'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

door
'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

Real Madrid is aan een verjonging bezig in zijn selectie. Luka Modric is een van de oudgedienden bij de Koninklijke en zal meer dan waarschijnlijk binnenkort afzwaaien in de Spaanse hoofdstad. Maar waar zal de Kroaat zijn carrière verderzetten?

Modric verdedigt al sinds 2012 de kleuren van Los Merengues. De fijnbesnaarde middenvelder speelde zich sindsdien de geschiedenisboeken in van Real. Modric was op moment van schrijven al goed voor 497 wedstrijden voor de hoofdstedelingen. Daarin scoorde hij 37 goals en gaf hij ook 77 beslissende passes. Zijn prijzenkast puilt uit, met onder meer vijf Bekers met de Grote Oren.

Eind dit seizoen is Modric echter einde contract bij Real, en dat wekt de interesse op van verschillende clubs. Carlo Ancelotti liet onlangs verstaan dat Modric niet zal vertrekken in januari, maar het beperkte aantal speelminuten van de middenvelder zou de situatie nu wel eens kunnen veranderen. Volgens SPORT zou Modric op dit moment twee opties hebben in de wintermercato: Saoedi-Arabië en Inter Miami. Uit het Midden-Oosten was het Al Hilal dat in het verleden al interesse toonde.

LEES OOK: Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Oliedollars of ploegmaat Messi?

Als Modric naar Saoedi-Arabië verkast, dan kan de Kroaat in herfst van zijn carrière nog een grote financiële slag slaan. Hij zou zo ook in de voetsporen treden van enkele van zijn ex-ploegmaats, zoals Karim Benzema en Cristiano Ronaldo. Een transfer naar de MLS zou Modric dan weer een ploegmaat maken van Lionel Messi en lijkt sportief gezien misschien nog net dat tikkeltje interessanter. Real Madrid zou zich naar verluidt alvast niet verzetten tegen een wintertransfer van Modric, die een indrukwekkende staat van dienst heeft bij de club.

Wat moet Modric doen?

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

27
27
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

26
26
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

146
146
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

17
17
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

65
65
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

109
109
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

118
118
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

60
60
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

61
61
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

99
99
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

124
124
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

307
307
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

52
52
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

334
334
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1085
1085
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

75
75
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

163
163
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

239
239
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

672
672
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

703
703
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

427
427
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

584
584
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

180
180
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

588
588

Meer sportnieuws