'Bayern richt pijlen op Chelsea voor broodnodige transfer'

door
'Bayern richt pijlen op Chelsea voor broodnodige transfer'

Bayern München is dezer dagen niet meer zo oppermachtig in de Bundesliga als de voorbije jaren. Vorig seizoen veroverde het de titel maar net doordat Borussia Dortmund op de slotspeeldag faalde tegen Mainz en momenteel staan ze na zeven speeldagen pas derde, na Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart. In München denken ze dan ook dat ze nog versterking kunnen gebruiken.

Nochtans haalde Bayern in de zomer al stevig uit door 100 miljoen euro neer te tellen voor Harry Kane, maar een aantal sleutelposities werden niet ingevuld. Zo is de Rekordmeister nog steeds op zoek naar een nieuwe nummer zes, nadat ze in het slot van de zomermercato nog naast João Palhinha grepen.

LEES OOK: Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Centrale verdediger broodnodig

Daarnaast blijkt ook de komst van een extra centrale verdediger broodnodig. Door blessure bij Matthijs de Ligt en Dayot Upamecano kwam Thomas Tuchel plots in de problemen in zijn defensie, want Kim Min-jae is de enige andere centrale verdediger in zijn kern. Het maakt dat Bayern bekijkt om een transfervrije verdediger binnen te halen om de komende maanden te overbruggen.

In januari moet er dan een echte versterking bijkomen en volgens Sport Bild richt Bayern daarvoor zijn pijlen op Chelsea. Bij zijn oude club zou Thomas Tuchel namelijk Trevoh Chalobah willen weghalen. De 24-jarige Engelsman kon ook in de zomer al op interesse van Bayern rekenen, maar toen kwam het niet tot een akkoord.

Chalobah wil zelf transfer

Chalobah zou in de winter echter zelf andere oorden willen opzoeken, want bij Chelsea komt hij amper nog aan de bak. Desondanks zouden de Blues nog steeds minstens 30 miljoen euro eisen voor hun jeugdproduct. Gezien de hoge nood aan een verdediger, zou Bayern dat bedrag weleens kunnen gaan ophoesten.

Voor Chalobah zelf zou dat alvast de ideale oplossing zijn, want hij wil de komende maanden nog een plaats in de Engelse EK-selectie proberen te veroveren. Bij de Chelsea-fans wordt de mogelijke transfer dan weer op gemor onthaald, want zij lijken zo weer een eigen jeugdproduct te gaan verliezen.

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

41
41
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

28
28
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

208
208
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

61
61
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

164
164
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

166
166
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

65
65
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

170
170
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

506
506
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

114
114
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

62
62
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

569
569
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

390
390
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

548
548
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

439
439
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

156
156
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

417
417
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

307
307
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

398
398

Meer sportnieuws