'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

door
'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

Real Madrid is aan een verjonging bezig in zijn selectie. Luka Modric is een van de oudgedienden bij de Koninklijke en zal meer dan waarschijnlijk binnenkort afzwaaien in de Spaanse hoofdstad. Maar waar zal de Kroaat zijn carrière verderzetten?

Modric verdedigt al sinds 2012 de kleuren van Los Merengues. De fijnbesnaarde middenvelder speelde zich sindsdien de geschiedenisboeken in van Real. Modric was op moment van schrijven al goed voor 497 wedstrijden voor de hoofdstedelingen. Daarin scoorde hij 37 goals en gaf hij ook 77 beslissende passes. Zijn prijzenkast puilt uit, met onder meer vijf Bekers met de Grote Oren.

Eind dit seizoen is Modric echter einde contract bij Real, en dat wekt de interesse op van verschillende clubs. Carlo Ancelotti liet onlangs verstaan dat Modric niet zal vertrekken in januari, maar het beperkte aantal speelminuten van de middenvelder zou de situatie nu wel eens kunnen veranderen. Volgens SPORT zou Modric op dit moment twee opties hebben in de wintermercato: Saoedi-Arabië en Inter Miami. Uit het Midden-Oosten was het Al Hilal dat in het verleden al interesse toonde.

LEES OOK: Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Oliedollars of ploegmaat Messi?

Als Modric naar Saoedi-Arabië verkast, dan kan de Kroaat in herfst van zijn carrière nog een grote financiële slag slaan. Hij zou zo ook in de voetsporen treden van enkele van zijn ex-ploegmaats, zoals Karim Benzema en Cristiano Ronaldo. Een transfer naar de MLS zou Modric dan weer een ploegmaat maken van Lionel Messi en lijkt sportief gezien misschien nog net dat tikkeltje interessanter. Real Madrid zou zich naar verluidt alvast niet verzetten tegen een wintertransfer van Modric, die een indrukwekkende staat van dienst heeft bij de club.

Wat moet Modric doen?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

24
24
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

110
110
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

162
162
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

35
35
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

191
191
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

101
101
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

104
104
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

186
186
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

140
140
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1213
1213
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

66
66
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

534
534
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

241
241
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

139
139
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1068
1068
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

401
401
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

897
897

Meer sportnieuws