Clement verklapt: "Kon daar meer verdienen"

78 stemmen
Clement verklapt:

Philippe Clement tekende deze week voor 3,5 jaar bij Rangers FC. Een zeer mooie uitdaging voor de Belgische coach, die na AS Monaco dus zijn tweede buitenlandse uitdaging aangaat. De voormalige trainer van KRC Genk en Club Brugge sprak bij Sky Sports over zijn transfer naar de Schotse topclub.

De naam van Clement werd al weken gelinkt aan Rangers FC. De Belgische trainer kon ook tekenen bij Al-Shabab, maar hij verkoos dus het sportieve project van de Schotten. Daarover gaf hij meer uitleg.

LEES OOK: ‘Club Brugge gaat vol voor verrassende zomerdeal’

Rangers kreeg de voorkeur

"De afgelopen weken en maanden had ik gesprekken met een aantal ploegen in Europa, maar ook buiten Europa. Er was de nodige concrete interesse met betere financiële voorstellen, maar dat is niet het belangrijkste voor mij. Rangers voelde aan als het beste project. Het is een club met veel passie en een ‘echte voetbalclub’ met veel fans’", liet Clement weten. 

"In het eerste gesprek was Graeme Souness (ex-coach van onder meer Rangers, Benfica en Liverpool, nvdr.) aanwezig, dat klopt. Dat ging in de diepte over het voetbal, de club, de fans, wat de mensen verwachten”, vertelde Clement.

Gesprek met Buffel

Hij sprak ook met Thomas Buffel. Die speelde in het verleden voor Rangers FC en was een geliefde speler. Hij hielp de Belgische trainer.

"Nadien waren er gesprekken met andere mensen binnen de club. Dat was interessant om zoveel te weten te komen over de club. Ik sprak ook met Thomas Buffel die hier in het verleden speelde. Zo kreeg ik veel informatie om een goede beslissing te nemen”, besloot Clement.

Maakte Clement de goede keuze?

Meest recent

Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

6
6
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

80
80
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

33
33
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

157
157
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

44
44
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

57
57
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

76
76
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

531
531
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

22
22
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

46
46
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

62
62
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

213
213
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

116
116
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

137
137
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

225
225
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

76
76
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

127
127
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

32
32
Volgend seizoen bij Standard? Witsel schenkt klare wijn

Verschillende Rode Duivels zullen deze zomer nog een transfer maken, of dat nu voor of na het WK zal ...

129
129
De Bruyne rouwt niet om vertrek: “Voor mij moest hij niet blijven”

Kevin De Bruyne wordt tijdens het WK 35 jaar en dus is de kans zeer groot dat het zijn laatste grote ...

148
148
Garcia mag dromen: 'Debast zorgt voor WK-mirakel'

Bij een WK liggen uiteraard alle nationale ploegen onder een vergrootglas en dat is bij de Belgen ...

97
97
‘KRC Genk zet zinnen op ervaren international’

KRC Genk gaat in de zomer toch de nodige transfers moeten afronden. De Limburgers hebben vooral nood ...

425
425
'Silva verrast aan gaat aan de slag bij Europese grootmacht'

Bernardo Silva heeft Manchester City transfervrij verlaten. De middenvelder kan daardoor gratis bij ...

138
138
Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

SK Beveren promoveerde naar de Jupiler Pro League, maar achteraf kwam er nieuws dat de Amerikaanse ...

442
442
Anderlecht geeft vier jonge talenten kans bij A-kern

RSC Anderlecht zit nog steeds op een berg talent, zoals we jullie al eerder meedeelden. Zoals ...

241
241

Meer sportnieuws