'Bayern richt pijlen op Chelsea voor broodnodige transfer'

door
'Bayern richt pijlen op Chelsea voor broodnodige transfer'

Bayern München is dezer dagen niet meer zo oppermachtig in de Bundesliga als de voorbije jaren. Vorig seizoen veroverde het de titel maar net doordat Borussia Dortmund op de slotspeeldag faalde tegen Mainz en momenteel staan ze na zeven speeldagen pas derde, na Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart. In München denken ze dan ook dat ze nog versterking kunnen gebruiken.

Nochtans haalde Bayern in de zomer al stevig uit door 100 miljoen euro neer te tellen voor Harry Kane, maar een aantal sleutelposities werden niet ingevuld. Zo is de Rekordmeister nog steeds op zoek naar een nieuwe nummer zes, nadat ze in het slot van de zomermercato nog naast João Palhinha grepen.

LEES OOK: Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Centrale verdediger broodnodig

Daarnaast blijkt ook de komst van een extra centrale verdediger broodnodig. Door blessure bij Matthijs de Ligt en Dayot Upamecano kwam Thomas Tuchel plots in de problemen in zijn defensie, want Kim Min-jae is de enige andere centrale verdediger in zijn kern. Het maakt dat Bayern bekijkt om een transfervrije verdediger binnen te halen om de komende maanden te overbruggen.

In januari moet er dan een echte versterking bijkomen en volgens Sport Bild richt Bayern daarvoor zijn pijlen op Chelsea. Bij zijn oude club zou Thomas Tuchel namelijk Trevoh Chalobah willen weghalen. De 24-jarige Engelsman kon ook in de zomer al op interesse van Bayern rekenen, maar toen kwam het niet tot een akkoord.

Chalobah wil zelf transfer

Chalobah zou in de winter echter zelf andere oorden willen opzoeken, want bij Chelsea komt hij amper nog aan de bak. Desondanks zouden de Blues nog steeds minstens 30 miljoen euro eisen voor hun jeugdproduct. Gezien de hoge nood aan een verdediger, zou Bayern dat bedrag weleens kunnen gaan ophoesten.

Voor Chalobah zelf zou dat alvast de ideale oplossing zijn, want hij wil de komende maanden nog een plaats in de Engelse EK-selectie proberen te veroveren. Bij de Chelsea-fans wordt de mogelijke transfer dan weer op gemor onthaald, want zij lijken zo weer een eigen jeugdproduct te gaan verliezen.

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

8
8
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

2
2
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

67
67
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

58
58
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

260
260
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

129
129
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

121
121
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

345
345
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

118
118
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

136
136
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

30
30
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

245
245
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

234
234
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

296
296
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

127
127
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

109
109
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

260
260
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

42
42
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

179
179
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

120
120
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

329
329
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

205
205
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

98
98

Meer sportnieuws