Nederlands toptalent de grond in geboord: "Abominabel slecht"

door
Nederlands toptalent de grond in geboord:

Nederland won afgelopen maandag met het kleinste verschil van Griekenland. Achteraf werd er bij onze noorderburen hard uitgehaald naar de prestaties van enkele spelers. Vooral de jonge Xavi Simons kreeg de wind van voren. 

"Weghorst en Simons waren allebei echt abominabel slecht", aldus Perez bij ESPN. "Van Weghorst kennen we dat, als die minder is dan is het ook echt heel slecht. Maar Simons is normaal een leuke en goede buitenspeler. Maar die kwam nu op nummer 10 uit. Een hakbal lukte niet bij hem, maar eigenlijk lukte niks. Ieder vervolg was niet helemaal gelukkig, al bleef hij het wel proberen."

Bijzonder harde woorden voor de amper 20-jarige aanvaller van RB Leipzig. Ruud Gullit heeft een gouden raad voor de jonge international: steel met je ogen. "Griezmann heeft hetzelfde postuur als hij, maar die weet waar hij staat en is constant aan het wijzen en dirigeren. Dat moet je natuurlijk doen als nummer 10."

LEES OOK: Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

NIVEAU

Perez sloot af met een bijzondere boodschap voor voetballievend Nederland. Volgens hem haalt Oranje nog steeds niet het niveau om mee te kunnen met de wereldtop. "Heel veel mensen denken nog steeds dat het een topelftal is, maar volgens mij zit je tussen Griekeland en Frankrijk ergens in."

Nederland staat na zes wedstrijden tweede in Groep B met 12 punten en is nog niet geplaatst voor het EK. Op 18 november speelt Oranje hun volgende EK-kwalificatiewedstrijd tegen Ierland. 

Ben jij fan van Xaxi Simons?

Meest recent

Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

5
5
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

38
38
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

64
64
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

44
44
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

543
543
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

114
114
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

293
293
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

94
94
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

127
127
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

330
330
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

428
428
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

848
848
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

267
267
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

118
118
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

97
97
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

185
185
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

273
273
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

136
136
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

110
110
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

422
422
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

385
385
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

70
70

Meer sportnieuws