'Bayern richt pijlen op Chelsea voor broodnodige transfer'

door
'Bayern richt pijlen op Chelsea voor broodnodige transfer'

Bayern München is dezer dagen niet meer zo oppermachtig in de Bundesliga als de voorbije jaren. Vorig seizoen veroverde het de titel maar net doordat Borussia Dortmund op de slotspeeldag faalde tegen Mainz en momenteel staan ze na zeven speeldagen pas derde, na Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart. In München denken ze dan ook dat ze nog versterking kunnen gebruiken.

Nochtans haalde Bayern in de zomer al stevig uit door 100 miljoen euro neer te tellen voor Harry Kane, maar een aantal sleutelposities werden niet ingevuld. Zo is de Rekordmeister nog steeds op zoek naar een nieuwe nummer zes, nadat ze in het slot van de zomermercato nog naast João Palhinha grepen.

LEES OOK: Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Centrale verdediger broodnodig

Daarnaast blijkt ook de komst van een extra centrale verdediger broodnodig. Door blessure bij Matthijs de Ligt en Dayot Upamecano kwam Thomas Tuchel plots in de problemen in zijn defensie, want Kim Min-jae is de enige andere centrale verdediger in zijn kern. Het maakt dat Bayern bekijkt om een transfervrije verdediger binnen te halen om de komende maanden te overbruggen.

In januari moet er dan een echte versterking bijkomen en volgens Sport Bild richt Bayern daarvoor zijn pijlen op Chelsea. Bij zijn oude club zou Thomas Tuchel namelijk Trevoh Chalobah willen weghalen. De 24-jarige Engelsman kon ook in de zomer al op interesse van Bayern rekenen, maar toen kwam het niet tot een akkoord.

Chalobah wil zelf transfer

Chalobah zou in de winter echter zelf andere oorden willen opzoeken, want bij Chelsea komt hij amper nog aan de bak. Desondanks zouden de Blues nog steeds minstens 30 miljoen euro eisen voor hun jeugdproduct. Gezien de hoge nood aan een verdediger, zou Bayern dat bedrag weleens kunnen gaan ophoesten.

Voor Chalobah zelf zou dat alvast de ideale oplossing zijn, want hij wil de komende maanden nog een plaats in de Engelse EK-selectie proberen te veroveren. Bij de Chelsea-fans wordt de mogelijke transfer dan weer op gemor onthaald, want zij lijken zo weer een eigen jeugdproduct te gaan verliezen.

Zou dat een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

74
74
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

134
134
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

71
71
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

143
143
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

247
247
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

405
405
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

351
351
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

61
61
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

289
289
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

226
226
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

283
283
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

295
295
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

195
195
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

522
522
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

651
651
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

468
468
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

248
248
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

117
117
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

654
654
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

369
369
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

397
397
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

443
443
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

255
255
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

187
187
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

407
407

Meer sportnieuws