Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

180 stemmen
Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

De interlandbreak zorgt ervoor dat heel wat topclubs even op adem kunnen komen na een bijzonder drukke start van het seizoen. Dat is ook het geval voor Real Madrid, waar ze bovendien al fel uitkijken naar de Clasico van 28 oktober tegen FC Barcelona. Voor Carlo Ancelotti wordt het mogelijk één van zijn laatste Clasico's.

De Italiaanse coach is na dit seizoen einde contract en de voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over wie hem in de zomer zou kunnen opvolgen als hoofdtrainer van de Koninklijke. Iedereen gaat er immers vanuit dat Ancelotti dan aan de slag zal gaan als bondscoach van Brazilië.

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Ancelotti zaait twijfel

De Goddelijke Kanaries stelden met Fernando Diniz immers slechts een bondscoach ad interim aan tot de zomer en de Braziliaanse bond verzekerde al dat daarna Ancelotti het stokje zal overnemen. Maar de trainer komt nu zelf met een verrassende reactie.

"Een akkoord met Brazilië? Dat zijn slechts geruchten", verklaarde hij immers op de Italiaanse radio. "Op dit moment voel ik me zeer goed bij Real Madrid. We zijn heel goed aan het seizoen begonnen en we hopen op dat elan verder te kunnen gaan."

Alonso als opvolger?

Ancelotti blijft dus twijfel zaaien over zijn toekomst, nadat hij de voorbije maanden ook weigerde te bevestigen of hij al dan niet naar Brazilië zou vertrekken. Intussen lijkt Real wel gewoon uit te kijken naar een nieuwe trainer.

De topfavoriet voor die job is momenteel Xabi Alonso. De Spanjaard gooit momenteel hoge ogen met Bayer Leverkusen in de Bundesliga en heeft natuurlijk ook een verleden als speler in het Bernabeu. Bovendien zou hij ook voor een beperkt bedrag op te halen zijn door een speciale clausule in zijn contract.

Zie je Ancelotti nog bij Real Madrid blijven?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

17
17
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

66
66
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

41
41
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

43
43
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

123
123
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

456
456
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

73
73
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

194
194
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

130
130
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

72
72
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

66
66
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

191
191
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

642
642
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

53
53
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

68
68
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

438
438
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

458
458
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

570
570
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1085
1085
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

568
568
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

114
114
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

152
152
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

117
117
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

168
168

Meer sportnieuws