KV Kortrijk sloeg stevig toe: "Ik heb niet geaarzeld"

226 stemmen
KV Kortrijk sloeg stevig toe:

KV Kortrijk haalde op de slotdag van de mercato Mark Mampassi op huurbasis weg bij Lokomotiv Moskou. Er is een aankoopoptie van 1 miljoen euro. De centrale verdediger is voorlopig zeer gelukkig in het Guldensporenstadion. Dat liet hij weten via de clubkanalen.

Mampassi speelde aanvankelijk voor Antalyaspor in Turkije, dat hem van februari tot aan de zomer huurde van de Russische club.

LEES OOK: KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

Via Rusland en Turkije

"Ik zat daar in Turkije te wachten op nieuws over mijn transfer. Mijn agent onderhandelde met mijn club, Lokomotiv Moskou. En dan kreeg ik ineens het sein dat ik naar België kon. Ik heb niet geaarzeld. Ik ben meteen afgereisd”, vertelde hij.

Hij speelde in Oekraïne voor Shakhtar Donetsk. Hij speelde er nooit voor de eerste ploeg, maar in de eerste klasse speelde hij wel voor Mariapoel. Hij trok naar Lokomotiv Moskou en dus ook op huurbasis voor Antalyaspor.

Nuri Sahin

"De coach was Nuri Sahin die voor Real Madrid en Liverpool en Dortmund speelde. Hij had me zelf opgebeld en beloofde me speeltijd. Maar toen ik er drie dagen was en we tegen Trabzon zouden spelen, was er die verschrikkelijke aardbeving waardoor de competitie twee weken stil lag”, verklaarde hij.

Hij kreeg er weinig kansen. “Ik speelde inmiddels wel een vriendenmatch maar toen de competitie werd hervat kwam ik niet in de ploeg. Na vier wedstrijden vroeg ik de coach wat ik méér moest doen. Hij gaf aan dat de ploeg maar 14de stond en dat hij het team wou redden met ervaren spelers. Ik heb er de hele tijd niet gespeeld. Einde seizoen zei Sahin wel dat ik kon blijven, dat ik mijn kans zou krijgen, maar ik had het gehad.”

Een goede transfer van Kortrijk?

Meest recent

'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

21
21
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

13
13
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

38
38
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

4
4
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

102
102
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

72
72
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

58
58
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

114
114
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

252
252
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

177
177
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

98
98
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

321
321
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

668
668
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

115
115
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

294
294
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

159
159
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

80
80
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

234
234
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

738
738
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

77
77
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

507
507
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

475
475
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

598
598

Meer sportnieuws