'Bayern richt pijlen op Chelsea voor broodnodige transfer'

door
'Bayern richt pijlen op Chelsea voor broodnodige transfer'

Bayern München is dezer dagen niet meer zo oppermachtig in de Bundesliga als de voorbije jaren. Vorig seizoen veroverde het de titel maar net doordat Borussia Dortmund op de slotspeeldag faalde tegen Mainz en momenteel staan ze na zeven speeldagen pas derde, na Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart. In München denken ze dan ook dat ze nog versterking kunnen gebruiken.

Nochtans haalde Bayern in de zomer al stevig uit door 100 miljoen euro neer te tellen voor Harry Kane, maar een aantal sleutelposities werden niet ingevuld. Zo is de Rekordmeister nog steeds op zoek naar een nieuwe nummer zes, nadat ze in het slot van de zomermercato nog naast João Palhinha grepen.

LEES OOK: Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Centrale verdediger broodnodig

Daarnaast blijkt ook de komst van een extra centrale verdediger broodnodig. Door blessure bij Matthijs de Ligt en Dayot Upamecano kwam Thomas Tuchel plots in de problemen in zijn defensie, want Kim Min-jae is de enige andere centrale verdediger in zijn kern. Het maakt dat Bayern bekijkt om een transfervrije verdediger binnen te halen om de komende maanden te overbruggen.

In januari moet er dan een echte versterking bijkomen en volgens Sport Bild richt Bayern daarvoor zijn pijlen op Chelsea. Bij zijn oude club zou Thomas Tuchel namelijk Trevoh Chalobah willen weghalen. De 24-jarige Engelsman kon ook in de zomer al op interesse van Bayern rekenen, maar toen kwam het niet tot een akkoord.

Chalobah wil zelf transfer

Chalobah zou in de winter echter zelf andere oorden willen opzoeken, want bij Chelsea komt hij amper nog aan de bak. Desondanks zouden de Blues nog steeds minstens 30 miljoen euro eisen voor hun jeugdproduct. Gezien de hoge nood aan een verdediger, zou Bayern dat bedrag weleens kunnen gaan ophoesten.

Voor Chalobah zelf zou dat alvast de ideale oplossing zijn, want hij wil de komende maanden nog een plaats in de Engelse EK-selectie proberen te veroveren. Bij de Chelsea-fans wordt de mogelijke transfer dan weer op gemor onthaald, want zij lijken zo weer een eigen jeugdproduct te gaan verliezen.

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

20
20
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

40
40
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

102
102
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

30
30
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

307
307
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

310
310
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

90
90
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

152
152
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

94
94
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

275
275
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

109
109
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

250
250
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

851
851
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

251
251
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

87
87
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

136
136
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

102
102
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

70
70
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

149
149
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

865
865
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

488
488
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

456
456
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

187
187
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

290
290

Meer sportnieuws