Fans op X wijzen naar één Rode Duivel: "Kinderlijk!"

door
Fans op X wijzen naar één Rode Duivel:

De Rode Duivels nemen het op dit moment in eigen huis op tegen Zweden. Bij winst zijn de Duivels zeker van groepswinst, en geeft hen dat meer kans op een gunstigere loting voor het aankomende EK. Een driepunter lijkt echter geen 'walk in the park' te gaan worden voor Tedesco en co. 

De bezoekers uit Zweden waren door de winst van Oostenrijk tegen Azerbeidzjan definitief uitgeschakeld voor het EK. Dat deerde hen echter niet om verschroeiend uit de startblokken te schieten. Via Gyökeres was er namelijk meteen gevaar, en de Duivels hapten naar adem. Het was dan ook geen verrassing te noemen dat de Zweden ook op voorsprong kwamen. 

Na een zwakke pass van Tielemans kwam de bal bij Gyökeres terecht. De Zweedse aanvaller ging makkelijk voorbij de Rode Duivel, en mocht daarna quasi ongedeerd richting doel lopen. Ook Vertonghen werd op snelheid gepakt, en blijkt met zijn ervaring een gebrek aan fysische capaciteiten niet te kunnen goed maken. 

De Belgen drongen steeds meer aan op de gelijkmaker, en Mangala werd naar het einde van de tweede helft neergehaald in het strafschopgebied. Via strafschop kon Lukaku de gelijkmaker vlak voor het rustsignaal nog lukken. 

LEES OOK: Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

Kritiek op sociale media

Op de sociale media heerste er dan ook heel wat kritiek op de prestaties van Tielemans en Vertonghen. Zo wordt hun verdedigen zelfs 'kinderlijk' genoemd, en maakten ze allesbehalve een goede beurt tijdens de eerste helft van de wedstrijd. 

 

Zullen de Belgen nog winnen?

Meest recent

'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

5
5
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

28
28
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

27
27
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

18
18
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

32
32
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

112
112
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

125
125
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

97
97
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

162
162
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

41
41
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

38
38
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

146
146
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

269
269
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

77
77
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

43
43
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

174
174
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

255
255
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

201
201
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

353
353
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

611
611

Meer sportnieuws