KV Kortrijk sloeg stevig toe: "Ik heb niet geaarzeld"

door
KV Kortrijk sloeg stevig toe:

KV Kortrijk haalde op de slotdag van de mercato Mark Mampassi op huurbasis weg bij Lokomotiv Moskou. Er is een aankoopoptie van 1 miljoen euro. De centrale verdediger is voorlopig zeer gelukkig in het Guldensporenstadion. Dat liet hij weten via de clubkanalen.

Mampassi speelde aanvankelijk voor Antalyaspor in Turkije, dat hem van februari tot aan de zomer huurde van de Russische club.

LEES OOK: Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

Via Rusland en Turkije

"Ik zat daar in Turkije te wachten op nieuws over mijn transfer. Mijn agent onderhandelde met mijn club, Lokomotiv Moskou. En dan kreeg ik ineens het sein dat ik naar België kon. Ik heb niet geaarzeld. Ik ben meteen afgereisd”, vertelde hij.

Hij speelde in Oekraïne voor Shakhtar Donetsk. Hij speelde er nooit voor de eerste ploeg, maar in de eerste klasse speelde hij wel voor Mariapoel. Hij trok naar Lokomotiv Moskou en dus ook op huurbasis voor Antalyaspor.

Nuri Sahin

"De coach was Nuri Sahin die voor Real Madrid en Liverpool en Dortmund speelde. Hij had me zelf opgebeld en beloofde me speeltijd. Maar toen ik er drie dagen was en we tegen Trabzon zouden spelen, was er die verschrikkelijke aardbeving waardoor de competitie twee weken stil lag”, verklaarde hij.

Hij kreeg er weinig kansen. “Ik speelde inmiddels wel een vriendenmatch maar toen de competitie werd hervat kwam ik niet in de ploeg. Na vier wedstrijden vroeg ik de coach wat ik méér moest doen. Hij gaf aan dat de ploeg maar 14de stond en dat hij het team wou redden met ervaren spelers. Ik heb er de hele tijd niet gespeeld. Einde seizoen zei Sahin wel dat ik kon blijven, dat ik mijn kans zou krijgen, maar ik had het gehad.”

Een goede transfer van Kortrijk?

Meest recent

Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

9
9
'Club lacht groen op mercato: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

64
64
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

364
364
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

114
114
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

195
195
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

48
48
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

85
85
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

80
80
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

242
242
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

48
48
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

184
184
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

147
147
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

291
291
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

70
70
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

194
194
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

187
187
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

143
143
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

105
105
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

89
89
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

93
93
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

198
198
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

257
257
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

97
97
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

230
230
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51

Meer sportnieuws