orel Mangala de eerste keuzes van Domenico Tedesco te zijn, met als doublures Youri Tielemans, Mandela Keita en Arthur Vermeeren. Maar de bondscoach heeft nog heel wat andere opties achter de hand.

Zo kon hij bijvoorbeeld niet eens rekenen op het geblesseerde duo Kevin De Bruyne en Roméo Lavia. Die laatste maakte in maart zijn debuut als Rode Duivel in de oefeninterland tegen Duitsland, maar daar bleef het ook bij voor de 19-jarige middenvelder. Sindsdien gooiden blessures roet in het eten.

Lavia in de lappenmand

Tussendoor versierde Lavia wel nog een droomtransfer naar Chelsea, dat midden augustus meer dan 60 miljoen euro neertelde om onze jonge landgenoot bij Southampton weg te kapen. Maar veel plezier hebben ze daar nog niet aan beleefd. Na een moeilijke voorbereiding met de Saints arriveerde Lavia met een conditionele achterstand.

Tijdens de interlandbreak in september sloeg ook nog eens het noodlot toe. Net toen Lavia bijna speelklaar leek, liep hij op training een zware enkelblessure op. Sindsdien vertoefde hij weer in de ziekenboeg. De Daily Mail komt nu met een update over het herstel van Lavia.

Terugkeer wellicht pas in december

Ze weten dat hij in de voorbije week een belangrijke stap in zijn revalidatie gezet heeft, want hij mag voortaan verder zonder de speciale schoen die zijn enkel steun moest bieden. Hij kan nu met hersteloefeningen in het zwembad beginnen.

Dat is dus een positieve ontwikkeling, maar ze betekent zeker niet dat we Lavia snel weer op een voetbalveld zullen terugzien. Hij zou ten vroegste in november weer helemaal speelklaar kunnen raken. Maar bij Chelsea willen ze voorzichtig zijn met hun goudhaantje en dus lijkt de kans groot dat Lavia niet voor december zijn debuut voor de Blues zal maken.

Zal Lavia dit seizoen nog zijn stempel kunnen drukken bij Chelsea?

Meest recent

Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

1
1
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

87
87
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

150
150
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

61
61
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

142
142
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

209
209
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

137
137
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

109
109
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

66
66
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

176
176
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

538
538
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

458
458
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

342
342
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

306
306
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

80
80
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

227
227
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

85
85
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

81
81
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

139
139
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

81
81
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

142
142
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

100
100
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

334
334
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

94
94

Meer sportnieuws