'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

door
'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

Real Madrid is aan een verjonging bezig in zijn selectie. Luka Modric is een van de oudgedienden bij de Koninklijke en zal meer dan waarschijnlijk binnenkort afzwaaien in de Spaanse hoofdstad. Maar waar zal de Kroaat zijn carrière verderzetten?

Modric verdedigt al sinds 2012 de kleuren van Los Merengues. De fijnbesnaarde middenvelder speelde zich sindsdien de geschiedenisboeken in van Real. Modric was op moment van schrijven al goed voor 497 wedstrijden voor de hoofdstedelingen. Daarin scoorde hij 37 goals en gaf hij ook 77 beslissende passes. Zijn prijzenkast puilt uit, met onder meer vijf Bekers met de Grote Oren.

Eind dit seizoen is Modric echter einde contract bij Real, en dat wekt de interesse op van verschillende clubs. Carlo Ancelotti liet onlangs verstaan dat Modric niet zal vertrekken in januari, maar het beperkte aantal speelminuten van de middenvelder zou de situatie nu wel eens kunnen veranderen. Volgens SPORT zou Modric op dit moment twee opties hebben in de wintermercato: Saoedi-Arabië en Inter Miami. Uit het Midden-Oosten was het Al Hilal dat in het verleden al interesse toonde.

LEES OOK: 'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Oliedollars of ploegmaat Messi?

Als Modric naar Saoedi-Arabië verkast, dan kan de Kroaat in herfst van zijn carrière nog een grote financiële slag slaan. Hij zou zo ook in de voetsporen treden van enkele van zijn ex-ploegmaats, zoals Karim Benzema en Cristiano Ronaldo. Een transfer naar de MLS zou Modric dan weer een ploegmaat maken van Lionel Messi en lijkt sportief gezien misschien nog net dat tikkeltje interessanter. Real Madrid zou zich naar verluidt alvast niet verzetten tegen een wintertransfer van Modric, die een indrukwekkende staat van dienst heeft bij de club.

Wat moet Modric doen?

Meest recent

Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

10
10
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

24
24
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

249
249
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

321
321
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

63
63
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

263
263
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

193
193
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

461
461
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

409
409
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

65
65
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

673
673
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

425
425
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

191
191
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

252
252
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

710
710
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

979
979
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

340
340
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

122
122
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

321
321
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

314
314
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

659
659
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

369
369
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

800
800
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

731
731
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

907
907

Meer sportnieuws