'Herstellende Lavia krijgt goed en slecht nieuws'

110
'Herstellende Lavia krijgt goed en slecht nieuws'

Dezer dagen is de concurrentie moordend op het middenveld bij de Rode Duivels. In het laatste tweeluik leken Amadou Onana en Orel Mangala de eerste keuzes van Domenico Tedesco te zijn, met als doublures Youri Tielemans, Mandela Keita en Arthur Vermeeren. Maar de bondscoach heeft nog heel wat andere opties achter de hand.

Zo kon hij bijvoorbeeld niet eens rekenen op het geblesseerde duo Kevin De Bruyne en Roméo Lavia. Die laatste maakte in maart zijn debuut als Rode Duivel in de oefeninterland tegen Duitsland, maar daar bleef het ook bij voor de 19-jarige middenvelder. Sindsdien gooiden blessures roet in het eten.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Lavia in de lappenmand

Tussendoor versierde Lavia wel nog een droomtransfer naar Chelsea, dat midden augustus meer dan 60 miljoen euro neertelde om onze jonge landgenoot bij Southampton weg te kapen. Maar veel plezier hebben ze daar nog niet aan beleefd. Na een moeilijke voorbereiding met de Saints arriveerde Lavia met een conditionele achterstand.

Tijdens de interlandbreak in september sloeg ook nog eens het noodlot toe. Net toen Lavia bijna speelklaar leek, liep hij op training een zware enkelblessure op. Sindsdien vertoefde hij weer in de ziekenboeg. De Daily Mail komt nu met een update over het herstel van Lavia.

Terugkeer wellicht pas in december

Ze weten dat hij in de voorbije week een belangrijke stap in zijn revalidatie gezet heeft, want hij mag voortaan verder zonder de speciale schoen die zijn enkel steun moest bieden. Hij kan nu met hersteloefeningen in het zwembad beginnen.

Dat is dus een positieve ontwikkeling, maar ze betekent zeker niet dat we Lavia snel weer op een voetbalveld zullen terugzien. Hij zou ten vroegste in november weer helemaal speelklaar kunnen raken. Maar bij Chelsea willen ze voorzichtig zijn met hun goudhaantje en dus lijkt de kans groot dat Lavia niet voor december zijn debuut voor de Blues zal maken.

Zal Lavia dit seizoen nog zijn stempel kunnen drukken bij Chelsea?

Meest recent

Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

4
4
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

32
32
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

82
82
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

26
26
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

210
210
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

28
28
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

39
39
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

80
80
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

203
203
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

68
68
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

118
118
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

16
16
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

55
55
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

354
354
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

195
195
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

93
93
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

131
131
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

89
89
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

72
72
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

147
147

Meer sportnieuws