Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

door
Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

De interlandbreak zorgt ervoor dat heel wat topclubs even op adem kunnen komen na een bijzonder drukke start van het seizoen. Dat is ook het geval voor Real Madrid, waar ze bovendien al fel uitkijken naar de Clasico van 28 oktober tegen FC Barcelona. Voor Carlo Ancelotti wordt het mogelijk één van zijn laatste Clasico's.

De Italiaanse coach is na dit seizoen einde contract en de voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over wie hem in de zomer zou kunnen opvolgen als hoofdtrainer van de Koninklijke. Iedereen gaat er immers vanuit dat Ancelotti dan aan de slag zal gaan als bondscoach van Brazilië.

LEES OOK: Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Ancelotti zaait twijfel

De Goddelijke Kanaries stelden met Fernando Diniz immers slechts een bondscoach ad interim aan tot de zomer en de Braziliaanse bond verzekerde al dat daarna Ancelotti het stokje zal overnemen. Maar de trainer komt nu zelf met een verrassende reactie.

"Een akkoord met Brazilië? Dat zijn slechts geruchten", verklaarde hij immers op de Italiaanse radio. "Op dit moment voel ik me zeer goed bij Real Madrid. We zijn heel goed aan het seizoen begonnen en we hopen op dat elan verder te kunnen gaan."

Alonso als opvolger?

Ancelotti blijft dus twijfel zaaien over zijn toekomst, nadat hij de voorbije maanden ook weigerde te bevestigen of hij al dan niet naar Brazilië zou vertrekken. Intussen lijkt Real wel gewoon uit te kijken naar een nieuwe trainer.

De topfavoriet voor die job is momenteel Xabi Alonso. De Spanjaard gooit momenteel hoge ogen met Bayer Leverkusen in de Bundesliga en heeft natuurlijk ook een verleden als speler in het Bernabeu. Bovendien zou hij ook voor een beperkt bedrag op te halen zijn door een speciale clausule in zijn contract.

Zie je Ancelotti nog bij Real Madrid blijven?

Meest recent

‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

10
10
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

61
61
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

25
25
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

373
373
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

118
118
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

65
65
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

14
14
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

27
27
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

363
363
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

153
153
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

510
510
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

68
68
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

101
101
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

329
329
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

226
226
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

514
514
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

192
192
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

610
610
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

254
254
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

758
758
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

200
200
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

965
965
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

454
454
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

81
81

Meer sportnieuws