Belgische 'njet': "Nainggolan is te duur voor ons"

244 stemmen
Belgische 'njet':

Zien we Radja Nainggolan nog terug als voetballer? De tijd begint stilaan te dringen, want de ondertussen 35-jarige middenvelder heeft nog steeds geen nieuwe club. Eén Belgische club heeft ondertussen al laten weten dat hij voor hen alvast te duur is.

Kevin Mirallas is sinds enkele maanden de technisch directeur bij Eendracht Aalst, waar toch wel de nodige vreemde zaken gebeuren. Er zijn de Turkse eigenaars die toch voor veel twijfel zorgen omtrent hun beweegredenen van de overname.

Geen Eendracht Aalst

Bovendien kwamen er versterkingen uit zowat heel Europa naar Aalst, nochtans een amateurclub waar een Belgische inbreng toch ook voldoende zou moeten zijn op dat niveau. Hoogst opmerkelijk.

Mirallas is er ingestapt en is nu het gezicht van de club. Hij zal het moeten uitleggen als er problemen zijn en als er succes zou geboekt worden. De ex-Rode Duivel kreeg in Het Nieuwsblad de vraag of Radja Nainggolan een optie is. De ex-aanvaller laat weten dat dergelijke spelers te duur zijn voor de club. 

Gillet weigerde

Voor Nainggolan wordt het zo stilaan een race tegen de klok. De afgelopen jaren was zijn carrière al serieus aan het uitdoven bij Royal Antwerp FC en SPAL. Voorlopig lijkt er weinig echte interesse te zijn.

Mirallas polste op zijn beurt ook eens naar Jordan Lukaku, maar die had toen al getekend in Turkije. Mbark Boussoufa is volgens hem nooit een optie geweest om de nieuwe trainer te worden. Guillaume Gillet wel, maar de trainer had toch wel zijn twijfels bij het project van Eendracht Aalst. Daardoor werd uiteindelijk Regi Van Acker gehaald.

 

Gaat Nainggolan nog een club vinden?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

4
4
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

15
15
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

20
20
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

96
96
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

46
46
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

189
189
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

188
188
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

60
60
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

271
271
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

29
29
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

424
424
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

301
301
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

354
354
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

139
139
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

63
63
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

120
120
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

99
99
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

46
46
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

212
212
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

269
269
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

131
131
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

78
78
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

786
786
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

526
526
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

285
285

Meer sportnieuws