Belgische 'njet': "Nainggolan is te duur voor ons"

door
Belgische 'njet':

Zien we Radja Nainggolan nog terug als voetballer? De tijd begint stilaan te dringen, want de ondertussen 35-jarige middenvelder heeft nog steeds geen nieuwe club. Eén Belgische club heeft ondertussen al laten weten dat hij voor hen alvast te duur is.

Kevin Mirallas is sinds enkele maanden de technisch directeur bij Eendracht Aalst, waar toch wel de nodige vreemde zaken gebeuren. Er zijn de Turkse eigenaars die toch voor veel twijfel zorgen omtrent hun beweegredenen van de overname.

LEES OOK: Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

Geen Eendracht Aalst

Bovendien kwamen er versterkingen uit zowat heel Europa naar Aalst, nochtans een amateurclub waar een Belgische inbreng toch ook voldoende zou moeten zijn op dat niveau. Hoogst opmerkelijk.

Mirallas is er ingestapt en is nu het gezicht van de club. Hij zal het moeten uitleggen als er problemen zijn en als er succes zou geboekt worden. De ex-Rode Duivel kreeg in Het Nieuwsblad de vraag of Radja Nainggolan een optie is. De ex-aanvaller laat weten dat dergelijke spelers te duur zijn voor de club. 

Gillet weigerde

Voor Nainggolan wordt het zo stilaan een race tegen de klok. De afgelopen jaren was zijn carrière al serieus aan het uitdoven bij Royal Antwerp FC en SPAL. Voorlopig lijkt er weinig echte interesse te zijn.

Mirallas polste op zijn beurt ook eens naar Jordan Lukaku, maar die had toen al getekend in Turkije. Mbark Boussoufa is volgens hem nooit een optie geweest om de nieuwe trainer te worden. Guillaume Gillet wel, maar de trainer had toch wel zijn twijfels bij het project van Eendracht Aalst. Daardoor werd uiteindelijk Regi Van Acker gehaald.

 

Gaat Nainggolan nog een club vinden?

Meest recent

Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

4
4
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

41
41
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

45
45
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

77
77
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

156
156
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

174
174
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

100
100
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

34
34
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

184
184
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

319
319
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

103
103
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

540
540
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

269
269
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

453
453
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

381
381
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

397
397
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

65
65
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

236
236
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

353
353
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179

Meer sportnieuws