Scott Parker weldra terug in de Jupiler Pro League?

door
Scott Parker weldra terug in de Jupiler Pro League?

Eind december deed Club Brugge vele wenkbrauwen fronsen toen het na het ontslag van Carl Hoefkens uitpakte met Scott Parker als nieuwe trainer. De Engelsman leek een vreemde keuze te zijn en bleek al zeer snel een miscast. Hij kon amper twee van zijn twaalf wedstrijden winnen en werd begin maart na een dikke twee maanden alweer ontslagen.

Sindsdien werd Parker al gelinkt aan heel wat teams, vooral in het Verenigd Koninkrijk. Hij zit zeven maanden na zijn vertrek uit Brugge echter nog steeds zonder club. Maar nu kan de 43-jarige misschien wel opnieuw aan de slag in... de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Parker naar OHL?

Dat zou zeer opmerkelijk zijn, maar Leicester Mercury schuift Parker naar voor als een kandidaat om over te nemen bij OH Leuven. Dat zette vrijdag Marc Brys op straat omwille van de tegenvallende resultaten dit seizoen. De coach lag bovendien ook niet meer goed bij de supporters, waardoor de druk alleen maar groter werd.

OHL wil snel een opvolger vinden en bovengenoemde bron stelt dat eigenaar King Power daarvoor weleens zijn toevlucht zou kunnen nemen tot een trainer die ze al kennen. Dat zou niet de eerste keer zijn, want in 2017 haalden ze met Nigel Pearson al eens een ex-trainer van zusterclub Leicester naar Den Dreef.

Connectie met King Power

Dat leidt tot de conclusie dat Parker een piste zou kunnen zijn. Hij is vrij en was in de zomer nog in beeld bij Leicester, dat uiteindelijk voor Enzo Maresca als hoofdtrainer koos. Bovendien heeft Parker het voordeel dat hij toch enige ervaring met de Belgische competitie kan voorleggen.

Een andere naam die bij de Engelse krant valt, is die van Carl Hoefkens. Ook hem kennen ze bij King Power goed, want hij zou in de zomer ook kandidaat geweest zijn bij Leicester. Alleen is Hoefkens sindsdien aan de slag gegaan bij Standard en de kans dat hij Luik nu al zal verlaten is nihil.

Zou Parker wel kunnen slagen bij OHL?

Meest recent

Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

21
21
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

29
29
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

415
415
'Tranfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

43
43
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

102
102
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

115
115
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

140
140
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

275
275
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

35
35
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

36
36
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

141
141
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

27
27
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

199
199
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

339
339
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

125
125
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

134
134
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

95
95
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

117
117
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

323
323
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

130
130
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

140
140
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

86
86
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

546
546
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

269
269
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

31
31

Meer sportnieuws