KV Kortrijk sloeg stevig toe: "Ik heb niet geaarzeld"

door
KV Kortrijk sloeg stevig toe:

KV Kortrijk haalde op de slotdag van de mercato Mark Mampassi op huurbasis weg bij Lokomotiv Moskou. Er is een aankoopoptie van 1 miljoen euro. De centrale verdediger is voorlopig zeer gelukkig in het Guldensporenstadion. Dat liet hij weten via de clubkanalen.

Mampassi speelde aanvankelijk voor Antalyaspor in Turkije, dat hem van februari tot aan de zomer huurde van de Russische club.

LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Via Rusland en Turkije

"Ik zat daar in Turkije te wachten op nieuws over mijn transfer. Mijn agent onderhandelde met mijn club, Lokomotiv Moskou. En dan kreeg ik ineens het sein dat ik naar België kon. Ik heb niet geaarzeld. Ik ben meteen afgereisd”, vertelde hij.

Hij speelde in Oekraïne voor Shakhtar Donetsk. Hij speelde er nooit voor de eerste ploeg, maar in de eerste klasse speelde hij wel voor Mariapoel. Hij trok naar Lokomotiv Moskou en dus ook op huurbasis voor Antalyaspor.

Nuri Sahin

"De coach was Nuri Sahin die voor Real Madrid en Liverpool en Dortmund speelde. Hij had me zelf opgebeld en beloofde me speeltijd. Maar toen ik er drie dagen was en we tegen Trabzon zouden spelen, was er die verschrikkelijke aardbeving waardoor de competitie twee weken stil lag”, verklaarde hij.

Hij kreeg er weinig kansen. “Ik speelde inmiddels wel een vriendenmatch maar toen de competitie werd hervat kwam ik niet in de ploeg. Na vier wedstrijden vroeg ik de coach wat ik méér moest doen. Hij gaf aan dat de ploeg maar 14de stond en dat hij het team wou redden met ervaren spelers. Ik heb er de hele tijd niet gespeeld. Einde seizoen zei Sahin wel dat ik kon blijven, dat ik mijn kans zou krijgen, maar ik had het gehad.”

Een goede transfer van Kortrijk?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

36
36
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

13
13
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

189
189
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

79
79
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

189
189
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

121
121
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

129
129
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

336
336
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

224
224
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

113
113
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

264
264
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

56
56
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

146
146
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

131
131
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

74
74
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

264
264
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

261
261
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

414
414
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

201
201
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

95
95
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

329
329
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

152
152
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

545
545

Meer sportnieuws