Scott Parker weldra terug in de Jupiler Pro League?

door
Scott Parker weldra terug in de Jupiler Pro League?

Eind december deed Club Brugge vele wenkbrauwen fronsen toen het na het ontslag van Carl Hoefkens uitpakte met Scott Parker als nieuwe trainer. De Engelsman leek een vreemde keuze te zijn en bleek al zeer snel een miscast. Hij kon amper twee van zijn twaalf wedstrijden winnen en werd begin maart na een dikke twee maanden alweer ontslagen.

Sindsdien werd Parker al gelinkt aan heel wat teams, vooral in het Verenigd Koninkrijk. Hij zit zeven maanden na zijn vertrek uit Brugge echter nog steeds zonder club. Maar nu kan de 43-jarige misschien wel opnieuw aan de slag in... de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Parker naar OHL?

Dat zou zeer opmerkelijk zijn, maar Leicester Mercury schuift Parker naar voor als een kandidaat om over te nemen bij OH Leuven. Dat zette vrijdag Marc Brys op straat omwille van de tegenvallende resultaten dit seizoen. De coach lag bovendien ook niet meer goed bij de supporters, waardoor de druk alleen maar groter werd.

OHL wil snel een opvolger vinden en bovengenoemde bron stelt dat eigenaar King Power daarvoor weleens zijn toevlucht zou kunnen nemen tot een trainer die ze al kennen. Dat zou niet de eerste keer zijn, want in 2017 haalden ze met Nigel Pearson al eens een ex-trainer van zusterclub Leicester naar Den Dreef.

Connectie met King Power

Dat leidt tot de conclusie dat Parker een piste zou kunnen zijn. Hij is vrij en was in de zomer nog in beeld bij Leicester, dat uiteindelijk voor Enzo Maresca als hoofdtrainer koos. Bovendien heeft Parker het voordeel dat hij toch enige ervaring met de Belgische competitie kan voorleggen.

Een andere naam die bij de Engelse krant valt, is die van Carl Hoefkens. Ook hem kennen ze bij King Power goed, want hij zou in de zomer ook kandidaat geweest zijn bij Leicester. Alleen is Hoefkens sindsdien aan de slag gegaan bij Standard en de kans dat hij Luik nu al zal verlaten is nihil.

Zou Parker wel kunnen slagen bij OHL?

Meest recent

Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

29
29
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

83
83
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

59
59
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

245
245
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

32
32
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

41
41
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

47
47
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

210
210
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

209
209
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

34
34
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

165
165
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

125
125
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

365
365
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

46
46
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

224
224
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1123
1123
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

410
410
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

150
150
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

141
141
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

615
615
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

397
397
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

38
38
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

546
546
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

133
133
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

98
98

Meer sportnieuws