'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

140
'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

Real Madrid is aan een verjonging bezig in zijn selectie. Luka Modric is een van de oudgedienden bij de Koninklijke en zal meer dan waarschijnlijk binnenkort afzwaaien in de Spaanse hoofdstad. Maar waar zal de Kroaat zijn carrière verderzetten?

Modric verdedigt al sinds 2012 de kleuren van Los Merengues. De fijnbesnaarde middenvelder speelde zich sindsdien de geschiedenisboeken in van Real. Modric was op moment van schrijven al goed voor 497 wedstrijden voor de hoofdstedelingen. Daarin scoorde hij 37 goals en gaf hij ook 77 beslissende passes. Zijn prijzenkast puilt uit, met onder meer vijf Bekers met de Grote Oren.

Eind dit seizoen is Modric echter einde contract bij Real, en dat wekt de interesse op van verschillende clubs. Carlo Ancelotti liet onlangs verstaan dat Modric niet zal vertrekken in januari, maar het beperkte aantal speelminuten van de middenvelder zou de situatie nu wel eens kunnen veranderen. Volgens SPORT zou Modric op dit moment twee opties hebben in de wintermercato: Saoedi-Arabië en Inter Miami. Uit het Midden-Oosten was het Al Hilal dat in het verleden al interesse toonde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

Oliedollars of ploegmaat Messi?

Als Modric naar Saoedi-Arabië verkast, dan kan de Kroaat in herfst van zijn carrière nog een grote financiële slag slaan. Hij zou zo ook in de voetsporen treden van enkele van zijn ex-ploegmaats, zoals Karim Benzema en Cristiano Ronaldo. Een transfer naar de MLS zou Modric dan weer een ploegmaat maken van Lionel Messi en lijkt sportief gezien misschien nog net dat tikkeltje interessanter. Real Madrid zou zich naar verluidt alvast niet verzetten tegen een wintertransfer van Modric, die een indrukwekkende staat van dienst heeft bij de club.

Wat moet Modric doen?

Meest recent

Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

5
5
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

29
29
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

32
32
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

121
121
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

209
209
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

80
80
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

205
205
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

103
103
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

76
76
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

375
375
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

29
29
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

492
492
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

60
60
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

712
712
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

586
586
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

218
218
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1088
1088
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

113
113
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

348
348

Meer sportnieuws