Belgische 'njet': "Nainggolan is te duur voor ons"

door
Belgische 'njet':

Zien we Radja Nainggolan nog terug als voetballer? De tijd begint stilaan te dringen, want de ondertussen 35-jarige middenvelder heeft nog steeds geen nieuwe club. Eén Belgische club heeft ondertussen al laten weten dat hij voor hen alvast te duur is.

Kevin Mirallas is sinds enkele maanden de technisch directeur bij Eendracht Aalst, waar toch wel de nodige vreemde zaken gebeuren. Er zijn de Turkse eigenaars die toch voor veel twijfel zorgen omtrent hun beweegredenen van de overname.

Geen Eendracht Aalst

Bovendien kwamen er versterkingen uit zowat heel Europa naar Aalst, nochtans een amateurclub waar een Belgische inbreng toch ook voldoende zou moeten zijn op dat niveau. Hoogst opmerkelijk.

Mirallas is er ingestapt en is nu het gezicht van de club. Hij zal het moeten uitleggen als er problemen zijn en als er succes zou geboekt worden. De ex-Rode Duivel kreeg in Het Nieuwsblad de vraag of Radja Nainggolan een optie is. De ex-aanvaller laat weten dat dergelijke spelers te duur zijn voor de club. 

Gillet weigerde

Voor Nainggolan wordt het zo stilaan een race tegen de klok. De afgelopen jaren was zijn carrière al serieus aan het uitdoven bij Royal Antwerp FC en SPAL. Voorlopig lijkt er weinig echte interesse te zijn.

Mirallas polste op zijn beurt ook eens naar Jordan Lukaku, maar die had toen al getekend in Turkije. Mbark Boussoufa is volgens hem nooit een optie geweest om de nieuwe trainer te worden. Guillaume Gillet wel, maar de trainer had toch wel zijn twijfels bij het project van Eendracht Aalst. Daardoor werd uiteindelijk Regi Van Acker gehaald.

 

Gaat Nainggolan nog een club vinden?

Meest recent

KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

10
10
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

4
4
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

217
217
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

137
137
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

153
153
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

51
51
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

195
195
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

102
102
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

15
15
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

270
270
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

107
107
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

91
91
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

228
228
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

132
132
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

165
165
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

325
325
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

312
312
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

344
344
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

570
570
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

92
92
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

163
163
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

418
418
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

86
86
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

138
138

Meer sportnieuws