Belgische 'njet': "Nainggolan is te duur voor ons"

door
Belgische 'njet':

Zien we Radja Nainggolan nog terug als voetballer? De tijd begint stilaan te dringen, want de ondertussen 35-jarige middenvelder heeft nog steeds geen nieuwe club. Eén Belgische club heeft ondertussen al laten weten dat hij voor hen alvast te duur is.

Kevin Mirallas is sinds enkele maanden de technisch directeur bij Eendracht Aalst, waar toch wel de nodige vreemde zaken gebeuren. Er zijn de Turkse eigenaars die toch voor veel twijfel zorgen omtrent hun beweegredenen van de overname.

LEES OOK: Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Geen Eendracht Aalst

Bovendien kwamen er versterkingen uit zowat heel Europa naar Aalst, nochtans een amateurclub waar een Belgische inbreng toch ook voldoende zou moeten zijn op dat niveau. Hoogst opmerkelijk.

Mirallas is er ingestapt en is nu het gezicht van de club. Hij zal het moeten uitleggen als er problemen zijn en als er succes zou geboekt worden. De ex-Rode Duivel kreeg in Het Nieuwsblad de vraag of Radja Nainggolan een optie is. De ex-aanvaller laat weten dat dergelijke spelers te duur zijn voor de club. 

Gillet weigerde

Voor Nainggolan wordt het zo stilaan een race tegen de klok. De afgelopen jaren was zijn carrière al serieus aan het uitdoven bij Royal Antwerp FC en SPAL. Voorlopig lijkt er weinig echte interesse te zijn.

Mirallas polste op zijn beurt ook eens naar Jordan Lukaku, maar die had toen al getekend in Turkije. Mbark Boussoufa is volgens hem nooit een optie geweest om de nieuwe trainer te worden. Guillaume Gillet wel, maar de trainer had toch wel zijn twijfels bij het project van Eendracht Aalst. Daardoor werd uiteindelijk Regi Van Acker gehaald.

 

Gaat Nainggolan nog een club vinden?

Meest recent

'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

27
27
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

19
19
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

213
213
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

72
72
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

75
75
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

226
226
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

64
64
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

80
80
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

133
133
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

35
35
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

162
162
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

207
207
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

75
75
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1078
1078
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

135
135
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

319
319
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

388
388
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

238
238
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

309
309
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

121
121
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

91
91
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

560
560
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

44
44

Meer sportnieuws