Scott Parker weldra terug in de Jupiler Pro League?

door
Scott Parker weldra terug in de Jupiler Pro League?

Eind december deed Club Brugge vele wenkbrauwen fronsen toen het na het ontslag van Carl Hoefkens uitpakte met Scott Parker als nieuwe trainer. De Engelsman leek een vreemde keuze te zijn en bleek al zeer snel een miscast. Hij kon amper twee van zijn twaalf wedstrijden winnen en werd begin maart na een dikke twee maanden alweer ontslagen.

Sindsdien werd Parker al gelinkt aan heel wat teams, vooral in het Verenigd Koninkrijk. Hij zit zeven maanden na zijn vertrek uit Brugge echter nog steeds zonder club. Maar nu kan de 43-jarige misschien wel opnieuw aan de slag in... de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

Parker naar OHL?

Dat zou zeer opmerkelijk zijn, maar Leicester Mercury schuift Parker naar voor als een kandidaat om over te nemen bij OH Leuven. Dat zette vrijdag Marc Brys op straat omwille van de tegenvallende resultaten dit seizoen. De coach lag bovendien ook niet meer goed bij de supporters, waardoor de druk alleen maar groter werd.

OHL wil snel een opvolger vinden en bovengenoemde bron stelt dat eigenaar King Power daarvoor weleens zijn toevlucht zou kunnen nemen tot een trainer die ze al kennen. Dat zou niet de eerste keer zijn, want in 2017 haalden ze met Nigel Pearson al eens een ex-trainer van zusterclub Leicester naar Den Dreef.

Connectie met King Power

Dat leidt tot de conclusie dat Parker een piste zou kunnen zijn. Hij is vrij en was in de zomer nog in beeld bij Leicester, dat uiteindelijk voor Enzo Maresca als hoofdtrainer koos. Bovendien heeft Parker het voordeel dat hij toch enige ervaring met de Belgische competitie kan voorleggen.

Een andere naam die bij de Engelse krant valt, is die van Carl Hoefkens. Ook hem kennen ze bij King Power goed, want hij zou in de zomer ook kandidaat geweest zijn bij Leicester. Alleen is Hoefkens sindsdien aan de slag gegaan bij Standard en de kans dat hij Luik nu al zal verlaten is nihil.

Zou Parker wel kunnen slagen bij OHL?

Meest recent

Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

3
3
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

12
12
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

36
36
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

185
185
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

182
182
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

92
92
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

204
204
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

224
224
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

78
78
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

20
20
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

79
79
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

68
68
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

108
108
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

160
160
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

158
158
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

158
158
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

85
85
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

108
108
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

400
400
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

106
106
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

65
65
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

214
214
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

240
240
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

332
332

Meer sportnieuws