'Anderlecht & Club Brugge beslissen over wintertransfer'

door
'Anderlecht & Club Brugge beslissen over wintertransfer'

De afgelopen jaren werden Anderlecht en Club Brugge wel vaker aan dezelfde targets gelinkt. Ook nu zouden de twee concurrenten in mekaars vaarwater zijn beland. Naar verluidt staat Mihajlo Ilic tenslotte zowel in Jan Breydel als het Lotto Park op de radar.

De 20-jarige Serviër is momenteel in zijn thuisland bij Partizan Belgrado aan de slag, waar hij dit seizoen een vaste basisplaats afdwong centraal in de defensie. Prestaties die de jeugdinternational zopas een eerste selectie voor het nationale elftal opleverden.

LEES OOK: 'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

Nog niet in januari

Ondertussen hebben dus ook zowel Jesper Fredberg als Vincent Mannaert een oogje op hem laten vallen. Meer nog: beide rivalen zouden Ilic, die in Begrado vastligt tot medio 2027, volgens lokale media de afgelopen maanden al uitvoerig hebben gescout.

Van een officieel bod is voorlopig wel nog geen sprake. Een transfer in januari zou dan ook niet aan de orde zijn. Alle partijen zijn er immers van overtuigd dat het beter is voor de centrale verdediger om eerst nog wat verder te rijpen bij zijn huidige werkgever.

Nood aan versterking

Opvallend, want zowel Paars-Wit als Blauw-Zwart kunnen vers bloed in de achterhoede zo snel mogelijk gebruiken. Ronny Deila heeft dringend nood aan een kwaliteitsinjectie, terwijl de spoeling voor Brian Riemer centraal achterin toch bijzonder dun oogt.

LEES OOK: Anderlecht gaat all-in: helemaal overstag voor topaanwinst

Wie heeft achterin meer nood aan versterking?

Meest recent

Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

0
0
Rode Duivels dromen weer dankzij geweldige Doku-twist

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

8
8
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

54
54
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

56
56
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

54
54
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

138
138
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

40
40
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

77
77
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

34
34
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

187
187
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

138
138
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

165
165
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

56
56
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

76
76
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

614
614
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

388
388
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

602
602
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

433
433
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

321
321
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

120
120
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

386
386
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

194
194
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

302
302
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

373
373

Meer sportnieuws