Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

door
Ancelotti komt met grote verrassing over Brazilië-job

De interlandbreak zorgt ervoor dat heel wat topclubs even op adem kunnen komen na een bijzonder drukke start van het seizoen. Dat is ook het geval voor Real Madrid, waar ze bovendien al fel uitkijken naar de Clasico van 28 oktober tegen FC Barcelona. Voor Carlo Ancelotti wordt het mogelijk één van zijn laatste Clasico's.

De Italiaanse coach is na dit seizoen einde contract en de voorbije maanden werd al druk gespeculeerd over wie hem in de zomer zou kunnen opvolgen als hoofdtrainer van de Koninklijke. Iedereen gaat er immers vanuit dat Ancelotti dan aan de slag zal gaan als bondscoach van Brazilië.

LEES OOK: 'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Ancelotti zaait twijfel

De Goddelijke Kanaries stelden met Fernando Diniz immers slechts een bondscoach ad interim aan tot de zomer en de Braziliaanse bond verzekerde al dat daarna Ancelotti het stokje zal overnemen. Maar de trainer komt nu zelf met een verrassende reactie.

"Een akkoord met Brazilië? Dat zijn slechts geruchten", verklaarde hij immers op de Italiaanse radio. "Op dit moment voel ik me zeer goed bij Real Madrid. We zijn heel goed aan het seizoen begonnen en we hopen op dat elan verder te kunnen gaan."

Alonso als opvolger?

Ancelotti blijft dus twijfel zaaien over zijn toekomst, nadat hij de voorbije maanden ook weigerde te bevestigen of hij al dan niet naar Brazilië zou vertrekken. Intussen lijkt Real wel gewoon uit te kijken naar een nieuwe trainer.

De topfavoriet voor die job is momenteel Xabi Alonso. De Spanjaard gooit momenteel hoge ogen met Bayer Leverkusen in de Bundesliga en heeft natuurlijk ook een verleden als speler in het Bernabeu. Bovendien zou hij ook voor een beperkt bedrag op te halen zijn door een speciale clausule in zijn contract.

Zie je Ancelotti nog bij Real Madrid blijven?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

76
76
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

67
67
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

74
74
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

35
35
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

119
119
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

222
222
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

225
225
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

87
87
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

36
36
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

101
101
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

211
211
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

232
232
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

84
84
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

514
514
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

348
348
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

424
424
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

133
133
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

75
75
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

595
595
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

611
611
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

412
412
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

429
429
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

291
291
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2195
2195
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

149
149

Meer sportnieuws