Fans op X wijzen naar één Rode Duivel: "Kinderlijk!"

door
Fans op X wijzen naar één Rode Duivel:

De Rode Duivels nemen het op dit moment in eigen huis op tegen Zweden. Bij winst zijn de Duivels zeker van groepswinst, en geeft hen dat meer kans op een gunstigere loting voor het aankomende EK. Een driepunter lijkt echter geen 'walk in the park' te gaan worden voor Tedesco en co. 

De bezoekers uit Zweden waren door de winst van Oostenrijk tegen Azerbeidzjan definitief uitgeschakeld voor het EK. Dat deerde hen echter niet om verschroeiend uit de startblokken te schieten. Via Gyökeres was er namelijk meteen gevaar, en de Duivels hapten naar adem. Het was dan ook geen verrassing te noemen dat de Zweden ook op voorsprong kwamen. 

Na een zwakke pass van Tielemans kwam de bal bij Gyökeres terecht. De Zweedse aanvaller ging makkelijk voorbij de Rode Duivel, en mocht daarna quasi ongedeerd richting doel lopen. Ook Vertonghen werd op snelheid gepakt, en blijkt met zijn ervaring een gebrek aan fysische capaciteiten niet te kunnen goed maken. 

De Belgen drongen steeds meer aan op de gelijkmaker, en Mangala werd naar het einde van de tweede helft neergehaald in het strafschopgebied. Via strafschop kon Lukaku de gelijkmaker vlak voor het rustsignaal nog lukken. 

LEES OOK: Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Kritiek op sociale media

Op de sociale media heerste er dan ook heel wat kritiek op de prestaties van Tielemans en Vertonghen. Zo wordt hun verdedigen zelfs 'kinderlijk' genoemd, en maakten ze allesbehalve een goede beurt tijdens de eerste helft van de wedstrijd. 

 

Zullen de Belgen nog winnen?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

18
18
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

28
28
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

33
33
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

53
53
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

37
37
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

38
38
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

67
67
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

158
158
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

131
131
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

118
118
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

62
62
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

54
54
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

118
118
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

173
173
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

149
149
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

200
200
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

360
360
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

118
118
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

489
489
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

131
131
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

278
278

Meer sportnieuws