'Strijd om Tielemans helemaal los: nog CL-club meldt zich'

254 stemmen
'Strijd om Tielemans helemaal los: nog CL-club meldt zich'

Door de schorsing van Amadou Onana komt er een plaatsje vrij op het middenveld van de Rode Duivels voor de wedstrijd van 20u45 tegen Zweden. Bondscoach Domenico Tedesco zou kunnen verrassen door Mandela Keita of Arthur Vermeeren een eerste basisplaats te gunnen, maar het meest waarschijnlijke scenario lijkt toch te zijn dat hij voor Youri Tielemans kiest.

Een basisplaats zou een welkome opsteker zijn voor de 26-jarige middenvelder. De voorbije weken werd zelfs zijn plaats in de selectie meermaals in vraag gesteld, omwille van enkele teleurstellende prestaties in de laatste interlands en vooral het feit dat hij bij Aston Villa amper aan spelen toekomt.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Geruchten over vertrek

Tielemans verkaste in de zomer transfervrij van Leicester City naar Villa Park, maar daar kon hij zich nog niet in de gunst spelen. Hij mocht tot dusver enkel starten in de Conference League en League Cup, wanneer Unai Emery voor een veredeld B-elftal kiest. In de Premier League moet hij vrede nemen met een statuut als invaller, want Douglas Luiz en Kamara zijn de vaste waarden op het middenveld.

De voorbije dagen werd er daardoor gespeculeerd dat Tielemans in januari alweer zou kunnen vertrekken bij Villa, want tevreden met die situatie is hij uiteraard niet. Vanuit de entourage van de speler werd wel snel ontkend dat een transfer al aan de orde zou zijn, maar dat weerhoudt een aantal clubs er niet van om toch hun interesse kenbaar te maken.

Galatasaray neemt contact op

Zo werd Tielemans al gelinkt aan twee Spaanse clubs, maar volgens Fanatik heeft ook Galatasaray alweer contact opgenomen met zijn management. De Turkse grootmacht trok in de zomer ook al aan de mouw van Tielemans, maar die verkoos toen de stap naar Aston Villa.

Galatasaray zou hem nu laten weten hebben dat de deur zeker niet gesloten is om in januari alsnog de stap naar Istanboel te zetten. Daar zou hij alvast herenigd kunnen worden met Dries Mertens, die sinds de zomer van 2022 voor Galatasaray aan de slag is na zijn vertrek bij Napoli.

Zou Galatasaray een goede stap kunnen zijn voor Tielemans?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

22
22
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

118
118
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

48
48
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

121
121
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

382
382
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

377
377
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

166
166
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

70
70
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

192
192
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

268
268
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

118
118
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

355
355
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

138
138
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

216
216
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

598
598
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

45
45
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

109
109
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

306
306
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

199
199
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

163
163
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

119
119
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

198
198
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

490
490
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

505
505

Meer sportnieuws