Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

door
Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

De interlandbreak zorgt ervoor dat heel wat topclubs even op adem kunnen komen na een bijzonder drukke start van het seizoen. Dat is ook het geval voor Real Madrid, waar ze bovendien al fel uitkijken naar de Clasico van 28 oktober tegen FC Barcelona. Voor Carlo Ancelotti wordt het mogelijk één van zijn laatste Clasico's.

De Italiaanse coach is na dit seizoen einde contract en de voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over wie hem in de zomer zou kunnen opvolgen als hoofdtrainer van de Koninklijke. Iedereen gaat er immers vanuit dat Ancelotti dan aan de slag zal gaan als bondscoach van Brazilië.

LEES OOK: Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Ancelotti zaait twijfel

De Goddelijke Kanaries stelden met Fernando Diniz immers slechts een bondscoach ad interim aan tot de zomer en de Braziliaanse bond verzekerde al dat daarna Ancelotti het stokje zal overnemen. Maar de trainer komt nu zelf met een verrassende reactie.

"Een akkoord met Brazilië? Dat zijn slechts geruchten", verklaarde hij immers op de Italiaanse radio. "Op dit moment voel ik me zeer goed bij Real Madrid. We zijn heel goed aan het seizoen begonnen en we hopen op dat elan verder te kunnen gaan."

Alonso als opvolger?

Ancelotti blijft dus twijfel zaaien over zijn toekomst, nadat hij de voorbije maanden ook weigerde te bevestigen of hij al dan niet naar Brazilië zou vertrekken. Intussen lijkt Real wel gewoon uit te kijken naar een nieuwe trainer.

De topfavoriet voor die job is momenteel Xabi Alonso. De Spanjaard gooit momenteel hoge ogen met Bayer Leverkusen in de Bundesliga en heeft natuurlijk ook een verleden als speler in het Bernabeu. Bovendien zou hij ook voor een beperkt bedrag op te halen zijn door een speciale clausule in zijn contract.

Zie je Ancelotti nog bij Real Madrid blijven?

Meest recent

Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

14
14
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

25
25
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

148
148
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

80
80
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

53
53
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

49
49
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

337
337
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

170
170
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

20
20
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

472
472
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

312
312
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

311
311
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

76
76
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

223
223
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

395
395
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

101
101
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

248
248
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

99
99
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

471
471
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

71
71
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

568
568
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1235
1235
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

299
299
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1300
1300
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

650
650

Meer sportnieuws