'Anderlecht & Club Brugge beslissen over wintertransfer'

door
'Anderlecht & Club Brugge beslissen over wintertransfer'

De afgelopen jaren werden Anderlecht en Club Brugge wel vaker aan dezelfde targets gelinkt. Ook nu zouden de twee concurrenten in mekaars vaarwater zijn beland. Naar verluidt staat Mihajlo Ilic tenslotte zowel in Jan Breydel als het Lotto Park op de radar.

De 20-jarige Serviër is momenteel in zijn thuisland bij Partizan Belgrado aan de slag, waar hij dit seizoen een vaste basisplaats afdwong centraal in de defensie. Prestaties die de jeugdinternational zopas een eerste selectie voor het nationale elftal opleverden.

LEES OOK: Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Nog niet in januari

Ondertussen hebben dus ook zowel Jesper Fredberg als Vincent Mannaert een oogje op hem laten vallen. Meer nog: beide rivalen zouden Ilic, die in Begrado vastligt tot medio 2027, volgens lokale media de afgelopen maanden al uitvoerig hebben gescout.

Van een officieel bod is voorlopig wel nog geen sprake. Een transfer in januari zou dan ook niet aan de orde zijn. Alle partijen zijn er immers van overtuigd dat het beter is voor de centrale verdediger om eerst nog wat verder te rijpen bij zijn huidige werkgever.

Nood aan versterking

Opvallend, want zowel Paars-Wit als Blauw-Zwart kunnen vers bloed in de achterhoede zo snel mogelijk gebruiken. Ronny Deila heeft dringend nood aan een kwaliteitsinjectie, terwijl de spoeling voor Brian Riemer centraal achterin toch bijzonder dun oogt.

LEES OOK: Anderlecht gaat all-in: helemaal overstag voor topaanwinst

Wie heeft achterin meer nood aan versterking?

Meest recent

Genk vindt juiste recept: twee geniale ingevingen van Fink

KRC Genk won met 3-4 op het veld van Sporting Braga. Van een smeulend crisissfeertje is niets meer ...

0
0
STVV geniet van 'De Magiër': weldra een toptransfer?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Ze spelen goed voetbal en ...

6
6
Hoop versus kansloos - Zetterberg & Borkelmans over dé clash

RSC Anderlecht – Club Brugge blijft ook anno 2025 de grootste match in België. Paars-Wit ...

21
21
Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

28
28
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

98
98
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

44
44
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

58
58
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

134
134
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

76
76
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

42
42
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

317
317
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

131
131
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

103
103
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

22
22
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

10
10
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

286
286
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

695
695
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

552
552
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

362
362
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1770
1770
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

66
66
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

226
226
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

71
71
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

427
427
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

208
208

Meer sportnieuws