Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

door
Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

De interlandbreak zorgt ervoor dat heel wat topclubs even op adem kunnen komen na een bijzonder drukke start van het seizoen. Dat is ook het geval voor Real Madrid, waar ze bovendien al fel uitkijken naar de Clasico van 28 oktober tegen FC Barcelona. Voor Carlo Ancelotti wordt het mogelijk één van zijn laatste Clasico's.

De Italiaanse coach is na dit seizoen einde contract en de voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over wie hem in de zomer zou kunnen opvolgen als hoofdtrainer van de Koninklijke. Iedereen gaat er immers vanuit dat Ancelotti dan aan de slag zal gaan als bondscoach van Brazilië.

LEES OOK: ’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Ancelotti zaait twijfel

De Goddelijke Kanaries stelden met Fernando Diniz immers slechts een bondscoach ad interim aan tot de zomer en de Braziliaanse bond verzekerde al dat daarna Ancelotti het stokje zal overnemen. Maar de trainer komt nu zelf met een verrassende reactie.

"Een akkoord met Brazilië? Dat zijn slechts geruchten", verklaarde hij immers op de Italiaanse radio. "Op dit moment voel ik me zeer goed bij Real Madrid. We zijn heel goed aan het seizoen begonnen en we hopen op dat elan verder te kunnen gaan."

Alonso als opvolger?

Ancelotti blijft dus twijfel zaaien over zijn toekomst, nadat hij de voorbije maanden ook weigerde te bevestigen of hij al dan niet naar Brazilië zou vertrekken. Intussen lijkt Real wel gewoon uit te kijken naar een nieuwe trainer.

De topfavoriet voor die job is momenteel Xabi Alonso. De Spanjaard gooit momenteel hoge ogen met Bayer Leverkusen in de Bundesliga en heeft natuurlijk ook een verleden als speler in het Bernabeu. Bovendien zou hij ook voor een beperkt bedrag op te halen zijn door een speciale clausule in zijn contract.

Zie je Ancelotti nog bij Real Madrid blijven?

Meest recent

Alarm bij Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

50
50
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

40
40
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

57
57
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

55
55
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

165
165
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

98
98
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

37
37
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

391
391
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

167
167
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

344
344
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

238
238
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

299
299
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

74
74
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

65
65
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

199
199
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

164
164
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

15
15
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

49
49
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

126
126
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

232
232
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

57
57
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

546
546
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

73
73
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

307
307
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

55
55

Meer sportnieuws