'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

door stemmen
'Deze twee clubs willen Modric strikken in januari'

Real Madrid is aan een verjonging bezig in zijn selectie. Luka Modric is een van de oudgedienden bij de Koninklijke en zal meer dan waarschijnlijk binnenkort afzwaaien in de Spaanse hoofdstad. Maar waar zal de Kroaat zijn carrière verderzetten?

Modric verdedigt al sinds 2012 de kleuren van Los Merengues. De fijnbesnaarde middenvelder speelde zich sindsdien de geschiedenisboeken in van Real. Modric was op moment van schrijven al goed voor 497 wedstrijden voor de hoofdstedelingen. Daarin scoorde hij 37 goals en gaf hij ook 77 beslissende passes. Zijn prijzenkast puilt uit, met onder meer vijf Bekers met de Grote Oren.

Eind dit seizoen is Modric echter einde contract bij Real, en dat wekt de interesse op van verschillende clubs. Carlo Ancelotti liet onlangs verstaan dat Modric niet zal vertrekken in januari, maar het beperkte aantal speelminuten van de middenvelder zou de situatie nu wel eens kunnen veranderen. Volgens SPORT zou Modric op dit moment twee opties hebben in de wintermercato: Saoedi-Arabië en Inter Miami. Uit het Midden-Oosten was het Al Hilal dat in het verleden al interesse toonde.

LEES OOK: Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Oliedollars of ploegmaat Messi?

Als Modric naar Saoedi-Arabië verkast, dan kan de Kroaat in herfst van zijn carrière nog een grote financiële slag slaan. Hij zou zo ook in de voetsporen treden van enkele van zijn ex-ploegmaats, zoals Karim Benzema en Cristiano Ronaldo. Een transfer naar de MLS zou Modric dan weer een ploegmaat maken van Lionel Messi en lijkt sportief gezien misschien nog net dat tikkeltje interessanter. Real Madrid zou zich naar verluidt alvast niet verzetten tegen een wintertransfer van Modric, die een indrukwekkende staat van dienst heeft bij de club.

Wat moet Modric doen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

27
27
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

48
48
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

475
475
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

38
38
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

46
46
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

139
139
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

159
159
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

119
119
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

213
213
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

223
223
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

161
161
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

137
137
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

529
529
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

753
753
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

418
418
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

223
223
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

83
83
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

425
425
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

193
193
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

105
105
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

36
36
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

313
313
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

283
283

Meer sportnieuws